Qualification as at 24/02/2024
U14 Boys (S23-24) - Division 08
Name Team Played Remaining
 
 
Carl Diciero Comets Sharks 8 Qualified
Wahegurupal Kahlon Comets Sharks 8 Qualified
Reshik kumaar Comets Sharks 8 Qualified
Andrew Plompen Comets Sharks 8 Qualified
Arnav Ravi Comets Sharks 8 Qualified
Dylan Simmie Comets Sharks 7 Qualified
Lawrence Vo Comets Sharks 7 Qualified
Deneth Abeykoon Comets Sharks 1 4 Remaining
 
 
JAMES BEVERIDGE Ormond Piranhas 9 Qualified
Charlie Howell Ormond Piranhas 9 Qualified
HARDY LIANG Ormond Piranhas 9 Qualified
Leo Kushlin Ormond Piranhas 8 Qualified
NED MACAULEY Ormond Piranhas 8 Qualified
Sebastian Sun Ormond Piranhas 8 Qualified
NICHOLAS BAOHM Ormond Piranhas 7 Qualified
JETT YONG Ormond Piranhas 7 Qualified
EMILY BEVERIDGE Ormond Piranhas 2 3 Remaining
 
 
Henry Barac-Macey Solway Spartans 9 Qualified
SEBASTIAN DISTEFANO Solway Spartans 9 Qualified
RAPHAEL SPEEKMAN Solway Spartans 9 Qualified
Oliver Stenson Solway Spartans 9 Qualified
BENJAMIN SULLIVAN Solway Spartans 9 Qualified
LACHLAN HARRINGTON Solway Spartans 8 Qualified
JACK MOORE Solway Spartans 8 Qualified
THOMAS ZANONI Solway Spartans 7 Qualified
 
 
JAMES BARNETT Tigers Blue 9 Qualified
OLIVER BEKIARIS Tigers Blue 9 Qualified
JAMES COPE Tigers Blue 9 Qualified
Jasper Fink Tigers Blue 9 Qualified
OLIVER FROST Tigers Blue 9 Qualified
Teva Judah Tigers Blue 9 Qualified
SAM VARON-GERRARD Tigers Blue 9 Qualified
CHRISTIAN DI PASQUA Tigers Blue 8 Qualified
 
 
KIRK AISBETT Timberwolves Magnum 9 Qualified
Lucas Chhit Timberwolves Magnum 9 Qualified
Nathan Granig Timberwolves Magnum 9 Qualified
Ian Guan Timberwolves Magnum 9 Qualified
Hardu Smit Timberwolves Magnum 9 Qualified
Lachlan Wood Timberwolves Magnum 9 Qualified
Joshua Wu Timberwolves Magnum 9 Qualified
Kebo Zhou Timberwolves Magnum 9 Qualified
 
 
Timothy Curtis Timberwolves Raptors 9 Qualified
Lucas Janc Timberwolves Raptors 9 Qualified
COOPER PAYNE Timberwolves Raptors 9 Qualified
Samuel Penman Timberwolves Raptors 9 Qualified
HARRY BRITON Timberwolves Raptors 8 Qualified
Reyansh Sachdev Timberwolves Raptors 8 Qualified
Alex Wong Timberwolves Raptors 7 Qualified
Ben Wong Timberwolves Raptors 6 Qualified
KIERAN PAYNE Timberwolves Raptors 3 2 Remaining
 
 
Jayden Feng Timberwolves Stones 9 Qualified
ALEX HADZIC Timberwolves Stones 9 Qualified
Joshua Hwang Timberwolves Stones 9 Qualified
AUSTIN IGNATIADIS Timberwolves Stones 9 Qualified
Johan Miel Macatimpag Timberwolves Stones 9 Qualified
Rehaan Riyasdeen Timberwolves Stones 9 Qualified
Sebastian Coyle Timberwolves Stones 8 Qualified
Hamzeh samad Timberwolves Stones 7 Qualified