Qualification as at 19/06/2024
THURSDAY MEN (A24) - Section 01/Section 02
Name Team Played Remaining
 
 
ALEXANDER BALLIS BREAKERS DUB 20 Qualified
JACK BALLIS BREAKERS DUB 19 Qualified
LUKE TROPEANO BREAKERS DUB 19 Qualified
MAX SHELTON BREAKERS DUB 18 Qualified
Riley SILINS BREAKERS DUB 16 Qualified
Oliver BEARD BREAKERS DUB 12 Qualified
ANDREW DONALDSON BREAKERS DUB 8 Qualified
JOSHUA DOOLEY BREAKERS DUB 8 Qualified
ALEXANDER McHANON BREAKERS DUB 4 4 Remaining
Paul Demicoli BREAKERS DUB 2 6 Remaining
Kalim Broom BREAKERS DUB 1 7 Remaining
 
 
ALEX KOTUZIAK CAPTAINS 19 Qualified
JOSHUA SAUNDERS CAPTAINS 19 Qualified
MATTHEW SMITH CAPTAINS 19 Qualified
GREG WISE CAPTAINS 19 Qualified
DARCY BOLTON CAPTAINS 18 Qualified
DAVE MORSMAN CAPTAINS 17 Qualified
CALLUM SHAVE CAPTAINS 16 Qualified
Gabriel Alvarez CAPTAINS 2 6 Remaining
 
 
PLATO MAK COULDNT CARE LESS 20 Qualified
DARCY OTTO COULDNT CARE LESS 17 Qualified
ANDREW KENNEDY COULDNT CARE LESS 16 Qualified
CHRISTY THOMAS COULDNT CARE LESS 14 Qualified
LEVI OTTO COULDNT CARE LESS 9 Qualified
SAM JOHNSON COULDNT CARE LESS 8 Qualified
JAMES GOODWIN COULDNT CARE LESS 6 2 Remaining
DANIEL PATRICIO COULDNT CARE LESS 6 2 Remaining
BRETT SAVORY COULDNT CARE LESS 6 2 Remaining
James JOHNSTONE COULDNT CARE LESS 5 3 Remaining
Rayner D'souza COULDNT CARE LESS 1 7 Remaining
Jesse Hardy COULDNT CARE LESS 1 7 Remaining
Emad Karim COULDNT CARE LESS 1 7 Remaining
BENJAMIN SIRIK COULDNT CARE LESS 1 7 Remaining
MARTIN TAYLOR COULDNT CARE LESS 1 7 Remaining
 
 
HAYDN COWAN COWBOYS 19 Qualified
Liam WILSON COWBOYS 15 Qualified
DYLAN COWAN COWBOYS 13 Qualified
JACOB NEGRI COWBOYS 13 Qualified
LUKE WILLIAMS COWBOYS 12 Qualified
Ryan WILSON COWBOYS 12 Qualified
CALLUM McNAB COWBOYS 11 Qualified
WILLIAM BASTOUNAS COWBOYS 9 Qualified
JOHN CHIOS COWBOYS 7 1 Remaining
ARBER SELAMAJ COWBOYS 5 3 Remaining
Chris KAFROUNI COWBOYS 4 4 Remaining
JAKE COWAN COWBOYS 2 6 Remaining
MICHAEL ACCARY COWBOYS 1 7 Remaining
TASMAN ERFTEMEYER COWBOYS 1 7 Remaining
 
 
JACOB BRADDY G.I.SCORPIONS 20 Qualified
DANIEL TROTT G.I.SCORPIONS 20 Qualified
CAMERON VAN STRATUM G.I.SCORPIONS 20 Qualified
CHARLIE ORR G.I.SCORPIONS 19 Qualified
BEN LEE G.I.SCORPIONS 15 Qualified
LUKE MULLER G.I.SCORPIONS 14 Qualified
James PASCAL-THERIOS G.I.SCORPIONS 7 1 Remaining
 
 
MATTHEW HELLIER OLINDA BUSHRANGERS 17 Qualified
MITCHELL UNWIN OLINDA BUSHRANGERS 17 Qualified
JOSH GOW OLINDA BUSHRANGERS 16 Qualified
AARON GOW OLINDA BUSHRANGERS 15 Qualified
Scott BLACKMAN OLINDA BUSHRANGERS 14 Qualified
HAMISH DAVIDSON OLINDA BUSHRANGERS 13 Qualified
TOM ALLEN OLINDA BUSHRANGERS 7 1 Remaining
Nicholas DAY OLINDA BUSHRANGERS 3 5 Remaining
Jimmy Mcgann OLINDA BUSHRANGERS 2 6 Remaining
Sam Ovais OLINDA BUSHRANGERS 2 6 Remaining
Alister VASSILIOU OLINDA BUSHRANGERS 2 6 Remaining
Isaac Purdie OLINDA BUSHRANGERS 1 7 Remaining
 
 
TOM CHO SOLWAY RAIDERS 18 Qualified
LEON PAN SOLWAY RAIDERS 18 Qualified
DANIEL SPENCER SOLWAY RAIDERS 18 Qualified
LUCAS HANDLEY SOLWAY RAIDERS 17 Qualified
ADAM KRCEVINAC SOLWAY RAIDERS 17 Qualified
THOMAS SLUPECKI SOLWAY RAIDERS 17 Qualified
Sami SIDDIG SOLWAY RAIDERS 10 Qualified
DANIEL TOMPA SOLWAY RAIDERS 2 6 Remaining
 
 
ALP ALIM SYNW 20 Qualified
LUCAS SHIMOTA SYNW 20 Qualified
MARK McINNES SYNW 19 Qualified
DILLON THOMAS SYNW 19 Qualified
HUGH RUMBLE SYNW 17 Qualified
RICK THOMAS SYNW 16 Qualified
BEN YUNCKEN SYNW 16 Qualified
ANDREW LOMBARDO SYNW 2 6 Remaining
SHANNON BAPTIST SYNW 1 7 Remaining