Qualification as at 24/02/2024
U18 Boys (S23-24) - Division 05
Name Team Played Remaining
 
 
ASHTON AHMED Ashy White 8 Qualified
Haris Farid Ashy White 7 Qualified
ROHAN ILSLEY Ashy White 7 Qualified
FERGUS MCINTYRE Ashy White 7 Qualified
TIANXIA LAN Ashy White 6 Qualified
Ryan Park Ashy White 6 Qualified
MASON HODGE Ashy White 3 2 Remaining
THOMAS DAI Ashy White 1 4 Remaining
Rauri Keatting Ashy White 1 4 Remaining
Clark Max Ashy White 1 4 Remaining
CAITLIN PERILLO Ashy White 0 5 Remaining
True Drezner Ashy White 0 5 Remaining
Rishav Gee Ashy White 0 5 Remaining
 
 
Rudanshu Khandekar Comets Storm 7 Qualified
Spyridon Tsostsos Comets Storm 7 Qualified
Luke Corcoran Comets Storm 6 Qualified
JACK EMERSON Comets Storm 6 Qualified
Arsh Khiani Comets Storm 6 Qualified
CHARLIE MEARNS Comets Storm 6 Qualified
Vedh Vipinkumar Comets Storm 5 Qualified
LACHLAN SUHR Comets Storm 2 3 Remaining
 
 
Oren Sigeoker Maccabi Eagles 9 Qualified
Gidi Sztokman Maccabi Eagles 9 Qualified
Nadav Mirochnik Maccabi Eagles 8 Qualified
Dvir Mofkadi Maccabi Eagles 8 Qualified
David Smolarski Maccabi Eagles 8 Qualified
Noah Rubinfeld Maccabi Eagles 7 Qualified
Arik Weinberg Maccabi Eagles 7 Qualified
Coby Rechtman Maccabi Eagles 6 Qualified
Joshua Zimmet Maccabi Eagles 6 Qualified
DEAN COHENKA Maccabi Eagles 5 Qualified
 
 
WILLIAM HYNES Solway Bullets 9 Qualified
JAMES MERIDA Solway Bullets 9 Qualified
JOSHUA MURRAY Solway Bullets 9 Qualified
JAMES TAN Solway Bullets 9 Qualified
XAVIER TRAN Solway Bullets 8 Qualified
Lachlan Walker Solway Bullets 8 Qualified
BEAU VAN DER ZWEEP Solway Bullets 6 Qualified
OLIVER FAZIO Solway Bullets 5 Qualified
WILLIAM ARIZANOV Solway Bullets 0 Disqualified
LIAM FITZGERALD Solway Bullets 0 Disqualified
ANGUS MCPHERSON Solway Bullets 0 Disqualified
JAMES THOMPSON Solway Bullets 0 Disqualified
XAVIER NIXON Solway Bullets 0 Disqualified
ASHANTHA KUMARAGE Solway Bullets 0 Disqualified
SEBASTIAN ALDCROFT Solway Bullets 0 Disqualified
William Mac Solway Bullets 0 5 Remaining
Patric Burns Solway Bullets 0 5 Remaining
 
 
EROL MUJANOVIC Tigers Yellow 9 Qualified
MAX PHILLIPS Tigers Yellow 9 Qualified
WILLIAM SKINNER Tigers Yellow 9 Qualified
Davis Dai Tigers Yellow 6 Qualified
Jake Hall Tigers Yellow 6 Qualified
LACHLAN SCHMIDT Tigers Yellow 6 Qualified
Jedi Millay-McNeill Tigers Yellow 5 Qualified
ANGUS GOUGH Tigers Yellow 3 2 Remaining
MATTHEW ROWLEY Tigers Yellow 2 3 Remaining
WILLIAM ROBINSON Tigers Yellow 0 5 Remaining
 
 
Hudson Lee Timberwolves Eagles 9 Qualified
Jensen Lee Timberwolves Eagles 9 Qualified
Jok Mabil Timberwolves Eagles 9 Qualified
LOUIS PLAYNE Timberwolves Eagles 9 Qualified
Jordan Shamai Timberwolves Eagles 9 Qualified
Jordan Swansborough Timberwolves Eagles 9 Qualified
Hamish Ware Timberwolves Eagles 9 Qualified
Kerem Akcay Timberwolves Eagles 8 Qualified
JAYLEN GOREY Timberwolves Eagles 7 Qualified
 
 
Christian Bouyoukas Tollington Piranhas 9 Qualified
Alessandro Nicolo Tollington Piranhas 9 Qualified
ZAC MOODY Tollington Piranhas 8 Qualified
LOCHLAN WARHURST Tollington Piranhas 8 Qualified
LUCA NICOLO Tollington Piranhas 7 Qualified
FLYNN KENWORTHY Tollington Piranhas 6 Qualified
SAM TRBANC Tollington Piranhas 5 Qualified
LUKE TAMARESSIS Tollington Piranhas 2 3 Remaining
Lachy Apsey Tollington Piranhas 1 4 Remaining
Dane Mcaliece Tollington Piranhas 1 4 Remaining
Jack Okeeffe Tollington Piranhas 1 4 Remaining