Qualification as at 24/02/2024
U14 Boys (S23-24) - Division 03
Name Team Played Remaining
 
 
EMMETT CARTY-SALMON Caulfield Park Piranhas 9 Qualified
ANGUS KELP Caulfield Park Piranhas 9 Qualified
OWEN O'CONNELL Caulfield Park Piranhas 9 Qualified
TOM PULLAR Caulfield Park Piranhas 9 Qualified
Samuel Carter Caulfield Park Piranhas 8 Qualified
SPENCER KANTOR Caulfield Park Piranhas 8 Qualified
Harry Stevens Caulfield Park Piranhas 8 Qualified
JENSON HOLM Caulfield Park Piranhas 7 Qualified
Ollie Hand Caulfield Park Piranhas 1 4 Remaining
SEBASTIAN KELP Caulfield Park Piranhas 1 4 Remaining
 
 
ARCHIE GELFAND Maccabi Warriors 7 Qualified
Gideon Lowe Maccabi Warriors 7 Qualified
Nicholas Wrobel Maccabi Warriors 7 Qualified
KOBI BOROWSKI Maccabi Warriors 6 Qualified
Jack Milchman Maccabi Warriors 6 Qualified
ASHER MOHR Maccabi Warriors 6 Qualified
CHARLIE SZWIDER Maccabi Warriors 5 Qualified
Nathan Pyke Maccabi Warriors 4 1 Remaining
Josh Weingart Maccabi Warriors 0 5 Remaining
 
 
MAX ALATI Solway Knights 9 Qualified
GRIFFIN MARDLING Solway Knights 9 Qualified
JACK MILHUISEN Solway Knights 9 Qualified
LUCCA MOSS Solway Knights 9 Qualified
BON NGO Solway Knights 9 Qualified
JOEL WILSON Solway Knights 9 Qualified
HEATH MENELAWS Solway Knights 8 Qualified
DANIEL O'BRIEN Solway Knights 8 Qualified
Lewis Betts Solway Knights 4 1 Remaining
 
 
Oliver Gance Tigers Yellow 9 Qualified
THOMAS HAZELL Tigers Yellow 9 Qualified
EDWARD YUNGHANNS Tigers Yellow 9 Qualified
NICHOLAS CASTINE Tigers Yellow 8 Qualified
Knightley de Silva Tigers Yellow 8 Qualified
KAELEB SANGHVI Tigers Yellow 8 Qualified
WILLIAM WENT Tigers Yellow 8 Qualified
JAKE ALDER Tigers Yellow 4 1 Remaining
Gabriel Scott Tigers Yellow 4 1 Remaining
John Smitg Tigers Yellow 2 Disqualified
ITAI SINGER Tigers Yellow 1 4 Remaining
 
 
CHARLIE COLTMAN-BAVAGE Timberwolves Boulders 9 Qualified
CHARLIE DOLLMAN Timberwolves Boulders 9 Qualified
Samuel DWYER Timberwolves Boulders 9 Qualified
MARCUS GRAY Timberwolves Boulders 9 Qualified
WILLIAM GRAY Timberwolves Boulders 9 Qualified
PATRICK SHEEHY Timberwolves Boulders 9 Qualified
LACHLAN FOWLER Timberwolves Boulders 8 Qualified
BENJAMIN McINERNEY Timberwolves Boulders 8 Qualified
 
 
Harvey McCandlish Timberwolves Celtics 9 Qualified
ZAID RAMAHI Timberwolves Celtics 9 Qualified
DARCY RYAN Timberwolves Celtics 9 Qualified
WILLIAM BRANSGROVE Timberwolves Celtics 8 Qualified
DAWOUD EL-KHUB Timberwolves Celtics 8 Qualified
Archie Jarvis-Stewart Timberwolves Celtics 8 Qualified
AJAYAN SUNDARALINGAM Timberwolves Celtics 7 Qualified
Arakai Wolf Timberwolves Celtics 7 Qualified
SAMAVED JAGADEESH Timberwolves Celtics 1 4 Remaining
JESSE KINGSTON Timberwolves Celtics 1 4 Remaining
KIERAN PAYNE Timberwolves Celtics 1 4 Remaining
Owen Stewart Timberwolves Celtics 1 4 Remaining
 
 
Jett De marco Toorak Trackers 9 Qualified
Harry Mitchell Toorak Trackers 9 Qualified
Oliver Roberson Toorak Trackers 9 Qualified
Louis Ashe Toorak Trackers 8 Qualified
Noah Christodoulou Toorak Trackers 8 Qualified
Xavier Bryan Toorak Trackers 7 Qualified
Dylan Corr Toorak Trackers 7 Qualified
Billy Morgan Toorak Trackers 6 Qualified
Cooper Saw Toorak Trackers 6 Qualified
Christian Mariani Toorak Trackers 1 4 Remaining