Qualification as at 24/02/2024
U14 Boys (S23-24) - Division 04
Name Team Played Remaining
 
 
FINN MINIHAN Bailey Reserve Piranhas 9 Qualified
HENRY EADE Bailey Reserve Piranhas 8 Qualified
BENJAMIN LASKY Bailey Reserve Piranhas 8 Qualified
LEVI HESKIN Bailey Reserve Piranhas 7 Qualified
Mason James-Wurzel Bailey Reserve Piranhas 7 Qualified
SCARLETT EADE Bailey Reserve Piranhas 5 Qualified
JOSHUA GUER Bailey Reserve Piranhas 5 Qualified
ARKI WOODFORD Bailey Reserve Piranhas 3 2 Remaining
HENRY SMYTH Bailey Reserve Piranhas 2 3 Remaining
ALLEGRA WADE Bailey Reserve Piranhas 2 3 Remaining
GRACE KENNEDY Bailey Reserve Piranhas 1 4 Remaining
Asher Landau Bailey Reserve Piranhas 1 4 Remaining
Zac Landau Bailey Reserve Piranhas 1 4 Remaining
 
 
CHARLIE CAUGHEY Rocket Park Piranhas 9 Qualified
HUGO DEACON Rocket Park Piranhas 9 Qualified
GEORGE HANDBURY Rocket Park Piranhas 9 Qualified
Cooper Schinck Rocket Park Piranhas 9 Qualified
FELIX SHANAHAN Rocket Park Piranhas 9 Qualified
SAXON FARMER Rocket Park Piranhas 8 Qualified
JED HABERFIELD Rocket Park Piranhas 8 Qualified
MAX McWILLIAMS Rocket Park Piranhas 8 Qualified
 
 
Roman Bidese Solway Gladiators 9 Qualified
HUGH DAVIES Solway Gladiators 9 Qualified
KEVAN GOONEWARDENA Solway Gladiators 9 Qualified
FINN HASE Solway Gladiators 9 Qualified
ARCHIE SUTHERLAND Solway Gladiators 9 Qualified
MATTHEW FERNANDO Solway Gladiators 8 Qualified
HARRISON McCOMAS Solway Gladiators 8 Qualified
HAMISH WALKER Solway Gladiators 4 1 Remaining
SEBASTIAN MOLNAR Solway Gladiators 0 5 Remaining
 
 
Oliver Cullen Tigers White 9 Qualified
Archer Reid Tigers White 9 Qualified
Matthew York Tigers White 9 Qualified
JASPER HARDY Tigers White 8 Qualified
Thomas Morris Tigers White 8 Qualified
Samuel Wilson Tigers White 8 Qualified
RAFF PETHERBRIDGE Tigers White 7 Qualified
Clarence Clark Tigers White 6 Qualified
 
 
BENJAMIN EDWARDS Timberwolves Terriers 9 Qualified
DANTE FLORIO Timberwolves Terriers 9 Qualified
Alex Kingston Timberwolves Terriers 9 Qualified
Viraj Martyn Timberwolves Terriers 9 Qualified
Ali McGlenchy Timberwolves Terriers 9 Qualified
Noah Nguyen Timberwolves Terriers 9 Qualified
NOAH STEWART Timberwolves Terriers 9 Qualified
Liam Allan Timberwolves Terriers 8 Qualified
 
 
JOAB BRIGLIA Toorak Toros 9 Qualified
Patrick Davey Toorak Toros 9 Qualified
James Ellis Toorak Toros 9 Qualified
Oscar Connelly Toorak Toros 8 Qualified
Myles Cornell Toorak Toros 8 Qualified
Sam Green Toorak Toros 8 Qualified
Manu Pribicevic Toorak Toros 7 Qualified
Maya Pribicevic Toorak Toros 6 Qualified
FREDERIC JACKSON Toorak Toros 5 Qualified
EVAN LI Toorak Toros 5 Qualified
FOX THOMPSON Toorak Toros 4 1 Remaining
Fox Thomson Toorak Toros 1 4 Remaining
 
 
Jack Annells Willowby Piranhas 9 Qualified
NOAH BRUCH Willowby Piranhas 9 Qualified
NICOLAS DI IORIO Willowby Piranhas 9 Qualified
EDWARD LAWRENTSCHUK Willowby Piranhas 9 Qualified
BENJAMIN LUBLINER Willowby Piranhas 8 Qualified
JACK MANNING Willowby Piranhas 8 Qualified
BEN SIMPSON Willowby Piranhas 8 Qualified
SPENCER TSIAKIS Willowby Piranhas 8 Qualified
TOBY BRUCH Willowby Piranhas 0 5 Remaining