Qualification as at 24/02/2024
U16 Girls (S23-24) - Division 01
Name Team Played Remaining
 
 
ABBY BOUNDY Scorpions Sixers 7 Qualified
Sofia Calabrese Scorpions Sixers 7 Qualified
EVIE CALLANAN Scorpions Sixers 7 Qualified
CHARLOTTE ROSS Scorpions Sixers 7 Qualified
ARYANA SOTOUNZADEH Scorpions Sixers 7 Qualified
EMILIE SAUNDERS Scorpions Sixers 6 Qualified
Isabella Moynihan Scorpions Sixers 2 3 Remaining
ALLYSE XU Scorpions Sixers 2 3 Remaining
 
 
LUCY AMBROSINI Solway Magic 7 Qualified
SIBELLA ROFE Solway Magic 7 Qualified
TILDA ROFE Solway Magic 7 Qualified
POPPY SMART Solway Magic 7 Qualified
ISABELLA NIKAKIS Solway Magic 6 Qualified
Abigail Vinh Solway Magic 6 Qualified
REBECCA WYRILL Solway Magic 6 Qualified
CARLA TAN Solway Magic 5 Qualified
ABIGAIL PHILLIPS Solway Magic 1 4 Remaining
 
 
CHARLOTTE HARMER Tigers Reid 6 Qualified
ELLIE HEENAN Tigers Reid 6 Qualified
ELOISE SCULLEY Tigers Reid 6 Qualified
LAILA SPATT Tigers Reid 6 Qualified
WINTER WHITEHEAD Tigers Reid 6 Qualified
MATILDA CINCOTTA Tigers Reid 5 Qualified
INES KOLIBA Tigers Reid 4 1 Remaining
LILY MADDEN JONES Tigers Reid 4 1 Remaining
 
 
EMILY ALTER Tigers Rocci 7 Qualified
CHARLOTTE FFRENCH Tigers Rocci 7 Qualified
MATILDA FFRENCH Tigers Rocci 7 Qualified
VIVIENNE MERRY Tigers Rocci 7 Qualified
Sibella During Tigers Rocci 5 Qualified
LILY FINNEY Tigers Rocci 5 Qualified
LUCY FREEMAN Tigers Rocci 5 Qualified
ASHLEIGH HARRAN Tigers Rocci 4 1 Remaining
ANNABEL SCHEELE Tigers Rocci 2 3 Remaining
 
 
SCOUT GOODWIN Tigers Tolo 7 Qualified
SASHA SANCHEZ Tigers Tolo 7 Qualified
Imogen Begley Tigers Tolo 6 Qualified
IMOGEN COLLIVER Tigers Tolo 6 Qualified
ALEXANDRA MERRY Tigers Tolo 6 Qualified
MIA MICALLEF Tigers Tolo 6 Qualified
MATILDA SPATT Tigers Tolo 6 Qualified
Gabriella Bancovich Tigers Tolo 4 1 Remaining
JESSIE LIU Tigers Tolo 1 4 Remaining
ELOISE SCULLEY Tigers Tolo 0 5 Remaining
CHARLOTTE HARMER Tigers Tolo 0 5 Remaining
LILY MADDEN JONES Tigers Tolo 0 5 Remaining
 
 
SOPHIE BARROW Timberwolves Rockets 7 Qualified
Emilia COMPAGNINO Timberwolves Rockets 7 Qualified
Siera de Niese-Mihaere Timberwolves Rockets 7 Qualified
POLLY GOODEN Timberwolves Rockets 7 Qualified
JESSICA NENOS Timberwolves Rockets 7 Qualified
ANNA SEK Timberwolves Rockets 7 Qualified
SHALINI VARESE Timberwolves Rockets 7 Qualified
JEMMA GOODEN Timberwolves Rockets 5 Qualified