Qualification as at 24/02/2024
U16 Boys (S23-24) - Division 03
Name Team Played Remaining
 
 
Anton Fortino Comets Vipers 8 Qualified
Daniel Manuel Comets Vipers 8 Qualified
Bowie Sykes Comets Vipers 8 Qualified
Ashton Bouwmeester Comets Vipers 7 Qualified
Yixuan Chou Comets Vipers 7 Qualified
Tanmay Dayal Comets Vipers 7 Qualified
Jack Dwyer Comets Vipers 7 Qualified
Andy Xiong Comets Vipers 7 Qualified
 
 
DONGNAN GUO Glenbrook Piranhas 9 Qualified
TAJ MITCHELL Glenbrook Piranhas 9 Qualified
NOAH PANJKOVIC Glenbrook Piranhas 9 Qualified
JAKE SKINNER Glenbrook Piranhas 9 Qualified
Macky Conlan Glenbrook Piranhas 8 Qualified
MAX EVANS Glenbrook Piranhas 7 Qualified
OSCAR REILLY Glenbrook Piranhas 7 Qualified
JAY COOPER Glenbrook Piranhas 4 1 Remaining
 
 
Dean Banky Maccabi Ducks 9 Qualified
Gideon Banky Maccabi Ducks 8 Qualified
Asher Friedman Maccabi Ducks 8 Qualified
Luca Kaye Maccabi Ducks 8 Qualified
SEBASTIAN BANKY Maccabi Ducks 7 Qualified
Caleb Dimant Maccabi Ducks 7 Qualified
Raphael Sable Maccabi Ducks 7 Qualified
JACOB KEMPLER Maccabi Ducks 6 Qualified
Benjamin Bechler Maccabi Ducks 2 3 Remaining
Lotem Shemesh Maccabi Ducks 2 3 Remaining
 
 
Walter Adams Solway Heat 9 Qualified
XAVIER MANLEY Solway Heat 9 Qualified
Jack Palmer Solway Heat 9 Qualified
James Athanasopoulos Solway Heat 8 Qualified
BENJAMIN HEDLEY Solway Heat 8 Qualified
James Mallick Solway Heat 7 Qualified
HARVEY O'BEIRNE Solway Heat 7 Qualified
Luka Treharne Solway Heat 7 Qualified
TOM MANLEY Solway Heat 1 4 Remaining
William Palmer Solway Heat 1 4 Remaining
 
 
Alastair Corbould Tigers White 9 Qualified
PIERO MARMINA Tigers White 9 Qualified
DARCY MUNCASTER Tigers White 9 Qualified
CHARLIE HOUGHTON Tigers White 8 Qualified
Tommy Martino Tigers White 8 Qualified
JAMES PORTER Tigers White 8 Qualified
MILLER SCHMIDT Tigers White 7 Qualified
Hugo Musker Tigers White 6 Qualified
CHARLIE BELL Tigers White 4 1 Remaining
Jarrod Dixon Tigers White 3 2 Remaining
 
 
Lucas D'Apice Tigers Yellow 9 Qualified
Julian Perri Tigers Yellow 9 Qualified
Alexander York Tigers Yellow 9 Qualified
Daniel Arvanitis Tigers Yellow 8 Qualified
Leonard Napoleone Tigers Yellow 8 Qualified
Sam Pappas Tigers Yellow 7 Qualified
Micah Borgula Tigers Yellow 2 3 Remaining
LEWIN DAVIDSON Tigers Yellow 2 3 Remaining
Matthew York Tigers Yellow 2 3 Remaining
Hugo Musker Tigers Yellow 1 4 Remaining
Max Perri Tigers Yellow 1 4 Remaining
 
 
ISAAC AMOS Timberwolves Raiders 9 Qualified
JOSEPH EDWARDS Timberwolves Raiders 9 Qualified
HARRY KING Timberwolves Raiders 9 Qualified
Ethan Nguyen Timberwolves Raiders 9 Qualified
MAX OORLOFF Timberwolves Raiders 9 Qualified
SEBASTIAN TRENT Timberwolves Raiders 9 Qualified
SEBASTIAN CHAU Timberwolves Raiders 8 Qualified
JACOB REID Timberwolves Raiders 8 Qualified
 
 
Nathan Clark Tooronga Piranhas 9 Qualified
Edward Ravensdale Tooronga Piranhas 9 Qualified
Fynn FitzGerald Tooronga Piranhas 8 Qualified
Oliver Luscombe Tooronga Piranhas 8 Qualified
ARMAAN BHARWADA Tooronga Piranhas 7 Qualified
SACHA COSSART-WALSH Tooronga Piranhas 7 Qualified
Eli Cheek Tooronga Piranhas 6 Qualified
WILL CHARLESWORTH Tooronga Piranhas 5 Qualified
LACHLAN APSEY Tooronga Piranhas 1 4 Remaining
Alex Daly Tooronga Piranhas 1 4 Remaining
 
 
OLIVER ARCHER Viewbank Piranhas 9 Qualified
JACK HARTUNG Viewbank Piranhas 9 Qualified
Lachlan Aspey Viewbank Piranhas 8 Qualified
NOAH SMITH Viewbank Piranhas 8 Qualified
DYLAN ZELOS Viewbank Piranhas 8 Qualified
RUBEN CHEEK Viewbank Piranhas 7 Qualified
DAN McDONALD Viewbank Piranhas 7 Qualified
JACK O'KEEFFE Viewbank Piranhas 7 Qualified
CJ BAKER Viewbank Piranhas 5 Qualified
HUGO PARISOTTO Viewbank Piranhas 5 Qualified
Hugh Archer Viewbank Piranhas 1 4 Remaining