Qualification as at 19/06/2024
MONDAY MEN (A24) - Section 08
Name Team Played Remaining
 
 
Luke NOY ASHWOOD SPORTS CLUB 14 Qualified
DANIEL CURNOW ASHWOOD SPORTS CLUB 13 Qualified
JESSE BRYAN ASHWOOD SPORTS CLUB 12 Qualified
THOMAS LEE ASHWOOD SPORTS CLUB 12 Qualified
DANIEL STEFANCIK ASHWOOD SPORTS CLUB 11 Qualified
William LEE ASHWOOD SPORTS CLUB 10 Disqualified
JAMES LEE ASHWOOD SPORTS CLUB 8 Qualified
CONNOR CALLISTER ASHWOOD SPORTS CLUB 4 1 Remaining
Jack Moore ASHWOOD SPORTS CLUB 2 3 Remaining
SAM VAYENAS ASHWOOD SPORTS CLUB 2 3 Remaining
Will Dixon ASHWOOD SPORTS CLUB 1 4 Remaining
 
 
CAMERON ANDERSON HOOP DOGGY DOGG 14 Qualified
MATT STRANGE HOOP DOGGY DOGG 13 Qualified
ERIN MAULDAY HOOP DOGGY DOGG 12 Qualified
MATT ROBERTSON HOOP DOGGY DOGG 12 Qualified
RO SINGH HOOP DOGGY DOGG 12 Qualified
CALEB TERPSTRA HOOP DOGGY DOGG 12 Qualified
SCOTT JENKINS HOOP DOGGY DOGG 11 Qualified
PETER KALABUN HOOP DOGGY DOGG 2 3 Remaining
Gerad Doe HOOP DOGGY DOGG 1 Disqualified
 
 
EDWARD JIANG KARDASHIAN KURSE 14 Qualified
WILLIAM PASCOE KARDASHIAN KURSE 14 Qualified
MATT CHEAH KARDASHIAN KURSE 13 Qualified
HENRY THOMPSON KARDASHIAN KURSE 12 Qualified
CHARLIE FRANCIS KARDASHIAN KURSE 10 Qualified
Ishaan BUNGAY KARDASHIAN KURSE 9 Qualified
TOBY DANS KARDASHIAN KURSE 8 Qualified
JAMES TARRANT KARDASHIAN KURSE 1 4 Remaining
Ben Kuhar KARDASHIAN KURSE 0 5 Remaining
Angus Manson KARDASHIAN KURSE 0 5 Remaining
 
 
MICHAEL LA KLINGON 13 Qualified
WARREN LUU KLINGON 13 Qualified
PATRICK KOO KLINGON 12 Qualified
CHRISTOPHER LUONG KLINGON 12 Qualified
JASON WANG KLINGON 12 Qualified
WEI GUANG WANG KLINGON 12 Qualified
ADRIAN PHAN KLINGON 11 Qualified
YING CHAN KLINGON 10 Qualified
Shane HUM KLINGON 10 Qualified
ANDREW MAH KLINGON 7 Qualified
 
 
HARRISON BIRCH MEMPHIS RIZZLIES 14 Qualified
DARCY JEMMETT MEMPHIS RIZZLIES 14 Qualified
WILL TURNER MEMPHIS RIZZLIES 12 Qualified
WILL ELLIOTT MEMPHIS RIZZLIES 9 Qualified
TIM MANTON MEMPHIS RIZZLIES 8 Qualified
EDWARD JAMES MEMPHIS RIZZLIES 7 Qualified
Lucas MOLINO MEMPHIS RIZZLIES 4 1 Remaining
Louis Auffray MEMPHIS RIZZLIES 2 3 Remaining
Samuel Quartel MEMPHIS RIZZLIES 2 3 Remaining
Josh Baum MEMPHIS RIZZLIES 1 4 Remaining
Nic Elliott MEMPHIS RIZZLIES 1 4 Remaining
SAM MARTIN MEMPHIS RIZZLIES 1 4 Remaining
TOM MILLER MEMPHIS RIZZLIES 1 4 Remaining
JOE YUGUMBARI MEMPHIS RIZZLIES 1 4 Remaining
Adrian Mazzeo MEMPHIS RIZZLIES 0 5 Remaining
 
