Qualification as at 19/06/2024
U23 MEN'S (A24) - Section 02
Name Team Played Remaining
 
 
JACK HYMAS LeGMs 13 Qualified
BENJAMIN JEFFERSON LeGMs 13 Qualified
GUNIN KHANNA LeGMs 13 Qualified
PRANAV JAYANTY LeGMs 11 Qualified
SANDARU KANNANGARA LeGMs 6 2 Remaining
Tomas BORIBON LeGMs 5 3 Remaining
Jack DAWSON LeGMs 3 Disqualified
Savi KANNANGARA LeGMs 1 7 Remaining
Sam Saibts LeGMs 1 7 Remaining
 
 
BROCK AUGUSTYNSKI MAGIC JOHNSONS 18 Qualified
HARRY BARBER MAGIC JOHNSONS 18 Qualified
MORGAN BICKNELL MAGIC JOHNSONS 18 Qualified
PATRICK BURROWS MAGIC JOHNSONS 18 Qualified
MAX TINKLER MAGIC JOHNSONS 18 Qualified
LOUIS McCAUGHEY MAGIC JOHNSONS 17 Qualified
PADDY BATES MAGIC JOHNSONS 16 Qualified
Rory Burrows MAGIC JOHNSONS 1 7 Remaining
 
 
MAX BELL MIAMI ROOM TEMPERATURE 14 Qualified
NOAH BRAHAM MIAMI ROOM TEMPERATURE 14 Qualified
JOSHUA DOOLEY MIAMI ROOM TEMPERATURE 14 Qualified
NATE SHERIDAN MIAMI ROOM TEMPERATURE 14 Qualified
ORLANDO REY MIAMI ROOM TEMPERATURE 12 Qualified
BEN BALL MIAMI ROOM TEMPERATURE 11 Qualified
XAVIER BRYANT MIAMI ROOM TEMPERATURE 10 Qualified
LIAM GIBSON BOURKE MIAMI ROOM TEMPERATURE 8 Qualified
Mason Carrozza MIAMI ROOM TEMPERATURE 1 7 Remaining
Riley SILINS MIAMI ROOM TEMPERATURE 0 8 Remaining
 
 
DARCY JEMMETT RIM SHOTS 18 Qualified
BEN O'HAIRE RIM SHOTS 18 Qualified
WILL GORMAN RIM SHOTS 17 Qualified
Lucas MOLINO RIM SHOTS 17 Qualified
JACOB NIKITAS RIM SHOTS 16 Qualified
HUGHMA YANAI RIM SHOTS 16 Qualified
SAM MARTIN RIM SHOTS 14 Qualified
ISAAC RUYS RIM SHOTS 10 Qualified
 
 
SCOTT MEAGHER SOLWAY BRICKLAYERS 16 Qualified
JACK CASEY SOLWAY BRICKLAYERS 14 Qualified
CHARLIE LEE SOLWAY BRICKLAYERS 14 Qualified
LLOYD QUINN SOLWAY BRICKLAYERS 14 Qualified
OSCAR MURPHY SOLWAY BRICKLAYERS 13 Qualified
STACY BROCKWELL-HAHN SOLWAY BRICKLAYERS 12 Qualified
WILL DAVIES SOLWAY BRICKLAYERS 10 Qualified
ANTHONY WILKS SOLWAY BRICKLAYERS 9 Qualified
 
 
BEN McLISKY SOLWAY MAMBAS 9 Qualified
BENNETT MILLER SOLWAY MAMBAS 8 Qualified
MAX MILLER SOLWAY MAMBAS 8 Qualified
Tom BLAIKIE SOLWAY MAMBAS 5 Qualified
Tom CHILDS SOLWAY MAMBAS 4 4 Remaining
MARVIN ELLIOTT SOLWAY MAMBAS 4 4 Remaining
Jake MILLER SOLWAY MAMBAS 3 Disqualified
WILLIAM RICHARDS SOLWAY MAMBAS 3 5 Remaining
BEN MILLER SOLWAY MAMBAS 2 6 Remaining
Tom RICHARDS SOLWAY MAMBAS 2 6 Remaining
ANGUS STANTON SOLWAY MAMBAS 2 Qualified
Pierce Doyle SOLWAY MAMBAS 1 7 Remaining
JACOB MILLER SOLWAY MAMBAS 1 7 Remaining
Benjamin Wayman SOLWAY MAMBAS 1 7 Remaining
 
 
KAI LUCAS TIMBERWOLVES KINGS 18 Qualified
ALEXANDER MATHIESON TIMBERWOLVES KINGS 18 Qualified
GEORGE MICALLEF TIMBERWOLVES KINGS 16 Qualified
KHEIMON GRAVANIS TIMBERWOLVES KINGS 15 Qualified
HUGH LUCAS TIMBERWOLVES KINGS 13 Qualified
PAUL MICALLEF TIMBERWOLVES KINGS 11 Qualified
LACHLAN MOON TIMBERWOLVES KINGS 11 Qualified
FLETCHER GAFFNEY TIMBERWOLVES KINGS 6 2 Remaining
William LEE TIMBERWOLVES KINGS 6 2 Remaining
Dean KAMINARIS TIMBERWOLVES KINGS 4 Disqualified
Andre MANIATIS TIMBERWOLVES KINGS 3 5 Remaining
SPENCER MATHIESON TIMBERWOLVES KINGS 1 7 Remaining
Luke NOY TIMBERWOLVES KINGS 1 7 Remaining
 
 
FLYN LOHAN WEATHER BOYS 17 Qualified
WILLIAM SLUPECKI WEATHER BOYS 17 Qualified
James COLLIER WEATHER BOYS 14 Qualified
DANIEL McCARTHY WEATHER BOYS 12 Qualified
ETHAN BOAL WEATHER BOYS 10 Qualified
Ben LAMARDO WEATHER BOYS 10 Qualified
Daniel MLADJEN WEATHER BOYS 9 Qualified
Sam BRIGGS WEATHER BOYS 3 Disqualified
Ben Griffin WEATHER BOYS 3 Disqualified
Jack Smith WEATHER BOYS 3 Disqualified