Qualification as at 19/06/2024
THURSDAY MEN (A24) - Section 05
Name Team Played Remaining
 
 
JACKSON FRY ASAHI BRICKS 17 Qualified
VINCENT NGUYEN ASAHI BRICKS 17 Qualified
OSCAR MACALPINE ASAHI BRICKS 14 Qualified
SAMUEL HALSALL ASAHI BRICKS 13 Qualified
Daniel LEE ASAHI BRICKS 13 Disqualified
HARVEY MACALPINE ASAHI BRICKS 13 Qualified
HADDY ABOU-BAKR ASAHI BRICKS 12 Qualified
LUCAS NGUYEN ASAHI BRICKS 12 Qualified
 
 
ELIJAH KUNE BALL HANDLERS 20 Qualified
MICAH DANS BALL HANDLERS 18 Qualified
JOSHUA LI BALL HANDLERS 17 Qualified
DANIEL WONG BALL HANDLERS 17 Qualified
ALEC ASHBY BALL HANDLERS 16 Qualified
THOMAS BISHOP BALL HANDLERS 16 Qualified
JACK WYLD BALL HANDLERS 16 Qualified
WILSON CHENG BALL HANDLERS 15 Qualified
 
 
NICK ANGELOPOULOS BENTLEIGH SLOW TROTTERS 19 Qualified
ALEXANDER MIHAILIDIS BENTLEIGH SLOW TROTTERS 18 Qualified
YISHAI ELALUF BENTLEIGH SLOW TROTTERS 17 Qualified
RHYS JORDAN BENTLEIGH SLOW TROTTERS 17 Qualified
MAX KUGEL BENTLEIGH SLOW TROTTERS 17 Qualified
LIAM McGRATH BENTLEIGH SLOW TROTTERS 16 Qualified
TOMO SEKINE BENTLEIGH SLOW TROTTERS 16 Qualified
KIREN SANDHU BENTLEIGH SLOW TROTTERS 11 Qualified
Miller Zezula BENTLEIGH SLOW TROTTERS 2 6 Remaining
Liam Jordan BENTLEIGH SLOW TROTTERS 1 7 Remaining
Aron Sandhu BENTLEIGH SLOW TROTTERS 1 7 Remaining
 
 
DEJAN ERIC OVERBUILT 18 Qualified
CONNOR McDONNELL OVERBUILT 17 Qualified
JASON WILLIAMS OVERBUILT 17 Qualified
NEIL LANGFORD OVERBUILT 16 Qualified
PETER LE OVERBUILT 15 Qualified
DARNELL SANTOS OVERBUILT 15 Qualified
PHIROM SOK OVERBUILT 12 Qualified
SANAY SUNNY TUN OVERBUILT 12 Qualified
ETHAN PERERA OVERBUILT 5 3 Remaining
Simpson Ho OVERBUILT 1 Disqualified
Ant Rorm OVERBUILT 1 Disqualified
 
 
LACHLAN GERON SKOC GARFIELD 15 Qualified
Lachlan McCAFFREY SKOC GARFIELD 14 Qualified
JORDAN ALLEN SKOC GARFIELD 13 Qualified
ANDRE COTEN SKOC GARFIELD 13 Qualified
PATRICK BAKER SKOC GARFIELD 12 Qualified
NICOLAS BLEEKER SKOC GARFIELD 9 Qualified
TOM WILSON SKOC GARFIELD 9 Qualified
DOMINIC SULLIVAN SKOC GARFIELD 5 3 Remaining
Caleb SUTHERLAND SKOC GARFIELD 4 4 Remaining
Luke NOY SKOC GARFIELD 3 5 Remaining
ED MULCAHY SKOC GARFIELD 2 6 Remaining
Ty Storer SKOC GARFIELD 2 6 Remaining
WILLIAM VANDERSLIK SKOC GARFIELD 2 6 Remaining
Oisin Buick SKOC GARFIELD 1 7 Remaining
ANGUS CUTFIELD SKOC GARFIELD 1 7 Remaining
ROBERT DAVEY SKOC GARFIELD 1 7 Remaining
TERRY TYRELL GIFFARD SKOC GARFIELD 1 7 Remaining
SIMON HAYES SKOC GARFIELD 1 7 Remaining
Ollie HOWES SKOC GARFIELD 1 7 Remaining
Zachary KOURAMBAS SKOC GARFIELD 1 7 Remaining
FINN VAN DER ZWEEP SKOC GARFIELD 1 7 Remaining
 
 
WILLIAM CATHIE SOLWAY WOLVERINES 19 Qualified
CHRIS CLAYTON SOLWAY WOLVERINES 18 Qualified
JAYSON COOKE SOLWAY WOLVERINES 18 Qualified
ALEXANDER MATHIESON SOLWAY WOLVERINES 18 Qualified
TIMOTHY SALLMANN SOLWAY WOLVERINES 18 Qualified
JACKSON SEMMENS SOLWAY WOLVERINES 18 Qualified
BAILEY METZELING SOLWAY WOLVERINES 15 Qualified
Benji Mathieson SOLWAY WOLVERINES 2 6 Remaining
MICHAEL SKEHAN SOLWAY WOLVERINES 2 6 Remaining
SPENCER MATHIESON SOLWAY WOLVERINES 1 7 Remaining