Qualification as at 24/02/2024
U14 Boys (S23-24) - Division 06
Name Team Played Remaining
 
 
Lachlan English Ashy Green 9 Qualified
Nate Gu Ashy Green 9 Qualified
David Turner Ashy Green 9 Qualified
Nicholas Anderson Ashy Green 8 Qualified
James Goode Ashy Green 8 Qualified
Jamie Ngo Ashy Green 8 Qualified
Noah Mitkov Ashy Green 6 Qualified
Elliot Bremner Ashy Green 1 4 Remaining
Alec de Silva Ashy Green 1 4 Remaining
Caleb Enojs Ashy Green 1 4 Remaining
Elliot Wilkins Ashy Green 1 4 Remaining
 
 
Maxwell Krauskopf Breakers Celtics 7 Qualified
Thomas Spraggett Breakers Celtics 7 Qualified
Edward Williams Breakers Celtics 7 Qualified
Benjamin fletcher Breakers Celtics 6 Qualified
Benjamin Randall Breakers Celtics 6 Qualified
Jackson Sedgley Breakers Celtics 6 Qualified
Joseph Karalapillai Breakers Celtics 5 Qualified
OSCAR BLYTHE Breakers Celtics 4 1 Remaining
Isaac Wong Breakers Celtics 4 1 Remaining
Zach Jones Breakers Celtics 3 2 Remaining
 
 
TOM DAVIDSON Solway Trojans 9 Qualified
ARCHIE GREEN Solway Trojans 9 Qualified
HARRY GREENBANK Solway Trojans 9 Qualified
ISAAC JAMES Solway Trojans 9 Qualified
OLIVER MOORE Solway Trojans 9 Qualified
SAMUEL WILLMOTT Solway Trojans 9 Qualified
Ethan LESTANI Solway Trojans 8 Qualified
Joziah Gooden Solway Trojans 6 Qualified
OLIVER SEYMOUR Solway Trojans 6 Qualified
 
 
Joshua Bolton Solway Warriors 9 Qualified
HUCK BONE Solway Warriors 9 Qualified
WILLIAM GORDON Solway Warriors 9 Qualified
NATHAN GREEN Solway Warriors 9 Qualified
ZACHARY HATTERS Solway Warriors 9 Qualified
NOAH BLENKHORN Solway Warriors 8 Qualified
HARRISON SQUIRE Solway Warriors 8 Qualified
JACK TAN Solway Warriors 8 Qualified
ANNA RORKE Solway Warriors 0 5 Remaining
ANNABELLE SQUIRE Solway Warriors 0 5 Remaining
 
 
James Hicks Tigers Orange 9 Qualified
Oliver Jackson Tigers Orange 9 Qualified
ZHEHAN WANG Tigers Orange 9 Qualified
Sebastian Warwick Tigers Orange 9 Qualified
Zachary Warwick Tigers Orange 9 Qualified
Hugo French Tigers Orange 8 Qualified
JASPER YANG Tigers Orange 7 Qualified
Milo Turnbull Tigers Orange 6 Qualified
 
 
Jackson Batchelor Toorak Tornadoes 9 Qualified
Louis Quinlivian Toorak Tornadoes 9 Qualified
Baz Woodfield Toorak Tornadoes 8 Qualified
Matisse Deng Toorak Tornadoes 7 Qualified
Arian Pan Toorak Tornadoes 7 Qualified
Sam Weil Toorak Tornadoes 7 Qualified
Isaac Young Toorak Tornadoes 6 Qualified
Aristeo Chiu Toorak Tornadoes 5 Qualified
Yinshu Huang Toorak Tornadoes 5 Qualified
Ben Gilbert Toorak Tornadoes 2 3 Remaining
 
 
WILL CHARLESWORTH Wattlegrove Piranhas 9 Qualified
Alexander Daley Wattlegrove Piranhas 9 Qualified
LUCAS GROOM Wattlegrove Piranhas 9 Qualified
JASON QIN Wattlegrove Piranhas 9 Qualified
Rafael Roufos Wattlegrove Piranhas 9 Qualified
Charles Sharrock Wattlegrove Piranhas 9 Qualified
Tom Hemmings Wattlegrove Piranhas 8 Qualified
JOEL TUBB Wattlegrove Piranhas 8 Qualified