Qualification as at 24/02/2024
U12 Boys (S23-24) - Division 09
Name Team Played Remaining
 
 
Jazib Ayaz Ashy Yellow 9 Qualified
Elliot Bremner Ashy Yellow 9 Qualified
BENJAMIN ENGLISH Ashy Yellow 9 Qualified
Cooper Lim Ashy Yellow 9 Qualified
Charlie Lam Ashy Yellow 8 Qualified
CHARLIE FITZGERALD Ashy Yellow 7 Qualified
Jethro Moore Ashy Yellow 6 Qualified
Ezaan Mohamed Ashy Yellow 5 Qualified
Ethan Taylor Ashy Yellow 1 4 Remaining
Oscar Warnes Ashy Yellow 1 4 Remaining
 
 
Ben Batrouney Inkerman Piranhas 9 Qualified
CARTER CAIRNS Inkerman Piranhas 9 Qualified
Carter Matenga Inkerman Piranhas 9 Qualified
ARIS ANTONIOU Inkerman Piranhas 8 Qualified
Harrison Bell Inkerman Piranhas 8 Qualified
Alexander Matusik Inkerman Piranhas 7 Qualified
Spencer Howlett Inkerman Piranhas 6 Qualified
Xavier Wang Inkerman Piranhas 6 Qualified
Henry Batrouney Inkerman Piranhas 2 3 Remaining
Austin Cairns Inkerman Piranhas 1 4 Remaining
 
 
Daniel Bloom Maccabi Kings 9 Qualified
Indiana Borensztajn Maccabi Kings 9 Qualified
Asher Dankner Maccabi Kings 9 Qualified
Jesse Marks Maccabi Kings 9 Qualified
Jonah Davidoff Maccabi Kings 8 Qualified
Levi Stabey Maccabi Kings 8 Qualified
Daniel Balbin Maccabi Kings 5 Qualified
Blake Mymin Maccabi Kings 2 3 Remaining
 
 
Blake Swart Maccabi Lakers 9 Qualified
Charlie Davis Maccabi Lakers 7 Qualified
Isaac Samuel Maccabi Lakers 7 Qualified
Aiden Serry Maccabi Lakers 7 Qualified
Josef Want Maccabi Lakers 7 Qualified
Noah Rapoport Maccabi Lakers 6 Qualified
Nadav Rath Maccabi Lakers 5 Qualified
Louie Israel Maccabi Lakers 4 1 Remaining
 
 
MARCUS DALEY Prahran Piranhas 9 Qualified
Jinu Ha Prahran Piranhas 9 Qualified
Joshua Munnerley Prahran Piranhas 9 Qualified
JOE TRILSBACH Prahran Piranhas 9 Qualified
Alby Briese Prahran Piranhas 8 Qualified
Micah Cowan Prahran Piranhas 8 Qualified
Edward Kitson Prahran Piranhas 8 Qualified
Spencer Mason-Jefferies Prahran Piranhas 8 Qualified
Ashton Williams Prahran Piranhas 8 Qualified
SAM TEESE Prahran Piranhas 7 Qualified
 
 
Lachlan Baker Solway Panthers 9 Qualified
Espen den Braber Solway Panthers 9 Qualified
Henry Kayess Solway Panthers 9 Qualified
Charlie May Solway Panthers 9 Qualified
Chris Odgers Solway Panthers 9 Qualified
HENRY WEARNE Solway Panthers 9 Qualified
Andrew Trinh Solway Panthers 8 Qualified
Atlas Hedges Solway Panthers 7 Qualified
 
 
George Bristow Tigers Tan 9 Qualified
Oscar Dipetta Tigers Tan 9 Qualified
Tom Harman Tigers Tan 9 Qualified
Remy Koronczyk Tigers Tan 9 Qualified
Harry Briggs Tigers Tan 8 Qualified
Jodh Coonar Tigers Tan 8 Qualified
Walter Bristow Tigers Tan 6 Qualified
Rajha Uppal Tigers Tan 4 1 Remaining
Shun Song Tigers Tan 2 3 Remaining
 
 
Lucas Chen Timberwolves Howlers 9 Qualified
Benjamin Field Timberwolves Howlers 9 Qualified
Ian Giacometti Timberwolves Howlers 9 Qualified
Hayden Wang Timberwolves Howlers 9 Qualified
George Yong Timberwolves Howlers 9 Qualified
Jayan Colley Timberwolves Howlers 8 Qualified
Sol Rundell Timberwolves Howlers 8 Qualified
Aries Zimu Shen Timberwolves Howlers 7 Qualified
Vehaan Gill Timberwolves Howlers 1 4 Remaining
William Li Timberwolves Howlers 1 4 Remaining
 
 
AYAAN KHERA Timberwolves Rollers 9 Qualified
Johnny Lowe Timberwolves Rollers 9 Qualified
Charlie Plummer Timberwolves Rollers 9 Qualified
Harrison Szadovszky Timberwolves Rollers 9 Qualified
Logan Gaskin Timberwolves Rollers 8 Qualified
Ricky Vorng Timberwolves Rollers 6 Qualified
Kevin Zhu Timberwolves Rollers 6 Qualified