Qualification as at 24/02/2024
U16 Boys (S23-24) - Division 01
Name Team Played Remaining
 
 
SAMUEL KNOWLES Gardiner Piranhas 9 Qualified
JIMMY CONQUEST Gardiner Piranhas 8 Qualified
LUCAS PHILLIPS Gardiner Piranhas 8 Qualified
SAM DALTON Gardiner Piranhas 7 Qualified
EDEN FRENKEL Gardiner Piranhas 7 Qualified
Dane Weerakoon Gardiner Piranhas 7 Qualified
HAMISH WILLIAMS Gardiner Piranhas 7 Qualified
LUCAS READ Gardiner Piranhas 6 Qualified
Seb Connor Gardiner Piranhas 5 Qualified
Johnny QIAN Gardiner Piranhas 5 Qualified
 
 
Guy Feinberg Maccabi Bucks 8 Qualified
ZAC ONAS Maccabi Bucks 8 Qualified
NICHOLAS BURSZTYN Maccabi Bucks 7 Qualified
Jason Dodge Maccabi Bucks 7 Qualified
Daniel Androsenko Maccabi Bucks 6 Qualified
MATT GORDON Maccabi Bucks 5 Qualified
ZAC RHEUBEN Maccabi Bucks 5 Qualified
Ari Younger Maccabi Bucks 4 1 Remaining
Toby Gelbart Maccabi Bucks 1 4 Remaining
Eden Klass Maccabi Bucks 0 5 Remaining
 
 
Samuel Azoulay Maccabi Warriors 9 Qualified
Joshua Gordon Maccabi Warriors 9 Qualified
OLIVER MOHR Maccabi Warriors 9 Qualified
ARCHIE ROSENBERG Maccabi Warriors 9 Qualified
EDY KAGAN Maccabi Warriors 8 Qualified
Oliver Rose Maccabi Warriors 8 Qualified
JAKE ROSENBAUM Maccabi Warriors 7 Qualified
Joah Scher Maccabi Warriors 7 Qualified
 
 
JACK GEBKA REID Solway Pistons 9 Qualified
Noah HACKER Solway Pistons 9 Qualified
JOSHUA HATTERS Solway Pistons 9 Qualified
WILL MYERS Solway Pistons 9 Qualified
JOSH WILSON Solway Pistons 9 Qualified
Matthew John Anthony Bautista Solway Pistons 7 Qualified
SAM SILVERMAN Solway Pistons 6 Qualified
Luka Kulas Solway Pistons 5 Qualified
 
 
HARRISON KATSANOS Tigers Black 9 Qualified
HUDSON HOLM Tigers Black 8 Qualified
Nathan Tan Tigers Black 8 Qualified
SAM ENGELMAN Tigers Black 7 Qualified
WESLEY PRAJOGO Tigers Black 7 Qualified
CALLUM THIEU Tigers Black 7 Qualified
JAMIE MANDILE Tigers Black 5 Qualified
XAVIER BANKS Tigers Black 1 4 Remaining
OSCAR CASH Tigers Black 1 4 Remaining
Jarrod Dixon Tigers Black 1 4 Remaining
ITAI SINGER Tigers Black 1 4 Remaining
 
 
WILL AMIATU Timberwolves Hustlers 9 Qualified
SAMUEL COYLE Timberwolves Hustlers 9 Qualified
Hudson Lee Timberwolves Hustlers 9 Qualified
Harrison May Timberwolves Hustlers 9 Qualified
LUKE CREGAN Timberwolves Hustlers 8 Qualified
JAMES DVORAK Timberwolves Hustlers 8 Qualified
Thomas Galitos Timberwolves Hustlers 8 Qualified
JETT O'NEILL Timberwolves Hustlers 7 Qualified
HUEY BROWN Timberwolves Hustlers 1 4 Remaining
Nathaniel McQUEEN Timberwolves Hustlers 1 4 Remaining
Paul Raftopoulos Timberwolves Hustlers 1 4 Remaining
 
 
LACHIE DANIELL Timberwolves Nuggets 8 Qualified
Aidan Doyle Timberwolves Nuggets 8 Qualified
Austin Grenfell Timberwolves Nuggets 8 Qualified
Luca Lonetti Timberwolves Nuggets 8 Qualified
Nathan Thea Timberwolves Nuggets 8 Qualified
Finn Winnall Timberwolves Nuggets 7 Qualified
Angus Gillon Timberwolves Nuggets 6 Qualified
OLIVER CARTER Timberwolves Nuggets 5 Qualified
HUEY BROWN Timberwolves Nuggets 1 4 Remaining
Marco Lonetti Timberwolves Nuggets 1 4 Remaining