Qualification as at 24/02/2024
U18 Boys (S23-24) - Division 04
Name Team Played Remaining
 
 
Luca Bassili Anderson Park Piranhas 9 Qualified
Charles Callan Anderson Park Piranhas 9 Qualified
Isaac Horan Anderson Park Piranhas 9 Qualified
ANTHONY LANDO Anderson Park Piranhas 9 Qualified
Harrison Dinh Anderson Park Piranhas 8 Qualified
CHARLIE McKAY Anderson Park Piranhas 8 Qualified
William Mazzeo Anderson Park Piranhas 7 Qualified
DECLAN RUSH Anderson Park Piranhas 7 Qualified
 
 
Benjamin Bayley Ashy Blue 9 Qualified
Archer Dollman Ashy Blue 9 Qualified
Harry Geremia Ashy Blue 9 Qualified
DARCY HEPBURN Ashy Blue 9 Qualified
Edward Keely Ashy Blue 9 Qualified
JUDD GREENHAM Ashy Blue 8 Qualified
EDWARD HARMON Ashy Blue 7 Qualified
 
 
FELIX GE Ashy Yellow 7 Qualified
PATRICK GE Ashy Yellow 7 Qualified
Nikita Krivoruchko Ashy Yellow 7 Qualified
Viktor Krivoruchko Ashy Yellow 7 Qualified
Chao Zhan Ashy Yellow 7 Qualified
THOMAS DAI Ashy Yellow 6 Qualified
Denzel Lopes Ashy Yellow 6 Qualified
N B Ashy Yellow 2 3 Remaining
 
 
OLIVER FINSTER Ferndale Park Piranhas 9 Qualified
RUBEN KAMLER Ferndale Park Piranhas 9 Qualified
NICHOLAS VARTHALIS Ferndale Park Piranhas 9 Qualified
CAMPBELL DUFF Ferndale Park Piranhas 8 Qualified
TOMMY PINDER Ferndale Park Piranhas 8 Qualified
EVAN TRUONG Ferndale Park Piranhas 8 Qualified
HUGO LAWRENTSCHUK Ferndale Park Piranhas 7 Qualified
MICHAEL SALTER Ferndale Park Piranhas 7 Qualified
SPENCER THORNTON Ferndale Park Piranhas 7 Qualified
JOSHUA JONES Ferndale Park Piranhas 5 Qualified
 
 
Hugo Campbell Hazelwood Park Piranhas 9 Qualified
LUCA COOTE Hazelwood Park Piranhas 9 Qualified
TOM INGERSOLE Hazelwood Park Piranhas 9 Qualified
ANGUS JACKSON Hazelwood Park Piranhas 9 Qualified
Harvey Mcarthur Hazelwood Park Piranhas 9 Qualified
Isaac McGoldrick Hazelwood Park Piranhas 9 Qualified
ZAC ROYLANCE Hazelwood Park Piranhas 9 Qualified
RYDER CALLANAN Hazelwood Park Piranhas 8 Qualified
 
 
Ari Janashvili Maccabi Ducks 9 Qualified
GABE MILLER Maccabi Ducks 9 Qualified
Jeremey Pitt Maccabi Ducks 9 Qualified
Matthew Reichenberg Maccabi Ducks 9 Qualified
EDEN COHEN Maccabi Ducks 8 Qualified
JAKE FACTOR Maccabi Ducks 8 Qualified
AIDAN RUBINFELD Maccabi Ducks 8 Qualified
Manny Micmacher Maccabi Ducks 7 Qualified
Micha Kitchin Maccabi Ducks 2 3 Remaining
 
 
Liam Gaspar Maccabi Falcons 8 Qualified
Noah Klein Maccabi Falcons 8 Qualified
Buddy Komornick Maccabi Falcons 8 Qualified
Raphael Lewis Maccabi Falcons 8 Qualified
Jayde Umow Maccabi Falcons 8 Qualified
Judd Zaacks Maccabi Falcons 8 Qualified
James Degen Maccabi Falcons 6 Qualified
BRADLEY SHOSTAK Maccabi Falcons 3 2 Remaining
 
 
TYSON FERNEE Scorpions Sixers 9 Qualified
OLIVER SMITH Scorpions Sixers 9 Qualified
Linc HILL Scorpions Sixers 8 Qualified
Ollie HOWES Scorpions Sixers 8 Qualified
SEAN THAM Scorpions Sixers 8 Qualified
Nic WOOSNAM Scorpions Sixers 8 Qualified
ALEX McCREADIE Scorpions Sixers 7 Qualified
Yoyo He Scorpions Sixers 5 Qualified
Dex CONNELL Scorpions Sixers 4 1 Remaining
 
 
ZACHARIAH CRELLIN Solway Cannons 9 Qualified
LAYLA SWINDELLS Solway Cannons 9 Qualified
MATTHEW BABBINGTON Solway Cannons 8 Qualified
Maks Kurtov Solway Cannons 8 Qualified
Cooper LEAPER Solway Cannons 8 Qualified
JAMES WRIGHT Solway Cannons 8 Qualified
JONATHAN MACKINTOSH-DIXON Solway Cannons 7 Qualified
BEN NGO Solway Cannons 5 Qualified
Alex Ohara Solway Cannons 3 2 Remaining
JOSH WILSON Solway Cannons 2 3 Remaining
FLETCHER LEAPER Solway Cannons 1 4 Remaining