 
Josh CAIRNS NOTHING BUT NET 14 Qualified
KRISTON SCHALKEN NOTHING BUT NET 14 Qualified
DANIEL HOWLETT NOTHING BUT NET 13 Qualified
James BATROUNEY NOTHING BUT NET 12 Qualified
STEVEN HOWLETT NOTHING BUT NET 12 Qualified
Matthew KERR NOTHING BUT NET 11 Qualified
 
 
SAM OZAYDIN OAKLEIGH SOUVLAKIS 14 Qualified
MAX LUCAS OAKLEIGH SOUVLAKIS 12 Qualified
JOEL FRANCESE OAKLEIGH SOUVLAKIS 11 Qualified
PRANAV DAYAL OAKLEIGH SOUVLAKIS 10 Qualified
KRISHANU DONAHAR OAKLEIGH SOUVLAKIS 10 Qualified
DOMINIC LAWRENCE-O'SHEA OAKLEIGH SOUVLAKIS 10 Qualified
ANASTASIOS PRANTALOS OAKLEIGH SOUVLAKIS 9 Qualified
NICHOLAS BISHOP OAKLEIGH SOUVLAKIS 8 Qualified
EJAZ HAIDER OAKLEIGH SOUVLAKIS 8 Qualified
ISA BAJAWRAY OAKLEIGH SOUVLAKIS 7 Qualified
 
 
SEBASTIAN ALVAREZ PROCESS 12 Qualified
ASHLEY CHERNY PROCESS 12 Qualified
ADAM JAFFE PROCESS 12 Qualified
NADAV GREENBERGER PROCESS 10 Qualified
Dean TOHOVITIS PROCESS 9 Qualified
DORAN YACOBI PROCESS 9 Qualified
Brendan PATCH PROCESS 5 Qualified
 
 
JAMES BIVIANO SHAFT 14 Qualified
BEN DWYER SHAFT 14 Qualified
JOHN MINIERI SHAFT 14 Qualified
Cameron FOALE SHAFT 13 Qualified
CRAIG MAHONY SHAFT 12 Qualified
DANIEL RIGG SHAFT 12 Qualified
MATT RYAN SHAFT 10 Qualified
MATENE HERBERT SHAFT 6 Qualified
Simon Foster SHAFT 2 3 Remaining
 
 
ANDREW CAMERON TECHNICAL ISSUES 14 Qualified
BRETT HEWITT TECHNICAL ISSUES 14 Qualified
BRAD LARKINS TECHNICAL ISSUES 14 Qualified
MATTHEW THEOCHARI TECHNICAL ISSUES 12 Qualified
PETER POGANY TECHNICAL ISSUES 11 Qualified
BRETT WALTON TECHNICAL ISSUES 10 Qualified
JULIAN SAFFIGNA TECHNICAL ISSUES 7 Qualified
LUKE CECIL TECHNICAL ISSUES 3 2 Remaining
 
 
ANDREW MILLS TMAS FOUNDATION 14 Qualified
JARRED MOORE TMAS FOUNDATION 14 Qualified
JARRYD COOPER TMAS FOUNDATION 13 Qualified
ADAM CRONIN TMAS FOUNDATION 13 Qualified
LIAM WILBRINK TMAS FOUNDATION 13 Qualified
MATTHEW COMMONS TMAS FOUNDATION 12 Qualified
GIUSEPPE GIAMPA TMAS FOUNDATION 11 Qualified
LACHLAN CRONIN TMAS FOUNDATION 1 4 Remaining
 
 
MATTHEW BALL WOMBO COMBO 13 Qualified
JESSE ITALIANO WOMBO COMBO 13 Qualified
NATHAN BEARDSMORE WOMBO COMBO 12 Qualified
Joshua DAUJAT WOMBO COMBO 12 Qualified
NICK DOUKELIS WOMBO COMBO 11 Qualified
MITCHELL RILEY WOMBO COMBO 11 Qualified
MATTHEW FROST WOMBO COMBO 10 Qualified
JACK MAKEHAM WOMBO COMBO 2 3 Remaining
James Butts WOMBO COMBO 1 4 Remaining
Callum O'shanessey WOMBO COMBO 1 4 Remaining