Qualification as at 24/02/2024
U14 Boys (S23-24) - Division 09
Name Team Played Remaining
 
 
Alexander Daly Ashy Yellow 9 Qualified
Ethan Foo Ashy Yellow 9 Qualified
OCEAN TSUI Ashy Yellow 9 Qualified
Zenith Lai Ashy Yellow 8 Qualified
Chase Tullio Ashy Yellow 8 Qualified
JEREMY WILKINS Ashy Yellow 7 Qualified
Ashton Pearson Ashy Yellow 6 Qualified
Sam Foo Ashy Yellow 1 4 Remaining
 
 
SEBASTIAN FORTINO Comets Cobras 8 Qualified
Jaxon Millard Comets Cobras 8 Qualified
Zachary Nassour Comets Cobras 8 Qualified
Donnie Ryan Comets Cobras 8 Qualified
William Dwyer Comets Cobras 7 Qualified
ZAC PEGIOS Comets Cobras 7 Qualified
Jesse Sykes Comets Cobras 7 Qualified
DHRUV KUMAR Comets Cobras 5 Qualified
 
 
Nadav Shapiro Maccabi Falcons 8 Qualified
Jake Bloom Maccabi Falcons 7 Qualified
Zachary Friedland Maccabi Falcons 7 Qualified
OLIVER HOFFMAN Maccabi Falcons 7 Qualified
Jacob Kirszbaum Maccabi Falcons 7 Qualified
Joshua Sutton Maccabi Falcons 7 Qualified
Benjamin Bechler Maccabi Falcons 6 Qualified
Lotem Shemesh Maccabi Falcons 4 1 Remaining
 
 
BENJAMIN GAVIN Manning Piranhas 8 Qualified
Frankie Goutoglou Manning Piranhas 8 Qualified
Joseph He Manning Piranhas 8 Qualified
Maximus Kontos Manning Piranhas 8 Qualified
ZAC SKINNER Manning Piranhas 8 Qualified
HUDSON SMITH Manning Piranhas 8 Qualified
TOBIE WILLIAMS Manning Piranhas 8 Qualified
Oscar Wall Manning Piranhas 6 Qualified
 
 
Aaran Bery Scorpions Raven 9 Qualified
Jonathan Kyriakou Scorpions Raven 9 Qualified
Lior Lavados Scorpions Raven 9 Qualified
Flynn O'Brien Scorpions Raven 9 Qualified
CORMAC McCARTHY Scorpions Raven 8 Qualified
Yihua Xing Scorpions Raven 8 Qualified
Finn Polkinghorne Scorpions Raven 7 Qualified
ARCH STAMBOLIS Scorpions Raven 6 Qualified
Lucas Maunder Scorpions Raven 2 3 Remaining
 
 
MAX DANIELL Solway Titans 9 Qualified
SAM GREGSON Solway Titans 9 Qualified
Sam Lewis Solway Titans 9 Qualified
Jack Licence Solway Titans 9 Qualified
CHARLIE ROMANO Solway Titans 9 Qualified
ASHLEIGH BUSSELL Solway Titans 7 Qualified
ARCHER QUICK Solway Titans 4 1 Remaining
Arlo Laxana Solway Titans 3 2 Remaining
Espen den Braber Solway Titans 2 3 Remaining
FELIX REDDEN Solway Titans 2 3 Remaining
 
 
Luca Dukcevic Tennyson Piranhas 9 Qualified
Samuel Robinson Tennyson Piranhas 9 Qualified
MICHAEL BARBAYANNIS Tennyson Piranhas 8 Qualified
Wade Doran Tennyson Piranhas 8 Qualified
Lachlan Scarlett Tennyson Piranhas 8 Qualified
Henry Schiff Tennyson Piranhas 8 Qualified
PATRICK NGO Tennyson Piranhas 7 Qualified
OSCAR O'SULLIVAN Tennyson Piranhas 6 Qualified
EVIE ANDERSON Tennyson Piranhas 1 4 Remaining
SCARLETT EADE Tennyson Piranhas 1 4 Remaining
 
 
HARRY ALLEN Tigers Purple 8 Qualified
Jonty Reynolds Tigers Purple 8 Qualified
Krish Sellenger Tigers Purple 8 Qualified
MARTY WHITBOURN Tigers Purple 8 Qualified
Henry DeBoer Tigers Purple 7 Qualified
Tianbang Gu Tigers Purple 7 Qualified
TOM RICHMOND Tigers Purple 7 Qualified
ZEHAO LIN Tigers Purple 6 Qualified
 
 
Ewan Clowes Timberwolves Blaze 9 Qualified
Benjamin Davey Timberwolves Blaze 9 Qualified
Seth Jayalath Timberwolves Blaze 9 Qualified
COLBY PETERS Timberwolves Blaze 9 Qualified
Xavier Zagari Timberwolves Blaze 9 Qualified
Jacob Di Camillo Timberwolves Blaze 8 Qualified
Aryan Limbachia Timberwolves Blaze 8 Qualified
Max Cherry Timberwolves Blaze 7 Qualified