Qualification as at 24/02/2024
U14 Boys (S23-24) - Division 10
Name Team Played Remaining
 
 
TILLMAN CLARK Ashy White 9 Qualified
Justin Hodge Ashy White 9 Qualified
Kaibo Hu Ashy White 9 Qualified
Akein Seekkuge Ashy White 9 Qualified
Hamish Stafford Ashy White 9 Qualified
JACOB WOODS Ashy White 9 Qualified
TOBEY YOONG Ashy White 9 Qualified
Oscar Griffith Ashy White 6 Qualified
Lincoln Matheson Ashy White 4 1 Remaining
 
 
Jake Birnbaum Maccabi Giants 7 Qualified
Nathaniel Green Maccabi Giants 7 Qualified
Raphael Lenko Maccabi Giants 7 Qualified
Noah Taylor Maccabi Giants 7 Qualified
Samuel Zamel Maccabi Giants 7 Qualified
Asher Dermer Maccabi Giants 6 Qualified
Jamie Kark Maccabi Giants 6 Qualified
Noah Bensky Maccabi Giants 1 4 Remaining
Daniel Bloom Maccabi Giants 1 4 Remaining
Gabe Breuer Maccabi Giants 1 4 Remaining
Jonah Gorenstein Maccabi Giants 1 4 Remaining
Levi Taperman Maccabi Giants 1 4 Remaining
 
 
Jesse Berman Maccabi Hawks 8 Qualified
Zac Erlich Maccabi Hawks 8 Qualified
NOAH MEYDAN Maccabi Hawks 8 Qualified
Levi Roitman Maccabi Hawks 8 Qualified
Louis Rom Maccabi Hawks 8 Qualified
Benjamin Balbin Maccabi Hawks 7 Qualified
Ezra Feiglin Maccabi Hawks 7 Qualified
Jamie Kark Maccabi Hawks 1 4 Remaining
 
 
DEXTER BALLANTYNE Solway Ninjas 9 Qualified
LINCOLN DAVIES Solway Ninjas 9 Qualified
ERIC TU Solway Ninjas 9 Qualified
James Baker Solway Ninjas 8 Qualified
OLIVER BERTONE Solway Ninjas 8 Qualified
MALACHI CARTER Solway Ninjas 8 Qualified
Louis Panetta Solway Ninjas 8 Qualified
WILLIAM PENDLEBURY Solway Ninjas 6 Qualified
Espen Esspen Solway Ninjas 1 4 Remaining
Lachlan Lacllan Solway Ninjas 1 4 Remaining
 
 
DANIEL BABBINGTON Solway Raiders 9 Qualified
OSCAR DEMAIO Solway Raiders 9 Qualified
HARVEY FITTON Solway Raiders 9 Qualified
MAX MARTIN Solway Raiders 9 Qualified
EMERSON NICOLAI Solway Raiders 9 Qualified
MAX ROONEY Solway Raiders 9 Qualified
LOCHLAN FITZGERALD Solway Raiders 7 Qualified
DYLAN TAMAS Solway Raiders 7 Qualified
 
 
Anik De Silva Tigers Grey 9 Qualified
Abhay Joshi Tigers Grey 9 Qualified
Harrison Pooley Tigers Grey 9 Qualified
Frank Drzewucki Tigers Grey 8 Qualified
ZHIXING VINCENT DU Tigers Grey 8 Qualified
Noah Pappas Tigers Grey 8 Qualified
Mike Zhang Tigers Grey 8 Qualified
Xuanyan Shen Tigers Grey 7 Qualified
Xavier Bare Tigers Grey 0 5 Remaining
Sanyer Siniea Tigers Grey 0 5 Remaining
 
 
Xavier Bare Tigers Maroon 9 Qualified
Yiming Luo Tigers Maroon 8 Qualified
Albert Rieniets Tigers Maroon 8 Qualified
Sanyar Sinaei Tigers Maroon 8 Qualified
Luca Christakopoulos Tigers Maroon 7 Qualified
NOAH SIM Tigers Maroon 7 Qualified
Mangukiya Shlok Tigers Maroon 6 Qualified
JOSH YATES Tigers Maroon 6 Qualified
Luca Heynes Tigers Maroon 2 3 Remaining
HUGO CASH Tigers Maroon 1 4 Remaining
Xuanyan Shen Tigers Maroon 1 4 Remaining