Qualification as at 24/02/2024
U14 Boys (S23-24) - Division 05
Name Team Played Remaining
 
 
Jack Gerber Maccabi Celtics 7 Qualified
MILLER JANOVER Maccabi Celtics 7 Qualified
RILEY MYMIN Maccabi Celtics 7 Qualified
BLAKE NOWOWEISKI Maccabi Celtics 7 Qualified
AARON HIKRI Maccabi Celtics 6 Qualified
Hudson Solomon Maccabi Celtics 6 Qualified
MAX STEINHARDT Maccabi Celtics 6 Qualified
BILLY SLADE-JACOBSON Maccabi Celtics 5 Qualified
 
 
Harrison Blashki Maccabi Ducks 8 Qualified
Jake Block Maccabi Ducks 8 Qualified
Noah Blustein Maccabi Ducks 8 Qualified
AMOS DABSCHECK Maccabi Ducks 8 Qualified
Dylan Rose Maccabi Ducks 8 Qualified
Joshua Weingart Maccabi Ducks 8 Qualified
Sidney Gauvin Maccabi Ducks 7 Qualified
Jacob Kirszbaum Maccabi Ducks 5 Qualified
Samuel Cashmore Maccabi Ducks 4 1 Remaining
 
 
Ido Hartman Maccabi Eagles 9 Qualified
Jacob Lewin Maccabi Eagles 8 Qualified
Joel Liberman Maccabi Eagles 8 Qualified
Ethan Sadan Maccabi Eagles 8 Qualified
Josh Unglik Maccabi Eagles 8 Qualified
Hudson Carnell Maccabi Eagles 7 Qualified
Noah McGregor Maccabi Eagles 7 Qualified
Ariel Kraus Maccabi Eagles 6 Qualified
Jonathan Schulman Maccabi Eagles 4 1 Remaining
Arlo Smith Maccabi Eagles 3 2 Remaining
 
 
Zac Landau Riversdale Piranhas 9 Qualified
ERIC WORTLEY Riversdale Piranhas 9 Qualified
Charlie Durbin Riversdale Piranhas 8 Qualified
NED KENNEDY Riversdale Piranhas 8 Qualified
Cooper Laier Riversdale Piranhas 8 Qualified
William Condon Riversdale Piranhas 7 Qualified
Hardy James-Wurzel Riversdale Piranhas 7 Qualified
Asher Landau Riversdale Piranhas 6 Qualified
FINN MINIHAN Riversdale Piranhas 2 3 Remaining
 
 
XAVIER BROWN Scorpions Gardiner 10 Qualified
GRIFFIN CONNELL Scorpions Gardiner 10 Qualified
ANDERS FALLER Scorpions Gardiner 10 Qualified
Jaxson Sansone Scorpions Gardiner 10 Qualified
Max Leveque Scorpions Gardiner 9 Qualified
Ollie Nolan Scorpions Gardiner 9 Qualified
Jacob Zhang Scorpions Gardiner 9 Qualified
Lachie TEOH Scorpions Gardiner 6 Qualified
 
 
JONATHAN BELL Tigers Green 10 Qualified
OLIVER GOSS Tigers Green 10 Qualified
Jem Johnson Tigers Green 10 Qualified
ETHAN PULVERMAN Tigers Green 10 Qualified
SAMUEL WILLIAMS Tigers Green 10 Qualified
FLETCHER WILSON Tigers Green 10 Qualified
Louis D'Andrea Tigers Green 9 Qualified
Inti Garzon Caceres Tigers Green 9 Qualified
JACKSON DIAB Tigers Green 2 3 Remaining
 
 
LUCAS LLOPART Timberwolves Grizzlies 9 Qualified
yaseen mofreh Timberwolves Grizzlies 9 Qualified
Paul Raftopoulos Timberwolves Grizzlies 9 Qualified
Zac Richardson Timberwolves Grizzlies 9 Qualified
Rafael Sergianis Timberwolves Grizzlies 9 Qualified
Jonathan Song Timberwolves Grizzlies 9 Qualified
George Telios Timberwolves Grizzlies 9 Qualified
ROMAN THORNTON Timberwolves Grizzlies 9 Qualified