Qualification as at 19/06/2024
MONDAY MEN (A24) - Section 07
Name Team Played Remaining
 
 
JUN SHEN AOMA AUTO 12 Qualified
ZIANG HE AOMA AUTO 11 Qualified
LINYAO LI AOMA AUTO 11 Qualified
CHENG TAO AOMA AUTO 11 Qualified
Chuan Melon ZUO AOMA AUTO 10 Disqualified
SIMON YU AOMA AUTO 8 Qualified
ZIYANG JOE ZHOU AOMA AUTO 5 Qualified
RUI DOMINIC LIU AOMA AUTO 3 2 Remaining
Will Kong AOMA AUTO 2 3 Remaining
Larry Shi AOMA AUTO 1 4 Remaining
Roger Wang AOMA AUTO 1 4 Remaining
Jason Zhan AOMA AUTO 1 4 Remaining
 
 
VERN CHOW DUKE 13 Qualified
TITUS PHUA DUKE 13 Qualified
ADRIAN WANASILI DUKE 13 Qualified
DANIEL WANASILI DUKE 13 Qualified
RONALD WADSWORTH DUKE 12 Qualified
RON LICEN DUKE 11 Qualified
HERMAN LAI DUKE 10 Qualified
 
 
GEORGE HIRINI DUNK AND DISORDERLY 14 Qualified
STEPHEN WIDDOP DUNK AND DISORDERLY 14 Qualified
ADAM TENNANT DUNK AND DISORDERLY 13 Qualified
CAMERON TENNANT DUNK AND DISORDERLY 13 Qualified
NICK TETTEROO DUNK AND DISORDERLY 13 Qualified
JACK MINACK DUNK AND DISORDERLY 11 Qualified
DANIEL McCARTHY DUNK AND DISORDERLY 10 Qualified
 
 
TOBY EBERBACH GATO'S 14 Qualified
LACHLAN DICKER GATO'S 13 Qualified
LACHLAN PURCELL GATO'S 13 Qualified
OLIVER PURCELL GATO'S 13 Qualified
JACK BOOTH GATO'S 12 Qualified
MATTHEW APPLEYARD GATO'S 10 Qualified
ZAC JOHNSON GATO'S 10 Qualified
SARAVANAN SRITHARAN GATO'S 8 Qualified
Jarron Harris GATO'S 1 4 Remaining
PRAKHAR KHARE GATO'S 1 4 Remaining
 
 
KAUSHIK MURALIDHAR KINGS UNITED 13 Qualified
SCOTT MIERENDORFF KINGS UNITED 12 Qualified
HARIHARAN SEKHAR KINGS UNITED 12 Qualified
YOHAN COLOMBEGE KINGS UNITED 11 Qualified
DILLON DE SILVA KINGS UNITED 11 Qualified
JAGESH PANCHAL KINGS UNITED 11 Qualified
ETHAN PERERA KINGS UNITED 10 Qualified
MARK DAVIES KINGS UNITED 8 Qualified
JASON WILLIAMS KINGS UNITED 0 5 Remaining
 
 
ZACK DWYER LUMBRIDGE LURKERS 10 Qualified
MAX ANDREWS LUMBRIDGE LURKERS 9 Qualified
BEN WILLIAMSON LUMBRIDGE LURKERS 9 Qualified
LACHLAN DE GRAAF KNIGHT LUMBRIDGE LURKERS 8 Qualified
MICHAEL FAALILI LUMBRIDGE LURKERS 8 Qualified
KURTIS LEITNER LUMBRIDGE LURKERS 8 Qualified
PETER SKANTZOS LUMBRIDGE LURKERS 8 Qualified
KYNAN LEITNER LUMBRIDGE LURKERS 7 Qualified
Justin Chung LUMBRIDGE LURKERS 1 4 Remaining
Jackson Den LUMBRIDGE LURKERS 1 Disqualified
 
 
PETER LE REDIRKULOUS 12 Qualified
WILL SANCHEZ REDIRKULOUS 12 Qualified
Marcus GEORGE REDIRKULOUS 11 Qualified
MATHEW GEORGE REDIRKULOUS 11 Qualified
LUKE PAPAMILTIADOUS REDIRKULOUS 11 Qualified
NICHOLAS DJORDJEVIC REDIRKULOUS 8 Qualified
Oscar MENDEZ REDIRKULOUS 3 Disqualified
DAN GRAY REDIRKULOUS 2 3 Remaining
 
 
DIMA MARR SONICS (19) 13 Qualified
DANIEL LAKE SONICS (19) 12 Qualified
JASON MENCHE SONICS (19) 10 Qualified
CAMPBELL MARSDEN SONICS (19) 9 Qualified
LOUIE MENDOZA SONICS (19) 9 Qualified
BENJAMIN MICHELON SONICS (19) 9 Qualified
JUHA VIRTANEN SONICS (19) 6 Qualified
CHRIS BREHENY SONICS (19) 5 Qualified
Christopher WYATT SONICS (19) 3 Disqualified
NICK COLLINS SONICS (19) 1 4 Remaining
LACHLAN CRISP SONICS (19) 1 4 Remaining
Jamaal DUHOVIC SONICS (19) 1 4 Remaining
Lef Makris SONICS (19) 1 Disqualified
Jordan Morehead SONICS (19) 1 4 Remaining
David Treeby SONICS (19) 0 5 Remaining
 
 
JAMES D'ELIA VEGETABLEGUM 14 Qualified
ANTHONY LUCARELLI VEGETABLEGUM 14 Qualified
JAKE SCHENK VEGETABLEGUM 13 Qualified
LACHLAN PERKINS VEGETABLEGUM 11 Qualified
ADAM TONKIN VEGETABLEGUM 11 Qualified
Patrick LUCARELLI VEGETABLEGUM 10 Qualified
Conor MORGAN VEGETABLEGUM 6 Qualified
TIM D'ELIA VEGETABLEGUM 0 5 Remaining
DANIEL URBAN VEGETABLEGUM 0 5 Remaining