Qualification as at 24/02/2024
U16 Girls (S23-24) - Division 03
Name Team Played Remaining
 
 
SuuLay Aung Ashy Green 7 Qualified
ABBIE McCONCHIE Ashy Green 7 Qualified
AMELIA MORTIMER Ashy Green 7 Qualified
Lily Carvalho Ashy Green 6 Qualified
Phoenix Steyn Ashy Green 6 Qualified
Alisha Bebee Ashy Green 5 Qualified
Sakura MAJOOR Ashy Green 5 Qualified
Afferah Nisa Ashy Green 4 1 Remaining
 
 
ALEXIS ADOMIAN Homenetmen Arax 7 Qualified
TARA GERACE Homenetmen Arax 7 Qualified
TALAR HAIRIGIAN Homenetmen Arax 7 Qualified
JAZMIN LOWREY Homenetmen Arax 7 Qualified
Sussanna Manukyan Homenetmen Arax 7 Qualified
Hannah Howard Homenetmen Arax 1 4 Remaining
 
 
TULLY DICK Solway Phoenix 7 Qualified
Evelyn Gould Solway Phoenix 7 Qualified
Chelsy Ngu Solway Phoenix 7 Qualified
Frances Hollis Solway Phoenix 6 Qualified
CHARLOTTE MACPHIE Solway Phoenix 6 Qualified
ADDISON McKENNA Solway Phoenix 6 Qualified
Ava Natsioulas Solway Phoenix 5 Qualified
ALICE WARRY Solway Phoenix 5 Qualified
Safia Sheijh Solway Phoenix 3 2 Remaining
Safia Sheikh Solway Phoenix 3 2 Remaining
GEORGIE GIBBS Solway Phoenix 2 3 Remaining
Charlottr Macphie Solway Phoenix 2 3 Remaining
 
 
Emi Engleman Tigers Nicholson 7 Qualified
Maddie Geiger Tigers Nicholson 7 Qualified
Zoe Pedic Tigers Nicholson 7 Qualified
Gabrielle Zimmet Tigers Nicholson 7 Qualified
Rosie Fink Tigers Nicholson 6 Qualified
EVIE FINKEL Tigers Nicholson 6 Qualified
Sophie Sztar Tigers Nicholson 6 Qualified
Eliza Hagan Tigers Nicholson 4 1 Remaining
IVY HOLM Tigers Nicholson 3 2 Remaining
ALEXIS BATCHELOR Tigers Nicholson 1 4 Remaining
 
 
MATILDA HARDING Timberwolves Blades 6 Qualified
MIA HOPKINS Timberwolves Blades 6 Qualified
Morgan Millane Timberwolves Blades 6 Qualified
MIA TOULOUPIS Timberwolves Blades 6 Qualified
Lily Beckett Timberwolves Blades 5 Qualified
ABBEY NIKLAS Timberwolves Blades 5 Qualified
Paige O'Dwyer Timberwolves Blades 5 Qualified
 
 
KARA GUCE Timberwolves Storm 7 Qualified
Juliana Lembovski Timberwolves Storm 7 Qualified
CHIARA FLORIO Timberwolves Storm 6 Qualified
Maria Kaimakamis Timberwolves Storm 6 Qualified
SASHA PEROVIC Timberwolves Storm 6 Qualified
DEMIKA RAINSFORD Timberwolves Storm 6 Qualified
MILLA ZARAVIA Timberwolves Storm 6 Qualified
Katerina Kaimakamis Timberwolves Storm 5 Qualified
BELLA POYNTER-RABY Timberwolves Storm 5 Qualified
MEGAN McCREA Timberwolves Storm 3 2 Remaining
Katarina Kai Timberwolves Storm 0 Disqualified
Maria Kai Timberwolves Storm 0 Disqualified