Qualification as at 24/02/2024
U16 Boys (S23-24) - Division 02
Name Team Played Remaining
 
 
Ruairi Keating Ashy Gold 9 Qualified
Cooper Peschke Ashy Gold 9 Qualified
RIAN TAYLOR Ashy Gold 9 Qualified
LIAM BURGHER Ashy Gold 8 Qualified
MASON HODGE Ashy Gold 8 Qualified
DECLAN O'HAGAN Ashy Gold 8 Qualified
LACHLAN BUGEJA Ashy Gold 7 Qualified
JAKE BUGEJA Ashy Gold 4 1 Remaining
True Drezner Ashy Gold 3 2 Remaining
Max Clarke Ashy Gold 2 3 Remaining
 
 
HARRIS ANDERSON Dorrington Piranhas 9 Qualified
HARRY SWIECA Dorrington Piranhas 9 Qualified
LACHLAN BROWN Dorrington Piranhas 8 Qualified
OLIVER CARLIN Dorrington Piranhas 8 Qualified
Joshua Morley Dorrington Piranhas 8 Qualified
ARKI WOODFORD Dorrington Piranhas 7 Qualified
BEAU WOODFORD Dorrington Piranhas 7 Qualified
MAX MANNING Dorrington Piranhas 6 Qualified
 
 
KEVIN AREN BOYACI Homenetmen Arax 8 Qualified
CARLOS DERDERIAN Homenetmen Arax 8 Qualified
Nicholas Gulbenkian Homenetmen Arax 7 Qualified
Christian Kechichian Homenetmen Arax 7 Qualified
Hovig Nenejian Homenetmen Arax 7 Qualified
Yuri Sarkisian Homenetmen Arax 7 Qualified
Noah Kechichian Homenetmen Arax 6 Qualified
Lucas Gelgec Homenetmen Arax 4 1 Remaining
Rory Kerian Homenetmen Arax 4 1 Remaining
 
 
Max Israelsohn Maccabi Celtics 8 Qualified
JAMES ROTSTEIN Maccabi Celtics 8 Qualified
NATHAN SAMUEL Maccabi Celtics 8 Qualified
Lucas Hyams Maccabi Celtics 7 Qualified
Lachlan Keddie Maccabi Celtics 7 Qualified
Shane Kravietz Maccabi Celtics 6 Qualified
LIOR MAZER Maccabi Celtics 3 2 Remaining
TOBY SLUTZKIN Maccabi Celtics 3 2 Remaining
Benjamin Bechler Maccabi Celtics 1 4 Remaining
 
 
FINN O'CALLAGHAN Solway Blades 9 Qualified
HUGH SAUNDERS Solway Blades 9 Qualified
CHARLIE DOUEZ Solway Blades 8 Qualified
BRADLEY MOORE Solway Blades 8 Qualified
CHARLIE SEYMOUR Solway Blades 8 Qualified
Thomas deBroughe Solway Blades 6 Qualified
DUKE DOUGLAS Solway Blades 6 Qualified
XAVIER KINGSTON Solway Blades 3 2 Remaining
Elais Mannix Solway Blades 3 2 Remaining
Ned Norton Solway Blades 3 2 Remaining
INDIA SAUNDERS Solway Blades 0 5 Remaining
 
 
MAX BOWEN Solway Rockets 9 Qualified
FRED DENDLE Solway Rockets 9 Qualified
NICHOLAS FISHER Solway Rockets 9 Qualified
Hugo Fitton Solway Rockets 9 Qualified
MILO JURAC Solway Rockets 9 Qualified
CHARLES MARTIN Solway Rockets 9 Qualified
LENNON LATIMER Solway Rockets 8 Qualified
HUGO SCOTT Solway Rockets 6 Qualified
 
 
SEBASTIAN BARE Tigers Red 9 Qualified
FINN CASEY Tigers Red 9 Qualified
ANGUS GOUGH Tigers Red 9 Qualified
MATTHEW ROWLEY Tigers Red 9 Qualified
Mani Bhambani Tigers Red 8 Qualified
Charlie Hicks Tigers Red 8 Qualified
Justin Santos Tigers Red 8 Qualified
William Ozga Tigers Red 6 Qualified
 
 
Liam Calder Timberwolves Cats 9 Qualified
LUCAS FAN Timberwolves Cats 9 Qualified
SOREN FISH Timberwolves Cats 9 Qualified
JAYLEN GOREY Timberwolves Cats 9 Qualified
SAM HADZIC Timberwolves Cats 9 Qualified
YIANNI TOULOUPIS Timberwolves Cats 9 Qualified
Brayden Cheng Timberwolves Cats 8 Qualified
OLIVER PERAIC Timberwolves Cats 8 Qualified
 
 
JAXON JUNKEER Timberwolves Devils 9 Qualified
JACK DVORAK Timberwolves Devils 8 Qualified
Rian Keating Timberwolves Devils 8 Qualified
JASPER WONG Timberwolves Devils 8 Qualified
Harry Cutfield Timberwolves Devils 7 Qualified
DARCY MORELAND Timberwolves Devils 7 Qualified
AARAV SHARMA Timberwolves Devils 6 Qualified
CHARLES LEWIN Timberwolves Devils 4 1 Remaining
HUEY BROWN Timberwolves Devils 2 3 Remaining
Davey De Alwis Timberwolves Devils 2 3 Remaining
Cameron Rust Timberwolves Devils 2 3 Remaining
Zane Burley Timberwolves Devils 1 4 Remaining
Oliver Wilford Timberwolves Devils 1 4 Remaining
ETHAN POTTS Timberwolves Devils 0 5 Remaining
ORLANDO THEA Timberwolves Devils 0 5 Remaining