Qualification as at 19/06/2024
THURSDAY O'35s (A24) - Section 01
Name Team Played Remaining
 
 
MICHAEL JANSEN 45ERS 16 Qualified
BRETT STRICKLAND 45ERS 16 Qualified
FRANK TARULLI 45ERS 16 Qualified
DAVID RICHES 45ERS 14 Qualified
GREG TIVENDALE 45ERS 14 Qualified
TIM CHAPMAN 45ERS 13 Qualified
DAVID HAND 45ERS 13 Qualified
JEREMY McFARLANE 45ERS 13 Qualified
TOM FOLEY 45ERS 10 Qualified
SCOTT HARMER 45ERS 7 1 Remaining
ROGER GRIBBLE 45ERS 5 3 Remaining
Dave Riches 45ERS 1 7 Remaining
 
 
ANDREW MACKINTOSH ACEES 20 Qualified
CHRIS COWAN ACEES 17 Qualified
CHAD HERMSEN ACEES 17 Qualified
DANNY CROWE ACEES 16 Qualified
PETER HARRISON ACEES 16 Qualified
RICHARD MARKS ACEES 15 Qualified
DAMIEN GOODEN ACEES 13 Qualified
MARK MERIDA ACEES 13 Qualified
BRETT O'DONNELL ACEES 13 Qualified
MICHAEL PASSMORE ACEES 11 Qualified
DAN HICKEY ACEES 10 Qualified
GAVIN HYNES ACEES 9 Qualified
DARRIN BRIDE ACEES 8 Qualified
ROBERT JENKINS ACEES 6 2 Remaining
Simon Rowlands ACEES 2 6 Remaining
 
 
ANTHONY CHEAH BIG FACE 20 Qualified
HONG NGUYEN BIG FACE 20 Qualified
GARETH GIN BIG FACE 19 Qualified
TOAR LASUT BIG FACE 19 Qualified
ANGELO DY TIAPCO BIG FACE 18 Qualified
PHILLIP ARENDSE BIG FACE 17 Qualified
EMMANUEL KARAMINAS BIG FACE 17 Qualified
JASON LIENG BIG FACE 15 Qualified
NICK KNELL BIG FACE 10 Qualified
 
 
SCOTT BAZLEY NO HOOPERS 18 Qualified
ADRIAN LEWIS NO HOOPERS 18 Qualified
DEAN WHITE NO HOOPERS 18 Qualified
NICK FOLEY NO HOOPERS 16 Qualified
BERNIE McGRATH NO HOOPERS 16 Qualified
SCOTT WEBBER NO HOOPERS 13 Qualified
KARI MURTO NO HOOPERS 10 Qualified
BRENT LOMER NO HOOPERS 8 Qualified
DARREN CAIN NO HOOPERS 6 2 Remaining
MARK NEWMAN NO HOOPERS 5 3 Remaining
Anthony Hotchin NO HOOPERS 3 Disqualified
 
 
PHILLIP GEORGOULAS OLD PIRANHAS 19 Qualified
DAVID VOLPATO OLD PIRANHAS 16 Qualified
LUCAS COLLINS OLD PIRANHAS 14 Qualified
JEREMY HANGER OLD PIRANHAS 14 Qualified
BRADLEY CARMODY OLD PIRANHAS 13 Qualified
SIMON FROST OLD PIRANHAS 10 Qualified
BEN HALL OLD PIRANHAS 10 Qualified
STEPHEN JARVIS OLD PIRANHAS 9 Qualified
STUART OUTHRED OLD PIRANHAS 9 Qualified
ANDREW FINNEY OLD PIRANHAS 8 Qualified
MILES WILLIAMS OLD PIRANHAS 8 Qualified
MATEUS TEIXEIRA OLD PIRANHAS 6 2 Remaining
DANIEL COPE OLD PIRANHAS 4 4 Remaining
Jules Wong OLD PIRANHAS 2 6 Remaining
 
 
ANDREW LE PUMP FAKES 16 Qualified
DANIEL JUNKEER PUMP FAKES 15 Qualified
ROBERT CAPONIO PUMP FAKES 13 Qualified
PETER HENSHAW PUMP FAKES 13 Qualified
NATE HILL PUMP FAKES 13 Qualified
ADRIAN MARTYN PUMP FAKES 13 Qualified
SAM NEVILLE PUMP FAKES 13 Qualified
GLENN RODWELL PUMP FAKES 12 Qualified
JONATHAN ROBERTSON PUMP FAKES 11 Qualified
SIMON CARLILE PUMP FAKES 10 Qualified
MATT BISSET PUMP FAKES 9 Qualified
 
 
STUART DOUGALL SCORPIONS OLD BOYS 17 Qualified
EDDIE BETTS SCORPIONS OLD BOYS 14 Qualified
JUSTIN BROWN SCORPIONS OLD BOYS 14 Qualified
Christopher LEARMONTH SCORPIONS OLD BOYS 14 Qualified
PAUL BROWN SCORPIONS OLD BOYS 13 Qualified
TOM BISHOP SCORPIONS OLD BOYS 12 Qualified
ROB COOPER SCORPIONS OLD BOYS 12 Qualified
Lucas SKELTON SCORPIONS OLD BOYS 11 Qualified
Scott MALIN SCORPIONS OLD BOYS 9 Qualified
ANDREW WHITE SCORPIONS OLD BOYS 8 Qualified
MATTHEW PIRZAS SCORPIONS OLD BOYS 5 3 Remaining
SHAMIK GHOSH SCORPIONS OLD BOYS 3 Disqualified
Ryan Bartlett SCORPIONS OLD BOYS 2 6 Remaining
Adam Bond SCORPIONS OLD BOYS 2 6 Remaining
Al Eskander SCORPIONS OLD BOYS 2 6 Remaining
DUNCAN MACWHIRTER SCORPIONS OLD BOYS 2 6 Remaining
Drew White SCORPIONS OLD BOYS 2 6 Remaining
Andy Ottens SCORPIONS OLD BOYS 1 7 Remaining
Grant Pearce SCORPIONS OLD BOYS 1 7 Remaining
 
 
DANIEL MEADE SIZZLE 20 Qualified
LACHLAN COUPER SIZZLE 19 Qualified
MARK LAM SIZZLE 19 Qualified
SAM WARNE SIZZLE 19 Qualified
ROBERT MEEK SIZZLE 18 Qualified
PETER HYLAND SIZZLE 15 Qualified
STEVE PHILPOT SIZZLE 15 Qualified
JOEL ANDREW SIZZLE 14 Qualified
RUN SAMARAKOON SIZZLE 9 Qualified
JAMES HILLIER SIZZLE 5 3 Remaining
Alex Marconi SIZZLE 1 7 Remaining
 
 
CHRISTIAN SOLORZANO SRBI 17 Qualified
ROWAN WILLIAMS SRBI 16 Qualified
TOMISLAV ROSNER SRBI 15 Qualified
LEN CONWAY SRBI 14 Qualified
DAVID DOBRIC SRBI 14 Qualified
SIMON MARKOVIC SRBI 14 Qualified
MATT PINYO SRBI 14 Qualified
CHRISTIAN CHEDID SRBI 11 Qualified
DEJAN VELJOVIC SRBI 8 Qualified
ROB LANDAU SRBI 5 3 Remaining
YORAM ZEHAVI SRBI 5 3 Remaining
Sengly Cheng SRBI 2 6 Remaining