Qualification as at 24/02/2024
U20 Boys (S23-24) - Division 01
Name Team Played Remaining
 
 
BEN BOOKER Ashy Gold 8 Qualified
MAX GUTHRIE Ashy Gold 8 Qualified
ALEXANDER MATHIESON Ashy Gold 8 Qualified
CHARLIE LAMBOURNE Ashy Gold 7 Qualified
Riki Lethbridge Ashy Gold 7 Qualified
CONNOR SHAW Ashy Gold 7 Qualified
MITCHELL SHAW Ashy Gold 7 Qualified
BEN ADAMS Ashy Gold 6 Qualified
Oliver Andrews Ashy Gold 4 1 Remaining
JORDAN CURRIE Ashy Gold 3 2 Remaining
 
 
Oliver Breadmore Findon Piranhas 6 Qualified
Matteus Eralp Findon Piranhas 6 Qualified
KASPER EDWARDS Findon Piranhas 5 Qualified
SIXTEN EDWARDS Findon Piranhas 5 Qualified
Nicholas Kyriakopoulos Findon Piranhas 5 Qualified
ARCHIE HAMILTON Findon Piranhas 4 1 Remaining
Thomas Muscatello Findon Piranhas 4 1 Remaining
 
 
Daniel Abadjian Homentmen Arax 9 Qualified
Arapo Kendirjian Homentmen Arax 9 Qualified
Jed Kerian Homentmen Arax 9 Qualified
CONNOR ADOMIAN Homentmen Arax 8 Qualified
HAROUT ANNAYAN Homentmen Arax 8 Qualified
Kassbar Akob Homentmen Arax 7 Qualified
Hampar Annayan Homentmen Arax 7 Qualified
HAIG KARABAJAKIAN Homentmen Arax 7 Qualified
DION FERRARO Homentmen Arax 3 2 Remaining
AARON FENERDJIAN Homentmen Arax 1 4 Remaining
Stefan Krozian Homentmen Arax 1 4 Remaining
 
 
Oscar Ballantyne Solway Cobras 9 Qualified
Hayden Prasel Solway Cobras 9 Qualified
RILEY RANKIN Solway Cobras 9 Qualified
ETHAN SAUNDERS Solway Cobras 9 Qualified
Olivia Dunnng Solway Cobras 8 Qualified
FINN VAN DER ZWEEP Solway Cobras 8 Qualified
ZACHARY FOSTER Solway Cobras 7 Qualified
Jett Miller Solway Cobras 1 4 Remaining
 
 
Tom Childs Solway Mambas 9 Qualified
Bennet Miller Solway Mambas 9 Qualified
Max Miller Solway Mambas 9 Qualified
BEN McLISKY Solway Mambas 8 Qualified
MARVIN ELLIOTT Solway Mambas 7 Qualified
William Richards Solway Mambas 6 Qualified
JAMES McLISKY Solway Mambas 4 1 Remaining
XAVIER HIGGINS Solway Mambas 3 2 Remaining
TOM ZVIRBULIS Solway Mambas 1 4 Remaining
 
 
THOMAS CONNELLAN Solway Pythons 9 Qualified
DANIEL HUMPHREY Solway Pythons 9 Qualified
ILIA NATSIOULAS Solway Pythons 9 Qualified
RYAN SALMON Solway Pythons 9 Qualified
Zack Payne Solway Pythons 8 Qualified
FREDERICK THORPE Solway Pythons 8 Qualified
LUCAS WERNER Solway Pythons 7 Qualified
JAMES EDGAR Solway Pythons 4 1 Remaining
JOSHUA HOLMAN Solway Pythons 1 4 Remaining
BEAU VAN DER ZWEEP Solway Pythons 1 4 Remaining
 
 
TOM BLAIKIE Solway Taipans 9 Qualified
SAM ISON Solway Taipans 9 Qualified
BLAKE McKENZIE Solway Taipans 9 Qualified
ENRIQUE SORIA Solway Taipans 9 Qualified
SID KAPOOR Solway Taipans 8 Qualified
ANGUS STANTON Solway Taipans 8 Qualified
MITCHELL WAIN Solway Taipans 6 Qualified
RILEY ELLETT Solway Taipans 2 3 Remaining
JACK BOWEN Solway Taipans 1 4 Remaining
 
 
MASON SWINDELLS Solway Vipers 9 Qualified
SURAJ ZABALEGUI Solway Vipers 8 Qualified
RYAN EDMONDS Solway Vipers 7 Qualified
JOSHUA WEBB Solway Vipers 7 Qualified
OLIVER EGERTON Solway Vipers 6 Qualified
JOSHUA YANNICOS Solway Vipers 6 Qualified
NICHOLAS CLIFTON Solway Vipers 5 Qualified
HARRY STACK Solway Vipers 2 3 Remaining
LAYLA SWINDELLS Solway Vipers 2 3 Remaining
CALEB HOPEWELL Solway Vipers 1 4 Remaining
AIDAN KEMP Solway Vipers 1 4 Remaining
DYLAN MACK Solway Vipers 1 4 Remaining
Aodh Mchugh Solway Vipers 1 4 Remaining
WILL MYERS Solway Vipers 1 4 Remaining
JACK POLETTI Solway Vipers 1 4 Remaining
Samuel Lasuladu Solway Vipers 0 5 Remaining
Oliver Muletta Solway Vipers 0 5 Remaining
 
 
REAGAN O'BRIEN Tigers Black 9 Qualified
Hayden Stephenson Tigers Black 8 Qualified
LEWIS VANDERZALM Tigers Black 8 Qualified
OSCAR FARRELL Tigers Black 7 Qualified
OLIVER MAHER Tigers Black 7 Qualified
Harvey Stewart Tigers Black 7 Qualified
WILLIAM ROBINSON Tigers Black 4 1 Remaining
LUC MURPHY Tigers Black 3 2 Remaining
Oscar Bayrs Tigers Black 1 4 Remaining
Micah Borgula Tigers Black 1 4 Remaining
Lachy Schmidt Tigers Black 1 4 Remaining
 
 
JETHRO DVORAK Timberwolves Bats 9 Qualified
KAI LUCAS Timberwolves Bats 9 Qualified
GEORGE MICALLEF Timberwolves Bats 9 Qualified
Andre MANIATIS Timberwolves Bats 8 Qualified
Nathaniel McQUEEN Timberwolves Bats 8 Qualified
CAMERON TASSONE Timberwolves Bats 8 Qualified
JAMES DVORAK Timberwolves Bats 7 Qualified
FLETCHER GAFFNEY Timberwolves Bats 5 Qualified
LUKE NOY Timberwolves Bats 1 4 Remaining
ADAM ZACHARIAH KURUVILLA Timberwolves Bats 0 5 Remaining
 
 
RILEY DINN Timberwolves Lions 9 Qualified
Jeremy Haymes Timberwolves Lions 9 Qualified
JOSH MROCKI Timberwolves Lions 9 Qualified
Jesse Sladdin Timberwolves Lions 9 Qualified
William Goff Timberwolves Lions 8 Qualified
Jack Robins Timberwolves Lions 8 Qualified
LUKE ROCHOW Timberwolves Lions 8 Qualified
James Malapanis Timberwolves Lions 3 2 Remaining
WILLIAM CROXFORD Timberwolves Lions 1 4 Remaining
Ryan Ruefenacht Timberwolves Lions 1 4 Remaining