Qualification as at 24/02/2024
U14 Girls (S23-24) - Division 04
Name Team Played Remaining
 
 
Sibella Enojas Ashy Yellow 9 Qualified
Emily Gune Ashy Yellow 9 Qualified
Sarah Labza Ashy Yellow 9 Qualified
Hadassah Ligalevu Ashy Yellow 9 Qualified
Aimee Shi Ashy Yellow 9 Qualified
Elizabeth May Ashy Yellow 8 Qualified
Erin Samtoy Ashy Yellow 8 Qualified
Anna Stephens Ashy Yellow 8 Qualified
Ava Gune Ashy Yellow 4 1 Remaining
Grace Gune Ashy Yellow 4 1 Remaining
 
 
Liberty Huo Korowa Cherry 9 Qualified
KATHRYN KIEU Korowa Cherry 9 Qualified
Helen Xu Korowa Cherry 8 Qualified
Isabella Dark Korowa Cherry 7 Qualified
Yiran Shen Korowa Cherry 6 Qualified
Yutian Wang Korowa Cherry 5 Qualified
MAHYA NIEROSHAN Korowa Cherry 4 1 Remaining
Hongsong Chen Korowa Cherry 3 2 Remaining
Hannah Falahati Korowa Cherry 3 2 Remaining
Zahara Kittikhoun Korowa Cherry 2 Qualified
Shuhan Zhang Korowa Cherry 2 3 Remaining
Elizabeth Zhang Korowa Cherry 1 4 Remaining
 
 
Evelyn Shaw Lauriston Liberty 9 Qualified
AMELIE HESKIN Lauriston Liberty 8 Qualified
Grace Koudos Lauriston Liberty 8 Qualified
Lucy Skinner Lauriston Liberty 8 Qualified
Claudia Staughton Lauriston Liberty 8 Qualified
SOPHIE KING Lauriston Liberty 7 Qualified
Lola Louey-Waring Lauriston Liberty 7 Qualified
Arden Mead Lauriston Liberty 7 Qualified
CAMILLA GRETTON-WATSON Lauriston Liberty 1 4 Remaining
Charlotte Wu Lauriston Liberty 1 4 Remaining
Mia Zhou Lauriston Liberty 1 4 Remaining
 
 
Aria Friedman Maccabi Bucks 9 Qualified
Sienna Mitsel Maccabi Bucks 9 Qualified
Cassie Nadelman Maccabi Bucks 9 Qualified
Frida Kallenbach Maccabi Bucks 8 Qualified
RUBY SHAFER Maccabi Bucks 8 Qualified
Angelika Vaysman Maccabi Bucks 8 Qualified
YASMIN SABLE Maccabi Bucks 7 Qualified
Mia Field Maccabi Bucks 4 1 Remaining
Alexia Scher Maccabi Bucks 0 5 Remaining
Olivia Susman Maccabi Bucks 0 5 Remaining
Angelika Baysman Maccabi Bucks 0 Disqualified
 
 
Poppy Dennis Scorpions Gardiner 9 Qualified
KIARA DUBEY Scorpions Gardiner 9 Qualified
JIYA FITCH Scorpions Gardiner 9 Qualified
Charlotte Morris Scorpions Gardiner 8 Qualified
ELOISE BILLINGS Scorpions Gardiner 7 Qualified
ISLA RASO Scorpions Gardiner 7 Qualified
NEVENKA DUBEY Scorpions Gardiner 5 Qualified
SOPHIE WILHELM Scorpions Gardiner 4 1 Remaining
Laeia Raso Scorpions Gardiner 1 4 Remaining
Estel Sansoz Scorpions Gardiner 1 4 Remaining
 
 
ZOE RAMRAJ Tigers Blue 9 Qualified
ISABELLE BYRNE Tigers Blue 8 Qualified
Lily Goode Tigers Blue 8 Qualified
Amelie Lloyd Tigers Blue 8 Qualified
Carys Dreaver Tigers Blue 7 Qualified
Evie Loetje Tigers Blue 7 Qualified
STELLA MADDOCKS Tigers Blue 7 Qualified
ELLA PETHERBRIDGE Tigers Blue 7 Qualified
Missy Byrne Tigers Blue 3 2 Remaining
ORLI HANSEN Tigers Blue 3 2 Remaining
Evie Sherman Tigers Blue 1 4 Remaining
Coco Thomas Tigers Blue 1 4 Remaining
 
 
Jessica Diano Timberwolves Cheetahs 9 Qualified
Amelie Dimitracopoulos Timberwolves Cheetahs 9 Qualified
Katerina Kaimakamis Timberwolves Cheetahs 9 Qualified
Maria Kaimakamis Timberwolves Cheetahs 9 Qualified
Juliana Lembovski Timberwolves Cheetahs 9 Qualified
Isabella Lodding Timberwolves Cheetahs 9 Qualified
Amyra Sandhu Timberwolves Cheetahs 9 Qualified
SURYA GUPTA Timberwolves Cheetahs 8 Qualified