Qualification as at 19/06/2024
WEDNESDAY MEN (A24) - Section 05
Name Team Played Remaining
 
 
STEVE WILSON BALL HOGS 22 Qualified
SCOTT JENKINS BALL HOGS 21 Qualified
PETER KALABUN BALL HOGS 21 Qualified
MATT STRANGE BALL HOGS 21 Qualified
BEN ROBERTS BALL HOGS 18 Qualified
JACKSON WILSON BALL HOGS 18 Qualified
MARCUS CHIMINELLO BALL HOGS 16 Qualified
DAVID ROBB BALL HOGS 8 Qualified
JEREMY CHAVES BALL HOGS 7 1 Remaining
 
 
DAN CLEARIHAN GLORY BOYZ 22 Qualified
GEORDAN ELLIOTT GLORY BOYZ 22 Qualified
LUKE LAWRENCE GLORY BOYZ 22 Qualified
JUSTIN HAY GLORY BOYZ 21 Qualified
HENRY MALOUF GLORY BOYZ 20 Qualified
Peter GEORGIADIS GLORY BOYZ 17 Qualified
DOMINIC O'NEILL GLORY BOYZ 14 Qualified
BENJAMIN LAWRENCE GLORY BOYZ 12 Qualified
Ed GREEN GLORY BOYZ 3 Disqualified
Henry LACY GLORY BOYZ 3 Disqualified
JAMES PULLAN GLORY BOYZ 2 6 Remaining
 
 
COOPER HERBERT ICEBERGS 20 Qualified
DANIEL HOWLETT ICEBERGS 16 Qualified
KRISTON SCHALKEN ICEBERGS 16 Qualified
LUKE DUFFY ICEBERGS 15 Qualified
Josh CAIRNS ICEBERGS 14 Qualified
JARROD LIDDLE ICEBERGS 13 Qualified
GARETH ARBUTHNOT ICEBERGS 11 Qualified
SID NARSEY ICEBERGS 7 1 Remaining
ZHAO NING ICEBERGS 6 2 Remaining
 
 
PATRICK KOO KRAKEN & CO 21 Qualified
KHANH TUAN LUU KRAKEN & CO 21 Qualified
YING CHAN KRAKEN & CO 20 Qualified
CHRISTOPHER LUONG KRAKEN & CO 19 Qualified
WARREN LUU KRAKEN & CO 19 Qualified
JOSH MALONE KRAKEN & CO 17 Qualified
JIE MING JASON WOO KRAKEN & CO 16 Qualified
MICHAEL LA KRAKEN & CO 15 Qualified
DAVID NGUYEN KRAKEN & CO 15 Qualified
Shane HUM KRAKEN & CO 11 Qualified
 
 
BRETT PARSONS LONGARMS 20 Qualified
MATTHEW BROMLEY LONGARMS 18 Qualified
STEVEN SPENCE LONGARMS 16 Qualified
SAM ASHTON LONGARMS 15 Qualified
DOM WILKINSON LONGARMS 15 Qualified
JOSHUA WARMAN LONGARMS 12 Qualified
HOLGER SCHULZ LONGARMS 9 Qualified
Robert GRANT LONGARMS 8 Qualified
SHEHAN FELIX LONGARMS 5 3 Remaining
ALEX HAND LONGARMS 3 5 Remaining
 
 
WILLIAM NOONAN OILERS 21 Qualified
AARON WILSON OILERS 21 Qualified
LUCA HOPKINS OILERS 18 Qualified
PATRICK KING OILERS 18 Qualified
LUKE DIMOPOULOS OILERS 17 Qualified
MAX ROBERTSON OILERS 17 Qualified
DOMENIC SAID OILERS 17 Qualified
LUKE McKENZIE OILERS 16 Qualified
 
 
THEVA KANESARETNAM SE MELBOURNE 19 Qualified
ARUN AARON NAVANI SE MELBOURNE 19 Qualified
RYAN LEWY SE MELBOURNE 17 Qualified
DAVID NAUGHTON SE MELBOURNE 17 Qualified
MARK ASCLIPENOS SE MELBOURNE 16 Qualified
TESIKAN KANESARETNAM SE MELBOURNE 16 Qualified
LEON CALVERT SE MELBOURNE 8 Qualified
David MAROKY SE MELBOURNE 7 1 Remaining
Craig HAINS SE MELBOURNE 3 Disqualified
James Hennessy SE MELBOURNE 1 7 Remaining
 
 
MARCUS CASTELLANA SKOC SILVER 21 Qualified
HARRY HINGSTON SKOC SILVER 21 Qualified
BENJAMIN WEBB SKOC SILVER 20 Qualified
MAX BOND SKOC SILVER 19 Qualified
Zachary SIMONSZ SKOC SILVER 19 Qualified
LACHLAN WEBB SKOC SILVER 18 Qualified
DINUK FERNANDO SKOC SILVER 13 Qualified
DINAL FERNANDO SKOC SILVER 11 Qualified
Cal Wigg SKOC SILVER 1 Disqualified