Qualification as at 24/02/2024
U14 Boys (S23-24) - Division 07
Name Team Played Remaining
 
 
Oscar Herron Ashy Purple 9 Qualified
JAMES HOWARD Ashy Purple 9 Qualified
ETHAN FISHER Ashy Purple 8 Qualified
Ashton Grainger Ashy Purple 8 Qualified
CALLUM LANGFORD Ashy Purple 8 Qualified
Mitchell Rowe Ashy Purple 8 Qualified
BENJAMIN COLLINS Ashy Purple 7 Qualified
Alec de Silva Ashy Purple 4 1 Remaining
James Jin Ashy Purple 1 4 Remaining
JOEL PHELAN Ashy Purple 1 4 Remaining
 
 
PATRICK CHAPMAN Paxton Piranhas 9 Qualified
FINN CHARTRES Paxton Piranhas 9 Qualified
CHARLIE JACKSON Paxton Piranhas 9 Qualified
Hughie Brown Paxton Piranhas 8 Qualified
LOCHIE VILE Paxton Piranhas 8 Qualified
LIAM WALSHE Paxton Piranhas 8 Qualified
IGGY CRAWFORD Paxton Piranhas 7 Qualified
ALBERT NICHOLLS Paxton Piranhas 6 Qualified
TAYTE O'NEILL Paxton Piranhas 3 2 Remaining
Toby Williams Paxton Piranhas 1 4 Remaining
 
 
Lewis GHOSN Ripponlea Piranhas 9 Qualified
TIM HOUGHTON Ripponlea Piranhas 9 Qualified
YIZE LIU Ripponlea Piranhas 9 Qualified
Steph Engelbrecht Ripponlea Piranhas 8 Qualified
James Head-Wilson Ripponlea Piranhas 8 Qualified
BRETT MACAULEY Ripponlea Piranhas 8 Qualified
JACK SEKULIC Ripponlea Piranhas 8 Qualified
JACK BUCHANAN Ripponlea Piranhas 7 Qualified
ARPAD HAUSSEGGER Ripponlea Piranhas 0 5 Remaining
Tom Buchanan Ripponlea Piranhas 0 5 Remaining
 
 
JUSTIN GUO Scorpions Nettleton 9 Qualified
Maxwell Malin Scorpions Nettleton 9 Qualified
BEN PEARCE Scorpions Nettleton 9 Qualified
MATTHEW PEARCE Scorpions Nettleton 9 Qualified
Charlie Sim Scorpions Nettleton 8 Qualified
Christian Brunott Scorpions Nettleton 7 Qualified
RAYAAN GHOSH Scorpions Nettleton 7 Qualified
Lucas Maunder Scorpions Nettleton 4 1 Remaining
Lachlan Teoh Scorpions Nettleton 4 Disqualified
 
 
NICHOLAS CURTAIN Solway Mavericks 9 Qualified
Daniel Edwards Solway Mavericks 9 Qualified
JAMIE VINH Solway Mavericks 9 Qualified
Oscar La Solway Mavericks 8 Qualified
ATTICUS RYAN Solway Mavericks 8 Qualified
Peter Trinh Solway Mavericks 8 Qualified
Parker McPhee Solway Mavericks 7 Qualified
EVAN TO Solway Mavericks 7 Qualified
Arxher James Solway Mavericks 1 4 Remaining
Charlie Mallon Solway Mavericks 1 4 Remaining
SEBASTIAN MOLNAR Solway Mavericks 0 5 Remaining
JAMES HENDRY Solway Mavericks 0 5 Remaining
JENSEN MCLEAN Solway Mavericks 0 5 Remaining
 
 
Gus Commerford Tigers Brown 9 Qualified
James Hagen Tigers Brown 9 Qualified
JAKE LICHTENSTEIN Tigers Brown 9 Qualified
Max Perri Tigers Brown 9 Qualified
HARVEY WHEATON Tigers Brown 9 Qualified
Elijah Lloyd Tigers Brown 8 Qualified
ANGUS FORSYTH Tigers Brown 7 Qualified
ANGUS SOMERVILLE Tigers Brown 7 Qualified
 
 
Tom Jesudason Toorak Terminators 8 Qualified
Erwan Le goff Toorak Terminators 8 Qualified
Utku Tanin Toorak Terminators 8 Qualified
Dante Campbell Toorak Terminators 6 Qualified
Ben Gilbert Toorak Terminators 6 Qualified
Gary Meae Toorak Terminators 6 Qualified
Dylan Johnston Toorak Terminators 5 Qualified
Owen Qiu Toorak Terminators 4 1 Remaining
Midush Suresh Toorak Terminators 4 1 Remaining
Ned Gray Toorak Terminators 1 4 Remaining
Adonay Tesfamarim Toorak Terminators 0 5 Remaining