Qualification as at 19/06/2024
MONDAY MEN (A24) - Section 09
Name Team Played Remaining
 
 
JOSH ANANDARAJ BENJOS 14 Qualified
VASU KASHYAP BENJOS 14 Qualified
ARUNESH RAVI BENJOS 14 Qualified
TIN TA BENJOS 14 Qualified
SRIRAM VISWANATHAN BENJOS 14 Qualified
VEROCH HANDUNPATHIRANA BENJOS 12 Qualified
SHLOK THAKUR BENJOS 4 1 Remaining
 
 
JAY GOODSON DIMES AND DASHING SCORCHERS 14 Qualified
SIMON ADLER DIMES AND DASHING SCORCHERS 12 Qualified
JOSHUA GINZBURG DIMES AND DASHING SCORCHERS 12 Qualified
RYAN KLOOGER DIMES AND DASHING SCORCHERS 12 Qualified
JACK STOCK DIMES AND DASHING SCORCHERS 12 Qualified
MAXIM MIMERAN DIMES AND DASHING SCORCHERS 10 Qualified
MITCHELL SHARP DIMES AND DASHING SCORCHERS 10 Qualified
JULIAN KELLER DIMES AND DASHING SCORCHERS 9 Qualified
Josh DANIELS DIMES AND DASHING SCORCHERS 7 Qualified
 
 
HARRISON ATTARD DRIBBLERS 14 Qualified
ANDREW GALGANI DRIBBLERS 14 Qualified
LACHLAN JOSEPH DRIBBLERS 14 Qualified
JORDAN YEE DRIBBLERS 13 Qualified
ALEX CAMM DRIBBLERS 12 Qualified
BEN SCHWEIGERT DRIBBLERS 12 Qualified
NICK CONDON DRIBBLERS 11 Qualified
 
 
STEPHEN LEVERETT MONDAY'S EXPERTS 12 Qualified
TENNYSON LEVERETT MONDAY'S EXPERTS 12 Qualified
BILLY MAY MONDAY'S EXPERTS 11 Qualified
GREGORY WARHURST MONDAY'S EXPERTS 10 Qualified
HUNG CHAN MONDAY'S EXPERTS 9 Qualified
TOM SNELL MONDAY'S EXPERTS 9 Qualified
JACK GORNAN MONDAY'S EXPERTS 8 Qualified
DEITER LIM MONDAY'S EXPERTS 5 Qualified
DARE LIM MONDAY'S EXPERTS 2 3 Remaining
JACK STOW MONDAY'S EXPERTS 2 3 Remaining
NEIL MOODY MONDAY'S EXPERTS 1 4 Remaining
ZACHARY MOODY MONDAY'S EXPERTS 1 4 Remaining
 
 
BEN KUSHNIR OLDIES AND GOODIES 14 Qualified
JORDAN LOIE OLDIES AND GOODIES 14 Qualified
YUVAL MAROM OLDIES AND GOODIES 13 Qualified
JULIAN REES MAROM OLDIES AND GOODIES 12 Qualified
EDDIE WEBER OLDIES AND GOODIES 12 Qualified
JORDAN KUSHNIR OLDIES AND GOODIES 11 Qualified
ALEX LOIE OLDIES AND GOODIES 11 Qualified
JOSHUA WEBER OLDIES AND GOODIES 10 Qualified
Steve Harrigan OLDIES AND GOODIES 1 4 Remaining
Zac Harrigan OLDIES AND GOODIES 1 4 Remaining
Tom Ireland OLDIES AND GOODIES 1 4 Remaining
Jonty Litwinow OLDIES AND GOODIES 1 4 Remaining
 
 
OLIVER ABUAWAD OOF 12 Qualified
ANDREW McGUINNESS OOF 12 Qualified
ILIAS TRIANTAFYLLOU OOF 12 Qualified
JAMES ROBERTS OOF 11 Qualified
JACK BISAS OOF 10 Qualified
MATTHEW BRAHAM OOF 10 Qualified
CHRISTOS ROMIOS OOF 10 Qualified
CHRISTOPHER ALEVIZOS OOF 8 Qualified
MATTHEW BLITSAS OOF 3 2 Remaining
CARTER KULIKOVSKIS OOF 1 4 Remaining
Aiden Mcguinness OOF 0 5 Remaining
 
 
JULIAN BALTHAZAAR RIM RATS 11 Qualified
MATTHEW GLICO RIM RATS 11 Qualified
JACK PETERSON RIM RATS 11 Qualified
MARK NAZZARI RIM RATS 9 Qualified
SHELDON WILLIAMSON RIM RATS 7 Qualified
Wilson PHUNG RIM RATS 4 1 Remaining
Barney SHIRLEY RIM RATS 4 Disqualified
Matt GOURLEY RIM RATS 3 Disqualified
Tony JONG RIM RATS 3 2 Remaining
Tuan TRAN RIM RATS 3 2 Remaining
Marcus Shramph RIM RATS 1 4 Remaining
 
 
NICHOLAS SKIADAS SALAMANDERS 13 Qualified
MARCUS BOSWORTH SALAMANDERS 12 Qualified
LINCOLN NIMON SALAMANDERS 12 Qualified
BENJAMIN STOECKEL SALAMANDERS 12 Qualified
RORY SUTHERLAND SALAMANDERS 12 Qualified
DANIEL SMITH SALAMANDERS 10 Qualified
LUKE WILTSHIRE SALAMANDERS 9 Qualified
JIM BUABAN SALAMANDERS 1 4 Remaining
ALEXANDER MIHAILIDIS SALAMANDERS 1 4 Remaining
Ari Sioukas SALAMANDERS 1 4 Remaining
 
 
ADAM HAYMAN SAN ANTONIO SPUDS 14 Qualified
STEVEN LUSTIG SAN ANTONIO SPUDS 14 Qualified
TOBY SHERR SAN ANTONIO SPUDS 14 Qualified
ROBERT SHOKIN SAN ANTONIO SPUDS 14 Qualified
BRADLEY MILLER SAN ANTONIO SPUDS 11 Qualified
MICHAEL KAHAN SAN ANTONIO SPUDS 10 Qualified
Luke DE WINTER SAN ANTONIO SPUDS 3 Disqualified
Max Milstein SAN ANTONIO SPUDS 1 4 Remaining
Adam PRINCE SAN ANTONIO SPUDS 0 Disqualified
Max Curtis SAN ANTONIO SPUDS 0 5 Remaining
 
 
SAM COLLINS SKOC GOLD 14 Qualified
TOM RADDA SKOC GOLD 14 Qualified
BEN SIMKISS SKOC GOLD 14 Qualified
MICHAEL BARRETT SKOC GOLD 12 Qualified
BENJAMIN BOXER SKOC GOLD 10 Qualified
THOMAS HUGHES SKOC GOLD 8 Qualified
ADAM MASSIMINO SKOC GOLD 8 Qualified
PATRICK MULQUINY SKOC GOLD 8 Qualified
JAMES MEADS SKOC GOLD 2 3 Remaining
Sam Blamforth SKOC GOLD 1 4 Remaining