Qualification as at 24/02/2024
U16 Boys (S23-24) - Division 06
Name Team Played Remaining
 
 
Andreas Andreanidis Comets Sharks 7 Qualified
Jordan Deo Comets Sharks 7 Qualified
Aiden Lok Comets Sharks 7 Qualified
Justin Plompen Comets Sharks 7 Qualified
Kieran De Zilwa Comets Sharks 6 Qualified
Dehein Rathnayake Comets Sharks 5 Qualified
Sai Parin Panatula Comets Sharks 4 1 Remaining
Reshik kumaar Comets Sharks 3 2 Remaining
Andrew Plompen Comets Sharks 2 3 Remaining
William Dwyer Comets Sharks 1 4 Remaining
 
 
Coby Katzman Maccabi Giants 9 Qualified
Jordan Kirzner Maccabi Giants 9 Qualified
Eitan Mirochnik Maccabi Giants 9 Qualified
Asher Katz Maccabi Giants 8 Qualified
Eden Klass Maccabi Giants 8 Qualified
Coby Meltzer Maccabi Giants 8 Qualified
Gabriel Taylor Maccabi Giants 8 Qualified
Benjamin Karliner Maccabi Giants 7 Qualified
 
 
Joshua Leighton Maccabi Hawks 7 Qualified
Aaron Scharf Maccabi Hawks 7 Qualified
Noam Trieger Maccabi Hawks 7 Qualified
Oliver Lewis Maccabi Hawks 6 Qualified
Harry Lurie Maccabi Hawks 6 Qualified
Ryder Rosengarten Maccabi Hawks 6 Qualified
Ariel Rozenvasser Maccabi Hawks 6 Qualified
Orlando Cherny Maccabi Hawks 3 2 Remaining
Noah Meydan Maccabi Hawks 1 4 Remaining
 
 
Elijah Abraham Maccabi Jaguars 9 Qualified
Benjamin Abraham Maccabi Jaguars 8 Qualified
Eli Meydan Maccabi Jaguars 8 Qualified
Ethan Millman Maccabi Jaguars 8 Qualified
Ethan Wiese Maccabi Jaguars 8 Qualified
NOAH HERSZFELD Maccabi Jaguars 7 Qualified
JAKE LIBERMAN Maccabi Jaguars 7 Qualified
Charlie Woolf Maccabi Jaguars 7 Qualified
NOAH MEYDAN Maccabi Jaguars 1 4 Remaining
Jack Milchman Maccabi Jaguars 1 4 Remaining
 
 
Lachlan Hodson Solway Super Sonics 9 Qualified
HARRY MOORE Solway Super Sonics 9 Qualified
TOMMY PRICE Solway Super Sonics 9 Qualified
THOMAS WILSON Solway Super Sonics 9 Qualified
MORRISEY DIAMOND Solway Super Sonics 7 Qualified
James Horn Solway Super Sonics 7 Qualified
OLIVER MENTING Solway Super Sonics 7 Qualified
JACK QUINN Solway Super Sonics 7 Qualified
OLIVER MOORE Solway Super Sonics 1 4 Remaining
 
 
BENJAMIN ABERL Solway Torpedoes 9 Qualified
LUCAS FLETCHER Solway Torpedoes 9 Qualified
PASQUALE LOTRIONTE Solway Torpedoes 9 Qualified
GEORGE QUIRK Solway Torpedoes 9 Qualified
EDWARD WEARNE Solway Torpedoes 9 Qualified
FLETCHER LEAPER Solway Torpedoes 8 Qualified
GILBERT LINDREA Solway Torpedoes 8 Qualified
JORDAN TURNER Solway Torpedoes 7 Qualified
BEN MUTSAERS Solway Torpedoes 6 Qualified
 
 
HARRY BLACKWOOD Timberwolves Stars 9 Qualified
HAMISH LEE Timberwolves Stars 9 Qualified
SAMUEL LEE Timberwolves Stars 9 Qualified
Christopher Lillywhite Timberwolves Stars 9 Qualified
Isaac Skinner Timberwolves Stars 9 Qualified
PETER KOST Timberwolves Stars 8 Qualified
Shaurya Sachdev Timberwolves Stars 8 Qualified
Matthew Chan Timberwolves Stars 7 Qualified
Yaseen Mosef Timberwolves Stars 1 4 Remaining
Paul Raftopolous Timberwolves Stars 1 4 Remaining
George Telios Timberwolves Stars 1 4 Remaining