Qualification as at 19/06/2024
WEDNESDAY MEN (A24) - Section 07
Name Team Played Remaining
 
 
JAMES BORGESE BOROONDARA BISONS 21 Qualified
HUGO CORNELL BOROONDARA BISONS 20 Qualified
BAILEY HUNTER BOROONDARA BISONS 20 Qualified
SAM VAYENAS BOROONDARA BISONS 20 Qualified
DEAN GEORGOS BOROONDARA BISONS 17 Qualified
NOAH CARUSO BOROONDARA BISONS 15 Qualified
JACOB LEIGH BOROONDARA BISONS 14 Qualified
ELIJAH BAZLEY BOROONDARA BISONS 11 Qualified
RONAN SHAW BOROONDARA BISONS 11 Qualified
 
 
JACKSON NOLAN CLAYTON CAVALIERS 16 Qualified
ASWIN RAVEENDRAN CLAYTON CAVALIERS 16 Qualified
AARON SMITH CLAYTON CAVALIERS 16 Qualified
RICHARD TANG CLAYTON CAVALIERS 16 Qualified
LUKE CRITCHLOW CLAYTON CAVALIERS 15 Qualified
TRAVIS JOHNSTON CLAYTON CAVALIERS 15 Qualified
VIBHU IYER CLAYTON CAVALIERS 13 Qualified
CHANUKA KANKANANMGE CLAYTON CAVALIERS 11 Qualified
Jourdan Canil CLAYTON CAVALIERS 3 Disqualified
William Tang CLAYTON CAVALIERS 3 Disqualified
 
 
PETER BURTON GOLDEN PANTHERS RED 21 Qualified
STEPHEN McCOY GOLDEN PANTHERS RED 21 Qualified
LACHLAN WADESON GOLDEN PANTHERS RED 21 Qualified
MIKE WADESON GOLDEN PANTHERS RED 21 Qualified
RENANTE DULAY GOLDEN PANTHERS RED 18 Qualified
JACSEN SCAIFE GOLDEN PANTHERS RED 18 Qualified
NIC CLARK GOLDEN PANTHERS RED 17 Qualified
SCOTT EDGAR GOLDEN PANTHERS RED 14 Qualified
James EDGAR GOLDEN PANTHERS RED 5 3 Remaining
 
 
HARRY KENT LENEEK'S 22 Qualified
TOM McLENNAN LENEEK'S 22 Qualified
GIORGIO ANDRIANAKOS LENEEK'S 21 Qualified
BEN GARSON LENEEK'S 21 Qualified
MITCHELL McLENNAN LENEEK'S 21 Qualified
LIAM WARMINGTON LENEEK'S 21 Qualified
ROYSTON ROBERTS LENEEK'S 19 Qualified
LUCA DE RANGO LENEEK'S 14 Qualified
 
 
PAT MEEHAN MINIMAL BUCKETS 19 Qualified
ROBERT MOORE MINIMAL BUCKETS 18 Qualified
BLAKE STEWART MINIMAL BUCKETS 18 Qualified
MORGAN COLE MINIMAL BUCKETS 17 Qualified
ANDREW KEENE MINIMAL BUCKETS 17 Qualified
SAM CLAYTON MINIMAL BUCKETS 15 Qualified
BEN GORDON MINIMAL BUCKETS 13 Qualified
TONY MORSE MINIMAL BUCKETS 11 Qualified
DOM TAYLOR MINIMAL BUCKETS 1 7 Remaining
 
 
PETER BRICK PETE & SONS 22 Qualified
JOHN BRICK PETE & SONS 20 Qualified
BEN SOUTHORN PETE & SONS 20 Qualified
LACHLAN HARDISTY PETE & SONS 18 Qualified
RYAN MATTHEWS PETE & SONS 18 Qualified
MATTHEW WHISSON PETE & SONS 14 Qualified
NATHAN DAY PETE & SONS 13 Qualified
James CHIEFALO PETE & SONS 6 2 Remaining
EAMON BUTLER PETE & SONS 3 5 Remaining
TOM SEYMOUR PETE & SONS 3 5 Remaining
Lockie Boughton PETE & SONS 1 7 Remaining
Ciaran Cotter PETE & SONS 1 7 Remaining
Travis Jones PETE & SONS 1 7 Remaining
JACK PRITCHARD PETE & SONS 1 7 Remaining
 
 
JOHN JACK FRANKLIN PHOENIX 16 Qualified
AJAY REWAL PHOENIX 16 Qualified
SAMUEL WALSH PHOENIX 16 Qualified
CASEY LUZINAT PHOENIX 14 Qualified
JOSH RUDDY PHOENIX 11 Qualified
ASHESH JALOTA PHOENIX 9 Qualified
DYLAN RUDDY PHOENIX 7 1 Remaining
TIM CAMPBELL PHOENIX 3 Disqualified
John Grasso PHOENIX 1 7 Remaining
Kyle Martin PHOENIX 1 7 Remaining
 
 
GRANT ROBERTS SONICS (4) 20 Qualified
MATTHEW COWIE SONICS (4) 17 Qualified
DAYNON KOLOKATHIS SONICS (4) 17 Qualified
COREY McCANN SONICS (4) 16 Qualified
MATTHEW COOK SONICS (4) 13 Qualified
Jacob LONG SONICS (4) 13 Qualified
MATTHEW HARRISON SONICS (4) 9 Qualified
AKITOSHI HARVEY SONICS (4) 6 2 Remaining
RICHARD HARVEY SONICS (4) 6 2 Remaining
Josh LUMLEY SONICS (4) 6 2 Remaining
SCOTT McCANN SONICS (4) 6 2 Remaining
Rowan ABBOTT SONICS (4) 4 4 Remaining
ANDREW HOLMAN SONICS (4) 2 6 Remaining
SAM HOLMAN SONICS (4) 2 6 Remaining
Jordan Hughes SONICS (4) 2 6 Remaining
WESLEY FITZSIMONS SONICS (4) 1 7 Remaining
DANIEL IERACI SONICS (4) 1 7 Remaining