Qualification as at 25/07/2024
U14 Girls (S23-24) - B / B Reserve
Name Team Played Remaining
 
 
POPPY ROODENBURG Ashy Gold 11 Qualified
KATHRYN ROSS Ashy Gold 11 Qualified
Sky-bella Saunders Ashy Gold 11 Qualified
Arete Vartelas Ashy Gold 11 Qualified
NYAGOA GATWECH CHOL Ashy Gold 10 Qualified
Eve Miller Ashy Gold 10 Qualified
Catherine Price Ashy Gold 8 Qualified
ELLA WHITE Ashy Gold 7 Qualified
Milla Emney Ashy Gold 2 3 Remaining
KATIE WONG Ashy Gold 1 4 Remaining
GRACE MACFARLANE Ashy Gold 0 5 Remaining
MADDISON MACFARLANE Ashy Gold 0 5 Remaining
 
 
EMMA CALDER Ashy Green 11 Qualified
Camilla McGregor Ashy Green 11 Qualified
QUINN O'HAGAN Ashy Green 10 Qualified
GRACE ADAMS Ashy Green 9 Qualified
Mia Essex-Roe Ashy Green 9 Qualified
ZOE MCGREGOR Ashy Green 9 Qualified
OLIVIA SMITH Ashy Green 9 Qualified
Sophie Stafford Ashy Green 9 Qualified
ESTELLE MOLONEY Ashy Green 4 1 Remaining
ZOE MCMANEMIN Ashy Green 3 2 Remaining
Isabel Gillespie-Jones Ashy Green 2 3 Remaining
AMELIE KAVOURIS Ashy Green 1 4 Remaining
 
 
Arli Keenan Bayside Warriors 10 Qualified
Dia Ahern Bayside Warriors 9 Qualified
Coco Gleeson-Payne Bayside Warriors 9 Qualified
Zoe Vlasic Bayside Warriors 9 Qualified
Isobel Montgomery Bayside Warriors 8 Qualified
Stella Bleeker Bayside Warriors 6 Qualified
Gracie Langton Bayside Warriors 6 Qualified
Evie Malerba Bayside Warriors 6 Qualified
Eva Comerci Bayside Warriors 1 4 Remaining
Edie de Souza Bayside Warriors 1 4 Remaining
Belinda Su Bayside Warriors 1 4 Remaining
 
 
MIRANDA MARTIN Finch Piranhas 11 Qualified
EVA SMITH Finch Piranhas 11 Qualified
ESTELLE TSAOUSIS Finch Piranhas 11 Qualified
JULIET CONNOLLY Finch Piranhas 10 Qualified
ELIZABETH PHILLIPS Finch Piranhas 10 Qualified
VANESSA KARABINA Finch Piranhas 9 Qualified
GISELLE SULLIVAN Finch Piranhas 9 Qualified
SIENNA PARISOTTO Finch Piranhas 7 Qualified
Gem Collins Finch Piranhas 0 5 Remaining
 
 
EVIE ANDERSON Hedgeley Dene Piranhas 10 Qualified
GEORGIA KARAMINAS Hedgeley Dene Piranhas 10 Qualified
SCARLETT EADE Hedgeley Dene Piranhas 9 Qualified
Chloe Wenn Hedgeley Dene Piranhas 9 Qualified
MIA MALSEED Hedgeley Dene Piranhas 8 Qualified
MIA O'NEILL Hedgeley Dene Piranhas 8 Qualified
ALLEGRA WADE Hedgeley Dene Piranhas 7 Qualified
GRACE KENNEDY Hedgeley Dene Piranhas 6 Qualified
ANNABEL ARCHER Hedgeley Dene Piranhas 1 4 Remaining
Emily Beveridgr Hedgeley Dene Piranhas 1 4 Remaining
JASMINE BREMNER Hedgeley Dene Piranhas 1 4 Remaining
ANNA MUNRO Hedgeley Dene Piranhas 1 4 Remaining
Issy Walton Hedgeley Dene Piranhas 1 4 Remaining
 
