Qualification as at 24/02/2024
U14 Girls (S23-24) - Division 05
Name Team Played Remaining
 
 
Tanya Kanwar Comets Diamonds 8 Qualified
Mannroop Kaur Comets Diamonds 8 Qualified
Navasees Kaur Comets Diamonds 8 Qualified
Kiara Rapudi Comets Diamonds 8 Qualified
Nimmer Virk Comets Diamonds 7 Qualified
Saranya Kasarla Comets Diamonds 6 Qualified
Amber Kalon Comets Diamonds 1 4 Remaining
Meher Saini Comets Diamonds 1 4 Remaining
 
 
ANNABEL ARCHER Gardenvale Piranhas 9 Qualified
GRACE MOON Gardenvale Piranhas 9 Qualified
ANNA MUNRO Gardenvale Piranhas 9 Qualified
HEIDI O'CONNELL Gardenvale Piranhas 9 Qualified
ELOISE REID Gardenvale Piranhas 9 Qualified
MADELEINE APSEY Gardenvale Piranhas 8 Qualified
Lia During Gardenvale Piranhas 7 Qualified
 
 
KITTY BIRD Harold Piranhas 9 Qualified
IVY COLLINS Harold Piranhas 9 Qualified
AUDREY HOFMANN Harold Piranhas 9 Qualified
GEORGIA OUTHRED Harold Piranhas 9 Qualified
AMY ANDERSON Harold Piranhas 8 Qualified
MIA EVANS Harold Piranhas 8 Qualified
EMILY MITCHELL Harold Piranhas 8 Qualified
Scarlett Mitchell Harold Piranhas 8 Qualified
LENA TRUONG Harold Piranhas 8 Qualified
 
 
Matilda Goldenberg Maccabi Celtics 8 Qualified
BELLA KIRZNER Maccabi Celtics 8 Qualified
Gabriella Kolliner Maccabi Celtics 8 Qualified
INDIA LANDSBERG Maccabi Celtics 8 Qualified
Eliora Segal Maccabi Celtics 7 Qualified
Odelia Trieger Maccabi Celtics 7 Qualified
Mia Birnbaum Maccabi Celtics 5 Qualified
Michaela Scheider Maccabi Celtics 0 Disqualified
 
 
ELLA KOVAL Solway Jades 9 Qualified
VIOLET LECHTE Solway Jades 9 Qualified
ZOE MAGGIO Solway Jades 9 Qualified
HANNAH MERIDA Solway Jades 9 Qualified
KATIA PORTO Solway Jades 8 Qualified
ALIYAH ROSE Solway Jades 8 Qualified
LUCY MYERS Solway Jades 7 Qualified
DANIKA RODRIGUES Solway Jades 5 Qualified
ABIGAIL ROBSON Solway Jades 4 1 Remaining
 
 
Sophia Batsis Tigers Brown 9 Qualified
Chloe Chambliss Tigers Brown 9 Qualified
EMILY FFRENCH Tigers Brown 9 Qualified
Sienna Schuiling Tigers Brown 9 Qualified
LUCINDA BYRNE Tigers Brown 8 Qualified
AMELIA DESMOND Tigers Brown 8 Qualified
Emma Morley Tigers Brown 7 Qualified
Clementine Foley Tigers Brown 6 Qualified
Kate Kemp Tigers Brown 1 4 Remaining
Saskia Licciardi Tigers Brown 1 4 Remaining
 
 
ARABELLA FOOTE Tigers Maroon 9 Qualified
Jess Kemp Tigers Maroon 9 Qualified
COCO LUTZ Tigers Maroon 9 Qualified
Pippa Van der Venne Tigers Maroon 9 Qualified
Roxanne Meldrum Tigers Maroon 8 Qualified
Olivia Burchard Tigers Maroon 7 Qualified
Gisele Hunter Tigers Maroon 6 Qualified
Amelia Hyams Tigers Maroon 4 1 Remaining