Qualification as at 19/06/2024
WEDNESDAY MEN (A24) - Section 06
Name Team Played Remaining
 
 
CALLUM SMITH AIR BALLERS 20 Qualified
Nick JOSEPH AIR BALLERS 19 Qualified
CHARLES JOSPEH AIR BALLERS 19 Qualified
MITCHELL THOMAS AIR BALLERS 19 Qualified
QUINTON SMITH AIR BALLERS 18 Qualified
PATRICK FORREST AIR BALLERS 16 Qualified
JOSHUA BULL AIR BALLERS 15 Qualified
Drew Baldini AIR BALLERS 1 7 Remaining
 
 
JAYSON SMITH BIG UNIT 22 Qualified
DEAN DOHERTY BIG UNIT 21 Qualified
ADRIAN SMITH BIG UNIT 21 Qualified
MARK KEALY BIG UNIT 20 Qualified
DANIEL CLEMENTS BIG UNIT 19 Qualified
JAMES DOWNEY BIG UNIT 14 Qualified
LIAM HEVERIN BIG UNIT 13 Qualified
DYLAN EDGLEY BIG UNIT 10 Qualified
Sebastian Naus BIG UNIT 3 Disqualified
 
 
JOEL COURTURIER CGE 22 Qualified
NICHOLAS BATHMAN CGE 21 Qualified
MAX KOLPIN CGE 21 Qualified
TOM SHERMAN CGE 21 Qualified
SAMUEL RAUSCH CGE 19 Qualified
WILLIAM FLEMING CGE 12 Qualified
WILL COWIE CGE 10 Qualified
DECLAN HAMMOND CGE 10 Qualified
 
 
HARRY STRATFORD FAIRFIELD SUPER KINGS 20 Qualified
JESSE MOYLE FAIRFIELD SUPER KINGS 19 Qualified
NICHOLAS BOAL FAIRFIELD SUPER KINGS 17 Qualified
TIM MILES FAIRFIELD SUPER KINGS 14 Qualified
HARRY WILLIAMS FAIRFIELD SUPER KINGS 14 Qualified
ADAM MASSIMINO FAIRFIELD SUPER KINGS 11 Qualified
SLOBODAN STEVANCEVIC FAIRFIELD SUPER KINGS 9 Qualified
Dom SULLIVAN FAIRFIELD SUPER KINGS 8 Qualified
LIAM HOLLINGSWORTH FAIRFIELD SUPER KINGS 5 3 Remaining
Zachary KOURAMBAS FAIRFIELD SUPER KINGS 4 4 Remaining
Seamus HEANUE FAIRFIELD SUPER KINGS 3 5 Remaining
William Green FAIRFIELD SUPER KINGS 2 6 Remaining
Luke Antzoulatos FAIRFIELD SUPER KINGS 1 7 Remaining
Rohan Kannan FAIRFIELD SUPER KINGS 1 7 Remaining
Lachlan Machell FAIRFIELD SUPER KINGS 1 7 Remaining
Jack Mcgindle FAIRFIELD SUPER KINGS 1 7 Remaining
Matt Sullivan FAIRFIELD SUPER KINGS 1 7 Remaining
 
 
BRETT LINDSAY GOLDEN PANTHERS WHITE 20 Qualified
CHRISTIAN ARDELEANU GOLDEN PANTHERS WHITE 19 Qualified
THEO THEODOROU GOLDEN PANTHERS WHITE 19 Qualified
BRAD FRASER GOLDEN PANTHERS WHITE 16 Qualified
Stefan ARDELEANU GOLDEN PANTHERS WHITE 15 Qualified
SEAN RAYNER GOLDEN PANTHERS WHITE 14 Qualified
Aleksandar SADZAKOV GOLDEN PANTHERS WHITE 14 Qualified
Matthew LAWSON GOLDEN PANTHERS WHITE 12 Qualified
HARI SELVARAJ GOLDEN PANTHERS WHITE 12 Qualified
MATTHEW WONG GOLDEN PANTHERS WHITE 8 Qualified
Thomas JURBERG GOLDEN PANTHERS WHITE 3 Disqualified
James BIGGS GOLDEN PANTHERS WHITE 2 6 Remaining
ASHWIN PARKER GOLDEN PANTHERS WHITE 2 6 Remaining
ROSS PARKER GOLDEN PANTHERS WHITE 2 6 Remaining
Aden Dahlitz GOLDEN PANTHERS WHITE 1 7 Remaining
ELIJAH MORROW GOLDEN PANTHERS WHITE 1 7 Remaining
 
 
JAMES BOF INTERRACIAL MAMBAS 17 Qualified
AARON FERNANDES INTERRACIAL MAMBAS 17 Qualified
GABE SCHIAVELLO INTERRACIAL MAMBAS 17 Qualified
SEBASTIEN HUPPE INTERRACIAL MAMBAS 16 Qualified
KEEGAN PARKER INTERRACIAL MAMBAS 15 Qualified
DAVID HICKEY INTERRACIAL MAMBAS 14 Qualified
NOAH SHARROCK INTERRACIAL MAMBAS 14 Qualified
FLYNN HORVAT INTERRACIAL MAMBAS 12 Qualified
EMMANUEL LOUIS INTERRACIAL MAMBAS 10 Qualified
LUKE PEARSON INTERRACIAL MAMBAS 9 Qualified
BEN HARRIS INTERRACIAL MAMBAS 5 3 Remaining
Aran Gitlits INTERRACIAL MAMBAS 1 7 Remaining
 
 
BENNY HUNG RONYS 2 21 Qualified
ANDREW LE RONYS 2 20 Qualified
CARL RUSSO RONYS 2 19 Qualified
SEBASTIAN KUSSOWSKI RONYS 2 18 Qualified
TOAN BUI RONYS 2 16 Qualified
JOHN KURTA RONYS 2 14 Qualified
MARCUS THOMPSON RONYS 2 12 Qualified
Ken WONG RONYS 2 3 Disqualified
Matt Thompson RONYS 2 2 6 Remaining
Lachlan Tran RONYS 2 1 7 Remaining
 
 
JORDAN FRIEDE ZOOPER DOOPERS B 22 Qualified
ALEX GOTTLIEB ZOOPER DOOPERS B 22 Qualified
ALEXANDER ROGELBERG ZOOPER DOOPERS B 22 Qualified
MATTHEW ISSKO ZOOPER DOOPERS B 20 Qualified
ELIJAH MAHER ZOOPER DOOPERS B 20 Qualified
RAFAEL MUSHIN ZOOPER DOOPERS B 19 Qualified
BEN FELSTEAD ZOOPER DOOPERS B 9 Qualified