Qualification as at 19/06/2024
MONDAY MEN (A24) - Section 05
Name Team Played Remaining
 
 
JOSHUA ROBB CHADDY FROGS 14 Qualified
ZAC SMITH CHADDY FROGS 14 Qualified
MATTHEW ALLAN CHADDY FROGS 13 Qualified
WAYNE McGEE CHADDY FROGS 12 Qualified
TIM NANCARROW CHADDY FROGS 12 Qualified
BRADLEY NORMAN CHADDY FROGS 11 Qualified
BRAYDON RYAN CHADDY FROGS 10 Qualified
JAYDEN RYLES SMITH CHADDY FROGS 10 Qualified
 
 
CALLUM CHARLESWORTH COSBY SWEATERS 13 Qualified
KIREN MARTIN COSBY SWEATERS 13 Qualified
DYLAN ROBERTSON HEMA COSBY SWEATERS 13 Qualified
JYE McCORMACK COSBY SWEATERS 11 Qualified
JEHAN PERERA COSBY SWEATERS 11 Qualified
PHILIP ALEX COSBY SWEATERS 10 Qualified
ALEXSI CERDA COSBY SWEATERS 10 Qualified
CAEDON LANE COSBY SWEATERS 5 Qualified
Jasper Charlesworth COSBY SWEATERS 1 4 Remaining
 
 
JUN CHEN LeBRICKS 13 Qualified
MENG FU LeBRICKS 13 Qualified
XINYU PAN LeBRICKS 12 Qualified
WARDELL LEE LeBRICKS 11 Qualified
YIDA GU LeBRICKS 10 Qualified
KEN LIU LeBRICKS 10 Qualified
XIAOMIN CAO LeBRICKS 8 Qualified
ZHOU ZAC LINGFENG LeBRICKS 8 Qualified
YUCHENG ZOU LeBRICKS 8 Qualified
Zhiwei LI LeBRICKS 3 2 Remaining
 
 
ANTHONY ANASTOPOULOS MA LAKERS 13 Qualified
RIMO KHODR MA LAKERS 12 Qualified
JAMES MATIC MA LAKERS 12 Qualified
ADAM DAVIES MA LAKERS 11 Qualified
NICK MATIC MA LAKERS 11 Qualified
JORDAN MORAGIANNIS MA LAKERS 10 Qualified
JAYDEN PINTO MA LAKERS 8 Qualified
Emile Boukos MA LAKERS 1 4 Remaining
 
 
JEREMY LLOYD OLD MCKINNON GRYPHONS 11 Qualified
SAM BARTA OLD MCKINNON GRYPHONS 10 Qualified
JORDAN LLOYD OLD MCKINNON GRYPHONS 10 Qualified
HARVEY TANNAHILL OLD MCKINNON GRYPHONS 10 Qualified
STEFAN DAVIDOVIC OLD MCKINNON GRYPHONS 9 Qualified
JONATHAN KEUSGEN OLD MCKINNON GRYPHONS 7 Qualified
Jeremy GARAMSZEGI OLD MCKINNON GRYPHONS 3 2 Remaining
Ben James OLD MCKINNON GRYPHONS 2 3 Remaining
Ricky Yuob OLD MCKINNON GRYPHONS 2 3 Remaining
Dick DOTTER OLD MCKINNON GRYPHONS 0 Disqualified
 
 
YOSHI FUJIHARA REAL BRICKLAYERS 14 Qualified
YADU ULLATTIL REAL BRICKLAYERS 14 Qualified
KIREN YOGASINGHAM REAL BRICKLAYERS 14 Qualified
ADI GUPTA REAL BRICKLAYERS 13 Qualified
COREY SCOTT REAL BRICKLAYERS 12 Qualified
MICHAEL ANANDAN REAL BRICKLAYERS 10 Qualified
SIMARDEEP RANDHAWA REAL BRICKLAYERS 9 Qualified
ASUKA FUJIHARA REAL BRICKLAYERS 8 Qualified
 
 
DANIEL O'GORMAN SKOC WHITE 14 Qualified
DAMIAN REDENBACH SKOC WHITE 14 Qualified
BRAYDEN KENNY SKOC WHITE 13 Qualified
LACHLAN WEBB SKOC WHITE 12 Qualified
LIAM CULLINAN SKOC WHITE 11 Qualified
CHARLES DAWE SKOC WHITE 6 Qualified
HARRISON GAUNT SKOC WHITE 6 Qualified
Zachary SIMONSZ SKOC WHITE 3 2 Remaining
 
 
JACKSON HOLMES SOLWAY SLAMMERS 13 Qualified
ROBERT DAVEY SOLWAY SLAMMERS 12 Qualified
SIMON HAYES SOLWAY SLAMMERS 12 Qualified
Anthony WESTMORE SOLWAY SLAMMERS 12 Qualified
MITCHELL BURROWS SOLWAY SLAMMERS 11 Qualified
JAMES EMERSON SOLWAY SLAMMERS 11 Qualified
THOMAS HANSEN SOLWAY SLAMMERS 9 Qualified
JAMES EMMETT SOLWAY SLAMMERS 7 Qualified
BENNETT HOLMES SOLWAY SLAMMERS 3 Disqualified
Sebastian OSWELL SOLWAY SLAMMERS 3 2 Remaining
Sam Martin SOLWAY SLAMMERS 2 Qualified
JARROD WILSON WALL SOLWAY SLAMMERS 1 4 Remaining