Qualification as at 19/06/2024
WEDNESDAY MEN (A24) - Section 03
Name Team Played Remaining
 
 
ALEX LEDDA BUNGA BUNGA 19 Qualified
JACK DOOLEY BUNGA BUNGA 16 Qualified
KAAN GUDE BUNGA BUNGA 16 Qualified
LUKE WARNER BUNGA BUNGA 16 Qualified
BEN LEVIN BUNGA BUNGA 14 Qualified
LUKE WILLIAMS BUNGA BUNGA 14 Qualified
NICHOLAS FOREMAN BUNGA BUNGA 10 Qualified
KOSTAS KAZANTZIDIS BUNGA BUNGA 7 1 Remaining
Jeremy GARAMSZEGI BUNGA BUNGA 5 3 Remaining
Elliot JENNINGS BUNGA BUNGA 5 3 Remaining
Jamieson Brew BUNGA BUNGA 3 Disqualified
DAN CORBETT BUNGA BUNGA 2 Disqualified
MATTHEW TSOLAKKIS BUNGA BUNGA 2 6 Remaining
Billy Bastounas BUNGA BUNGA 1 Disqualified
DYLAN COWAN BUNGA BUNGA 1 Disqualified
HAYDN COWAN BUNGA BUNGA 1 Disqualified
JACK ROSSI BUNGA BUNGA 1 7 Remaining
Daniel Sumsion BUNGA BUNGA 1 7 Remaining
 
 
DAVID STANDFIELD CLOWN SHOES 20 Qualified
MARC APPLETON CLOWN SHOES 19 Qualified
CALLUM CORMACK CLOWN SHOES 19 Qualified
MICK HAYES CLOWN SHOES 17 Qualified
CRAIG SNELLING CLOWN SHOES 15 Qualified
MICHAEL GODE CLOWN SHOES 11 Qualified
SHAUN McILROY CLOWN SHOES 9 Qualified
TODD LIVINGSTONE CLOWN SHOES 7 1 Remaining
 
 
SEUNGKYUM (PAUL) KIM JAYHAWKS 21 Qualified
TOMY (PAK YAN) KWAN JAYHAWKS 19 Qualified
ASHAAN PATEL JAYHAWKS 18 Qualified
ADAM LIEW JAYHAWKS 17 Qualified
KEVIN TAING JAYHAWKS 15 Qualified
DAVID WALKER JAYHAWKS 15 Qualified
TINEAR KHOUTH JAYHAWKS 9 Qualified
ALEX PLATT JAYHAWKS 9 Qualified
STEVE OROLOGAS JAYHAWKS 7 1 Remaining
Ryan LEE JAYHAWKS 3 Disqualified
 
 
ALEX VERDE POTSHOTS 21 Qualified
RENE MORA POTSHOTS 20 Qualified
LACHLAN POTTS POTSHOTS 20 Qualified
JOSH TUNG POTSHOTS 19 Qualified
JACK BYRNE POTSHOTS 17 Qualified
ROMI MASON POTSHOTS 14 Qualified
Athan Vlahos POTSHOTS 3 Disqualified
Petar Smith POTSHOTS 2 6 Remaining
 
 
PRAVIN CHELVAN PP SQUAD 2.0 16 Qualified
CAMERON HOCART PP SQUAD 2.0 16 Qualified
THOMAS ANDERSEN PP SQUAD 2.0 15 Qualified
CHARLES AMRITH WILSON PP SQUAD 2.0 15 Qualified
SUDISH PERERA PP SQUAD 2.0 12 Qualified
ARAVINDA SENEVIRATNE PP SQUAD 2.0 12 Qualified
RICHARD ASHVINDH WILSON PP SQUAD 2.0 11 Qualified
DANIEL YAP PP SQUAD 2.0 10 Qualified
COLIN FOO PP SQUAD 2.0 9 Qualified
JASON LIANG PP SQUAD 2.0 5 3 Remaining
Lawrence SUN PP SQUAD 2.0 5 3 Remaining
GERMAIN IVANKA PP SQUAD 2.0 1 7 Remaining
Eugene Kaplan PP SQUAD 2.0 1 7 Remaining
 
 
JARRID GUNN WATCH 19 Qualified
WILL O'BRIEN WATCH 19 Qualified
LUKE TORRISI WATCH 18 Qualified
JIRAROTE JIRASIRIKUL WATCH 14 Qualified
ZACHARY BREW WATCH 13 Qualified
LAWRENCE O'BRIEN WATCH 12 Qualified
Jack BELL WATCH 10 Qualified
Umar SIDDIQUI WATCH 4 4 Remaining
Liam WILSON WATCH 4 4 Remaining
Trent Newman WATCH 3 Disqualified
Kaya SOYDAS WATCH 3 Disqualified
Ryan WILSON WATCH 3 5 Remaining