Qualification as at 19/06/2024
U20 Men (W24) - Section 01/Section 02
Name Team Played Remaining
 
 
BEN ADAMS Ashy Gold 8 Qualified
Oliver Andrews Ashy Gold 8 Qualified
JORDAN CURRIE Ashy Gold 8 Qualified
MAX GUTHRIE Ashy Gold 8 Qualified
CHARLIE LAMBOURNE Ashy Gold 8 Qualified
Robert Wansbrough Ashy Gold 7 Qualified
Riki Lethbridge Ashy Gold 6 1 Remaining
 
 
BEN BOOKER Ashy Green 9 Qualified
DYLAN MAHONY Ashy Green 9 Qualified
BENJAMIN RADELCZYK Ashy Green 9 Qualified
NICHOLAS ROWE Ashy Green 8 Qualified
BEN ALSOP Ashy Green 7 Qualified
Charlie Pearson Ashy Green 7 Qualified
MITCHELL SHAW Ashy Green 7 Qualified
BEN PORTEOUS Ashy Green 6 1 Remaining
THOMAS DAI Ashy Green 1 6 Remaining
 
 
Zach Oldham Ashy Yellow 9 Qualified
SEBASTIAN RUSH Ashy Yellow 9 Qualified
Jack Joyce Ashy Yellow 8 Qualified
BAILEY McKAY Ashy Yellow 8 Qualified
David Tricarico Ashy Yellow 8 Qualified
Christopher Leach Ashy Yellow 7 Qualified
Lucas Tesoriero Ashy Yellow 7 Qualified
Joseph Williamson Ashy Yellow 7 Qualified
FRED WALSHE Ashy Yellow 6 1 Remaining
 
 
OLIVER GOLDSTEIN Maccabi Aces 9 Qualified
Eilon Kimchi Maccabi Aces 9 Qualified
JESSE WROBEL Maccabi Aces 9 Qualified
Ben Bassat Maccabi Aces 8 Qualified
ZAK HARRIS Maccabi Aces 8 Qualified
Joel Lewis Maccabi Aces 8 Qualified
SIMEON GOLDBERG Maccabi Aces 7 Qualified
RAMEL CHRAPOT Maccabi Aces 3 4 Remaining
 
 
ETHAN COHEN Maccabi Green 9 Qualified
JOSH RHEUBEN Maccabi Green 9 Qualified
DEAN SMITH Maccabi Green 9 Qualified
Joshua Strunin Maccabi Green 9 Qualified
JARROD STRUNIN Maccabi Green 8 Qualified
Jeremey Pitt Maccabi Green 7 Qualified
AIDAN RUBINFELD Maccabi Green 7 Qualified
Gabriel Segal Maccabi Green 6 1 Remaining
Nathan Slutzkin Maccabi Green 4 3 Remaining
 
 
Ted Frost Malvern Tigers Black 9 Qualified
Hudson Nesci Malvern Tigers Black 9 Qualified
OSCAR FARRELL Malvern Tigers Black 8 Qualified
ALEX FEEHAN Malvern Tigers Black 8 Qualified
JACOB FEEHAN Malvern Tigers Black 8 Qualified
Luca MANDILE Malvern Tigers Black 8 Qualified
WILLIAM MOORE Malvern Tigers Black 8 Qualified
JAMIE MANDILE Malvern Tigers Black 1 6 Remaining
Mitchell MUNCASTER Malvern Tigers Black 1 6 Remaining
AIDAN PSOMAS Malvern Tigers Black 1 6 Remaining
Hayden Stephenson Malvern Tigers Black 1 6 Remaining
 
 
CHRISTOPHER MADDEN Scorpions Pandas 9 Qualified
RICHARD SHI Scorpions Pandas 9 Qualified
Jono CLAYDON Scorpions Pandas 8 Qualified
ASTYN FINNEY Scorpions Pandas 8 Qualified
SAM JOHNSTON Scorpions Pandas 8 Qualified
JACK WHITBREAD Scorpions Pandas 7 Qualified
HARRY RIMMER Scorpions Pandas 6 1 Remaining
 
 
Oscar Ballantyne Solway Cobras 9 Qualified
ZACHARY FOSTER Solway Cobras 9 Qualified
Hayden Prasel Solway Cobras 9 Qualified
FINN VAN DER ZWEEP Solway Cobras 9 Qualified
ETHAN SAUNDERS Solway Cobras 8 Qualified
Zac Miravet Solway Cobras 7 Qualified
JOSHUA WEBB Solway Cobras 5 2 Remaining
Reeve Blackburn-Bayliss Solway Cobras 4 3 Remaining
Reeve Baden Solway Cobras 2 5 Remaining
Reece Man Solway Cobras 1 6 Remaining
Riley Rankin Solway Cobras 1 6 Remaining
 
 
THOMAS CONNELLAN Solway Pythons 9 Qualified
DANIEL HUMPHREY Solway Pythons 9 Qualified
Zack Payne Solway Pythons 9 Qualified
FREDERICK THORPE Solway Pythons 9 Qualified
LUCAS WERNER Solway Pythons 8 Qualified
RYAN SALMON Solway Pythons 7 Qualified
ILIA NATSIOULAS Solway Pythons 3 4 Remaining
JAMES EDGAR Solway Pythons 0 7 Remaining
 
 
NICHOLAS CLIFTON Solway Vipers 9 Qualified
Oliver Muleta Solway Vipers 9 Qualified
JACK POLETTI Solway Vipers 9 Qualified
RYAN EDMONDS Solway Vipers 8 Qualified
OLIVER EGERTON Solway Vipers 8 Qualified
DYLAN MACK Solway Vipers 5 2 Remaining
Suraj ZABALEGUI Solway Vipers 5 2 Remaining
HARRY STACK Solway Vipers 4 3 Remaining
ZACK THURMAN Solway Vipers 1 6 Remaining
JOSHUA WEBB Solway Vipers 1 6 Remaining
 
 
RILEY DINN Timberwolves Lions 9 Qualified
JACK LAWTON Timberwolves Lions 9 Qualified
LUKE ROCHOW Timberwolves Lions 9 Qualified
JOSH MROCKI Timberwolves Lions 8 Qualified
Jesse Sladdin Timberwolves Lions 8 Qualified
Oliver Hunt Timberwolves Lions 7 Qualified
Jack Robins Timberwolves Lions 6 1 Remaining
William Goff Timberwolves Lions 2 5 Remaining
 
 
Noah CREGAN Timberwolves Rizzly Bears 9 Qualified
FLETCHER GAFFNEY Timberwolves Rizzly Bears 9 Qualified
KAI LUCAS Timberwolves Rizzly Bears 9 Qualified
Andre MANIATIS Timberwolves Rizzly Bears 9 Qualified
GEORGE MICALLEF Timberwolves Rizzly Bears 9 Qualified
CAMERON TASSONE Timberwolves Rizzly Bears 7 Qualified
 
 
ALEXANDER BUTLER Timberwolves Wheaties 9 Qualified
JETHRO DVORAK Timberwolves Wheaties 9 Qualified
Matthew Pirozek Timberwolves Wheaties 9 Qualified
TANNER SAWFORD Timberwolves Wheaties 9 Qualified
COOPER SENOVA-TAPP Timberwolves Wheaties 9 Qualified
BAILEY MORELAND Timberwolves Wheaties 7 Qualified
JAMES DVORAK Timberwolves Wheaties 6 1 Remaining
JACK DVORAK Timberwolves Wheaties 3 4 Remaining
Luke NOY Timberwolves Wheaties 1 6 Remaining