Qualification as at 24/02/2024
U18 Boys (S23-24) - Division 03
Name Team Played Remaining
 
 
BEN BOOKER Ashy Green 9 Qualified
DYLAN MAHONY Ashy Green 9 Qualified
MITCHELL SHAW Ashy Green 9 Qualified
BENJAMIN RADELCZYK Ashy Green 8 Qualified
NICHOLAS ROWE Ashy Green 8 Qualified
BEN ALSOP Ashy Green 7 Qualified
BEN PORTEOUS Ashy Green 7 Qualified
Charlie Pearson Ashy Green 3 2 Remaining
PATRICK MILLER Ashy Green 2 3 Remaining
 
 
SEBASTIEN COLLIVER Ashy Purple 9 Qualified
WILLIAM FULLER Ashy Purple 9 Qualified
JOSH HEGAN Ashy Purple 9 Qualified
Oliver McMillan Ashy Purple 9 Qualified
GEORGE WALSHE Ashy Purple 9 Qualified
Finn Mann Ashy Purple 8 Qualified
EDWARD COLLIVER Ashy Purple 6 Qualified
 
 
Oscar Zanati Breakers Warriors 8 Qualified
NOAH D'CRUZ Breakers Warriors 7 Qualified
HUGO MONKIVITCH Breakers Warriors 7 Qualified
OLIVER PIETSCH Breakers Warriors 7 Qualified
PATRICK HEDLEY Breakers Warriors 6 Qualified
BEN JONES Breakers Warriors 6 Qualified
JACK URQUHART Breakers Warriors 6 Qualified
JAYDEN REID Breakers Warriors 5 Qualified
Jacques Zanati Breakers Warriors 1 4 Remaining
 
 
Henry Abbott Malvern Piranhas 8 Qualified
JACK KOCOLIS Malvern Piranhas 8 Qualified
MAX LOURENS Malvern Piranhas 8 Qualified
JAMES OURANIOS Malvern Piranhas 8 Qualified
WILL CREGAN Malvern Piranhas 7 Qualified
LOGAN WILSON Malvern Piranhas 7 Qualified
OSCAR RANDERSON Malvern Piranhas 4 1 Remaining
LIAM GEORGE Malvern Piranhas 3 2 Remaining
 
 
AIDAN BURGHER Scorpions Suns 9 Qualified
ASTYN FINNEY Scorpions Suns 9 Qualified
HARRY RIMMER Scorpions Suns 9 Qualified
RICHARD SHI Scorpions Suns 9 Qualified
Jono CLAYDON Scorpions Suns 8 Qualified
CHRISTOPHER MADDEN Scorpions Suns 7 Qualified
FINLAY SUTHERLAND Scorpions Suns 7 Qualified
RYAN CORCORAN Scorpions Suns 6 Qualified
JACK WHITBREAD Scorpions Suns 3 2 Remaining
 
 
JETT MILLER Solway Jets 9 Qualified
CAHILL MARDLING Solway Jets 8 Qualified
WILL O'HAIRE Solway Jets 8 Qualified
OSCAR ORMSBY Solway Jets 8 Qualified
CHARLIE SMART Solway Jets 8 Qualified
Isaac Vasquez Solway Jets 6 Qualified
Flynn Woolhouse Solway Jets 6 Qualified
SAMUEL QUINN Solway Jets 4 1 Remaining
Jules Blamey Solway Jets 2 3 Remaining
Josh Wilson Solway Jets 1 4 Remaining
 
 
ADAM WONG Tigers Red 9 Qualified
WILLIAM LONGLEY Tigers Red 8 Qualified
Luca MANDILE Tigers Red 8 Qualified
JAI ORD-D'CRUZ Tigers Red 8 Qualified
CHARLES WILSON Tigers Red 7 Qualified
Edward Dunton Tigers Red 6 Qualified
Harper Dowsett Tigers Red 4 1 Remaining
HARRISON KATSANOS Tigers Red 1 4 Remaining
Nathan Tan Tigers Red 1 4 Remaining
CALLUM THIEU Tigers Red 1 4 Remaining