Qualification as at 24/02/2024
U16 Girls (S23-24) - Division 02
Name Team Played Remaining
 
 
ELOISE PHELAN Ashy Gold 7 Qualified
EMILY CORCORAN Ashy Gold 6 Qualified
Sophia Evans Ashy Gold 6 Qualified
LYLA MAHONY Ashy Gold 6 Qualified
AMY ROSS Ashy Gold 6 Qualified
STEPHANIE WEDRIEN Ashy Gold 6 Qualified
CAITLIN PERILLO Ashy Gold 5 Qualified
CARYS BLEWETT Ashy Gold 4 1 Remaining
OLIVE ROODENBURG Ashy Gold 3 2 Remaining
POPPY ROODENBURG Ashy Gold 1 4 Remaining
 
 
Jessie Levin Maccabi Warriors 7 Qualified
OLIVA LOWE Maccabi Warriors 7 Qualified
Mika Zaacks Maccabi Warriors 7 Qualified
noa Hamersfeld Maccabi Warriors 6 Qualified
Talia Tisher Maccabi Warriors 6 Qualified
LAUREN GOLDMAN Maccabi Warriors 5 Qualified
goldie hamersfeld Maccabi Warriors 5 Qualified
AYLEE HOPPE Maccabi Warriors 5 Qualified
 
 
LISA AIRS Scorpions Saints 7 Qualified
PHOEBE MAITLAND Scorpions Saints 7 Qualified
AMELIE MUYS Scorpions Saints 7 Qualified
Violet Whithouse Scorpions Saints 7 Qualified
ISLA STAFFORD Scorpions Saints 6 Qualified
ASHLEY BEILBY Scorpions Saints 5 Qualified
Isabella Moynihan Scorpions Saints 3 2 Remaining
JIYA FITCH Scorpions Saints 2 3 Remaining
ELOISE BILLINGS Scorpions Saints 1 4 Remaining
ALLYSE XU Scorpions Saints 1 4 Remaining
 
 
MILLA BERTONE Solway Demons 7 Qualified
CHIARA GLEESON Solway Demons 7 Qualified
ELLA HERMSEN Solway Demons 7 Qualified
ABIGAIL HOWARD Solway Demons 7 Qualified
CLAUDIA O'BRIEN Solway Demons 7 Qualified
EVELYN FOO Solway Demons 6 Qualified
TAYLA MINTER Solway Demons 6 Qualified
KATE PERCEY Solway Demons 6 Qualified
ISABELLA SMITH Solway Demons 5 Qualified
Chiara Gleeson Solway Demons 0 Disqualified
Issy Smith Solway Demons 0 Disqualified
Abbie Howard Solway Demons 0 Disqualified
Claudia Obrien Solway Demons 0 Disqualified
Kate Percy Solway Demons 0 Disqualified
 
 
MILLY GRENVILLE Solway Suns 7 Qualified
LEXIE HOLDEN Solway Suns 7 Qualified
AVA ODGERS Solway Suns 7 Qualified
ZOE FISHER Solway Suns 6 Qualified
JAZEL JUNKEER Solway Suns 6 Qualified
HALLE NORTON Solway Suns 6 Qualified
Saffron McBain Solway Suns 4 1 Remaining
Sienna Charters Solway Suns 2 3 Remaining
Abby Robson Solway Suns 1 4 Remaining
 
 
ALICE DOBBIN Summerhill Park Piranhas 7 Qualified
Lexie Hill Summerhill Park Piranhas 7 Qualified
SIENNA KARAK Summerhill Park Piranhas 7 Qualified
EVIE DEASON Summerhill Park Piranhas 6 Qualified
Lulu Kyriakou Summerhill Park Piranhas 6 Qualified
EMILIE SIMPSON Summerhill Park Piranhas 6 Qualified
CLAIRE ADAMS Summerhill Park Piranhas 5 Qualified
ADELE FORBES Summerhill Park Piranhas 4 1 Remaining
Hailey Okeeffe Summerhill Park Piranhas 1 4 Remaining
 
 
LILY ACKERMANN Tigers Atwell 7 Qualified
SOPHIE CUNNINGHAM Tigers Atwell 7 Qualified
ANNABEL SCULLEY Tigers Atwell 7 Qualified
ANNIE SUTHERLAND Tigers Atwell 7 Qualified
Loulou Lambel Tigers Atwell 6 Qualified
EMMA LAWSON Tigers Atwell 6 Qualified
EMILY BARNETT Tigers Atwell 5 Qualified
CLARA ROSS Tigers Atwell 5 Qualified
LUCY SUTHERLAND Tigers Atwell 1 4 Remaining
 
 
Eden Judah Tigers Talbot 7 Qualified
Kristin Kotsovolos Tigers Talbot 7 Qualified
CHARLOTTE PETERS Tigers Talbot 7 Qualified
Abby Vile Tigers Talbot 7 Qualified
EVE KANTOR Tigers Talbot 6 Qualified
Anjelique Lane Tigers Talbot 6 Qualified
TARA MCAULEY Tigers Talbot 6 Qualified
LUCY CHARTRES Tigers Talbot 5 Qualified
Mia Wald Tigers Talbot 5 Qualified
Zoe Israelsohn Tigers Talbot 2 3 Remaining
 
 
Adele Curtis Tigers Wallace 7 Qualified
ELOISE MOORE Tigers Wallace 7 Qualified
Emma Skinner Tigers Wallace 7 Qualified
RUBY WALTERS Tigers Wallace 7 Qualified
CLEMENTINE EVANS Tigers Wallace 6 Qualified
Natalie Grant Tigers Wallace 6 Qualified
Hannah Williams Tigers Wallace 6 Qualified
ANNIE MINH ANH NGUYEN Tigers Wallace 5 Qualified
GRACE HONIG Tigers Wallace 1 4 Remaining
ALEXIS BATCHELOR Tigers Wallace 0 5 Remaining