Qualification as at 24/02/2024
U16 Boys (S23-24) - Division 04
Name Team Played Remaining
 
 
Harry Hooke Burnley Park Piranhas 9 Qualified
MATTHEW NIMCO Burnley Park Piranhas 9 Qualified
Judd Pietsch Burnley Park Piranhas 9 Qualified
Lachlan Pietsch Burnley Park Piranhas 9 Qualified
Brady Shipton Burnley Park Piranhas 9 Qualified
William Waddell Burnley Park Piranhas 9 Qualified
JOSHUA CORMICK Burnley Park Piranhas 8 Qualified
Ned Sutherland Burnley Park Piranhas 8 Qualified
 
 
Mac Carrie Dendy Park Piranhas 9 Qualified
Alexander Goldsworthy Dendy Park Piranhas 9 Qualified
James Keenan Dendy Park Piranhas 9 Qualified
Oliver Thornewell Dendy Park Piranhas 9 Qualified
FINNIAN YOLE Dendy Park Piranhas 9 Qualified
MITCH KENNEDY Dendy Park Piranhas 8 Qualified
ANGUS MCGOWAN Dendy Park Piranhas 8 Qualified
Lachie Sanders Dendy Park Piranhas 8 Qualified
Emilio Thirard Dendy Park Piranhas 8 Qualified
 
 
JOSHUA FACTOR Maccabi Falcons 9 Qualified
Josh Jacobs Maccabi Falcons 9 Qualified
Max Oliver Maccabi Falcons 9 Qualified
Asher Rose Maccabi Falcons 9 Qualified
Jaxon Siegel Maccabi Falcons 9 Qualified
Joshua Kramer Maccabi Falcons 8 Qualified
Jordan Ritterman Maccabi Falcons 8 Qualified
ARIEL SZWARC Maccabi Falcons 7 Qualified
Ari Schwartz Maccabi Falcons 0 Disqualified
 
 
HARRY BIGIS Packer Park Piranhas 9 Qualified
NICHOLAS CLARKE Packer Park Piranhas 9 Qualified
Ashton Meadows Packer Park Piranhas 9 Qualified
HENRY PARRIS Packer Park Piranhas 9 Qualified
ALEXANDER CARNI Packer Park Piranhas 7 Qualified
THOMAS SMITH Packer Park Piranhas 7 Qualified
OSCAR HALL Packer Park Piranhas 6 Qualified
Jack Schindler Packer Park Piranhas 2 3 Remaining
 
 
ETHAN BROWN Scorpions Sixers 9 Qualified
JOEL GOLDHAGEN Scorpions Sixers 9 Qualified
William Thompson Scorpions Sixers 9 Qualified
LEO BONE Scorpions Sixers 8 Qualified
Declan Connell Scorpions Sixers 8 Qualified
XAVIER BROWN Scorpions Sixers 7 Qualified
HAMISH POLKINGHORNE Scorpions Sixers 6 Qualified
JAKE SELBY Scorpions Sixers 4 1 Remaining
Alfred Williams Scorpions Sixers 3 2 Remaining
 
 
Alexander Brown Serrell Park Piranhas 9 Qualified
Hamish Chalmers Serrell Park Piranhas 9 Qualified
JACK McGAUCHIE Serrell Park Piranhas 9 Qualified
Matias Auge Serrell Park Piranhas 8 Qualified
HAYDON FA Serrell Park Piranhas 8 Qualified
SEBASTIAN FERNANDO Serrell Park Piranhas 8 Qualified
MAX LUBLINER Serrell Park Piranhas 6 Qualified
Anastasi Pipingas Serrell Park Piranhas 6 Qualified
Antony Dawborn Serrell Park Piranhas 3 2 Remaining
 
 
PATRICK BYRNE Solway Slammers 9 Qualified
Mihir Gokhale Solway Slammers 9 Qualified
LIAM JUSTUS Solway Slammers 9 Qualified
ALEX O'HARA Solway Slammers 9 Qualified
WILLIAM McKENNA Solway Slammers 8 Qualified
LACHLAN McLISKY Solway Slammers 8 Qualified
ANGUS TU Solway Slammers 8 Qualified
SAM BLACKMAN Solway Slammers 7 Qualified
JAMES TANNER Solway Slammers 4 1 Remaining