Qualification as at 24/02/2024
U12 Boys (S23-24) - Division 07
Name Team Played Remaining
 
 
Riley Andrew Ashy Green 9 Qualified
DANIEL BORDIERI Ashy Green 9 Qualified
Alec de Silva Ashy Green 9 Qualified
Samuel Foo Ashy Green 9 Qualified
James Jin Ashy Green 9 Qualified
JOEL PHELAN Ashy Green 9 Qualified
Son Vu Ashy Green 9 Qualified
ASTON SAMARAKOON Ashy Green 8 Qualified
SHIVAAN JHAMVAR Ashy Green 6 Qualified
 
 
EZRA DABSCHECK Maccabi Hawks 8 Qualified
Oliver Gerber Maccabi Hawks 8 Qualified
Daniel Meltzer Maccabi Hawks 8 Qualified
Blake Mymin Maccabi Hawks 8 Qualified
Jake Nadelman Maccabi Hawks 8 Qualified
Nadav Sion Maccabi Hawks 8 Qualified
Aden Lefkovic Maccabi Hawks 5 Qualified
Asher Miller Maccabi Hawks 5 Qualified
Daniel Balbin Maccabi Hawks 0 5 Remaining
 
 
Sonny Gelbak Maccabi Jaguars 9 Qualified
Ben Leventer Maccabi Jaguars 9 Qualified
Jack Plotnik Maccabi Jaguars 9 Qualified
Jackson Rose Maccabi Jaguars 9 Qualified
Aiden Lewkowicz Maccabi Jaguars 8 Qualified
Ari Lipschitz Maccabi Jaguars 8 Qualified
ROCKLAN FISCHL Maccabi Jaguars 7 Qualified
Liam Magnezi Maccabi Jaguars 7 Qualified
 
 
HARRY BEILBY Scorpions Summerhill 9 Qualified
Hunter Marevich Scorpions Summerhill 9 Qualified
Santi Mccormack Scorpions Summerhill 9 Qualified
LUCAS YU Scorpions Summerhill 9 Qualified
Aiden Fan Scorpions Summerhill 8 Qualified
CHARLIE SCHMIDT Scorpions Summerhill 8 Qualified
HARRISON ZHOU Scorpions Summerhill 8 Qualified
Henry Druitt Scorpions Summerhill 7 Qualified
 
 
Ved Ashwin Tigers Grey 9 Qualified
Oliver Bennett Tigers Grey 9 Qualified
Adhrit Kulgod Tigers Grey 9 Qualified
Henry Mayhew Tigers Grey 9 Qualified
TYLER THORSEN Tigers Grey 9 Qualified
Frank Zhang Tigers Grey 7 Qualified
Izidore Thomas Jean Tigers Grey 5 Qualified
Xavier Wang Tigers Grey 0 Disqualified
 
 
Carlson Santoso Tigers Lime 9 Qualified
Oscar Snape Tigers Lime 9 Qualified
Tommy Taylor Tigers Lime 9 Qualified
HARRISON DOOLEY Tigers Lime 8 Qualified
James Hazell Tigers Lime 8 Qualified
Benjamin Miriston Tigers Lime 8 Qualified
Dash O'Keefe Tigers Lime 3 2 Remaining
Benjamin Hazell Tigers Lime 2 3 Remaining
 
 
WILLIAM DESMOND Tigers Maroon 9 Qualified
Espen Stasiuk Tigers Maroon 9 Qualified
Harris Stone Tigers Maroon 9 Qualified
Freddy Bostock Tigers Maroon 8 Qualified
CHARLES HANNAM Tigers Maroon 8 Qualified
JINGHAO ZHANG Tigers Maroon 8 Qualified
Justin Hong Tigers Maroon 7 Qualified
Sebastian Cook Tigers Maroon 3 2 Remaining
Ben Hazell Tigers Maroon 1 4 Remaining