 
EMME DAVID Maccabi Warriors 10 Qualified
Maddy Nussbaum Maccabi Warriors 10 Qualified
Rachel Feldman Maccabi Warriors 9 Qualified
Sophie Tempelhof Maccabi Warriors 9 Qualified
Bowie Isaacs Maccabi Warriors 8 Qualified
JESSICA KATZ Maccabi Warriors 8 Qualified
Lexi Stub Maccabi Warriors 8 Qualified
Emily Ovadia Maccabi Warriors 7 Qualified
Ava Marks Maccabi Warriors 2 3 Remaining
Alexia Scher Maccabi Warriors 2 3 Remaining
Milla Golshvsky Maccabi Warriors 1 4 Remaining
Geogia Sztar Maccabi Warriors 1 4 Remaining
 
 
MIA ROBERTS Solway Crystals 11 Qualified
TILLY GREICH Solway Crystals 10 Qualified
TALIA DINN Solway Crystals 9 Qualified
GEORGIE GIBBS Solway Crystals 9 Qualified
Madison Livshiz Solway Crystals 9 Qualified
ISABELLA O'BYRNE Solway Crystals 9 Qualified
SABRINA PORTO Solway Crystals 9 Qualified
KAIAH NORTON Solway Crystals 7 Qualified
ASHA BAINS Solway Crystals 2 3 Remaining
SOPHIA LONG Solway Crystals 1 4 Remaining
Milly Hamilton Solway Crystals 0 5 Remaining
Anabel Squire Solway Crystals 0 5 Remaining
 
 
Philippa McGowan Tigers Orange 11 Qualified
Tessa Parr Tigers Orange 11 Qualified
BONNIE SMITH Tigers Orange 11 Qualified
POPPY CINCOTTA Tigers Orange 10 Qualified
EMILY OLDING Tigers Orange 10 Qualified
ZARA HEENAN Tigers Orange 9 Qualified
GEORGINA WOOLNOUGH Tigers Orange 8 Qualified
LUCY CALABRESE Tigers Orange 7 Qualified
Heidi Magnanini Tigers Orange 4 1 Remaining
 
 
AMELIA GOODALE Tigers White 11 Qualified
GRACE GOODALE Tigers White 10 Qualified
JESSIE LIU Tigers White 10 Qualified
IMOGEN RYS Tigers White 10 Qualified
MONIQUE GUGASYAN Tigers White 9 Qualified
Annie Zhu Tigers White 9 Qualified
MADELEINE SMITH Tigers White 8 Qualified
LUCY SUTHERLAND Tigers White 7 Qualified
GRACE FREEMAN Tigers White 1 4 Remaining
 
 
Zerrin Ahmet Timberwolves Comets 11 Qualified
Holly Gallienne Timberwolves Comets 11 Qualified
Allegara Lodding Timberwolves Comets 11 Qualified
Morgan Millane Timberwolves Comets 11 Qualified
EVIE GILLION Timberwolves Comets 10 Qualified
ANNA SEK Timberwolves Comets 10 Qualified
MIA TOULOUPIS Timberwolves Comets 10 Qualified
Siera de Niese-Mihaere Timberwolves Comets 9 Qualified
 
 
Alyra Wood Toorak Tigersharks 10 Qualified
Beatrice Brown Toorak Tigersharks 9 Qualified
MADELEINE MULHALL Toorak Tigersharks 9 Qualified
Ivy Pedersen Toorak Tigersharks 9 Qualified
Pippa Price Toorak Tigersharks 8 Qualified
Isabella Saporito Toorak Tigersharks 8 Qualified
Claudia Rowe Toorak Tigersharks 6 Qualified
Juliette Saporito Toorak Tigersharks 5 Qualified
Margaux Stirling Toorak Tigersharks 5 Qualified
Ana Alexander Toorak Tigersharks 4 1 Remaining