Qualification as at 24/02/2024
U12 Boys (S23-24) - Division 06
Name Team Played Remaining
 
 
Ethan Dodge Maccabi Gaints 8 Qualified
Eden Levi Maccabi Gaints 8 Qualified
Harvey Rozencwajg Maccabi Gaints 8 Qualified
Asher Snider Maccabi Gaints 8 Qualified
Sonny Solewicz Maccabi Gaints 8 Qualified
Jay Norich Maccabi Gaints 7 Qualified
Jeremy Segal Maccabi Gaints 7 Qualified
Noam Reti-Waks Maccabi Gaints 6 Qualified
Benjamin Voskoboinik Maccabi Gaints 2 3 Remaining
 
 
Luke Farrant Solway Grizzlies 9 Qualified
Nicholas Liu Solway Grizzlies 9 Qualified
MAX BATES Solway Grizzlies 8 Qualified
Henry Cole Solway Grizzlies 8 Qualified
Charlie Mallon Solway Grizzlies 8 Qualified
Henry Martin Solway Grizzlies 8 Qualified
Archer James Solway Grizzlies 7 Qualified
Eamon Quick Solway Grizzlies 5 Qualified
Edward Wang Solway Grizzlies 4 1 Remaining
Jacob Chan Solway Grizzlies 1 4 Remaining
Jasper WU Solway Grizzlies 1 4 Remaining
 
 
Toby Carmody Tigers Brown 9 Qualified
Kian De Silva Tigers Brown 9 Qualified
WILLIAM HARVEY Tigers Brown 9 Qualified
Ivan Ilinov Tigers Brown 9 Qualified
William Staughton Tigers Brown 9 Qualified
BEN RICHMOND Tigers Brown 7 Qualified
KESHAN SUNDARAM Tigers Brown 7 Qualified
GEORGE LONG Tigers Brown 6 Qualified
Levi Carmody Tigers Brown 5 Qualified
 
 
Joshua Dorrat Tigers Purple 9 Qualified
Connor Fan Tigers Purple 9 Qualified
Thomas Hicks Tigers Purple 9 Qualified
HARRISON STUBBS Tigers Purple 9 Qualified
Hugo Sullivan Tigers Purple 9 Qualified
JULIAN TRIPATGIS Tigers Purple 9 Qualified
Charlie Friend Tigers Purple 8 Qualified
Tex Stewart Tigers Purple 8 Qualified
 
 
JESSE KINGSTON Timberwolves Cyclones 9 Qualified
KIERAN PAYNE Timberwolves Cyclones 9 Qualified
Akein Perera Timberwolves Cyclones 9 Qualified
Tobias Saeed Timberwolves Cyclones 9 Qualified
Saurya Prajapati Timberwolves Cyclones 8 Qualified
Seth Coswatte Timberwolves Cyclones 7 Qualified
Dhevon De alwis Timberwolves Cyclones 6 Qualified
Davie Livingstone Timberwolves Cyclones 5 Qualified
Mitchelle Boreham Timberwolves Cyclones 0 Disqualified
 
 
QUINN CONDELL Timberwolves Stealers 9 Qualified
Blaze McLean Timberwolves Stealers 9 Qualified
Owen Stewart Timberwolves Stealers 9 Qualified
CONNOR WICKMAN Timberwolves Stealers 9 Qualified
Declan Marshall Timberwolves Stealers 8 Qualified
William Frangoulis Timberwolves Stealers 7 Qualified
Benjamin Pearson Timberwolves Stealers 7 Qualified
XAVIER TANNER Timberwolves Stealers 7 Qualified
Milles Stewart Timberwolves Stealers 1 4 Remaining
PATRICK CONTI Timberwolves Stealers 0 Disqualified
Blake Courtney Timberwolves Stealers 0 5 Remaining
 
 
Lachlan Harper Toorak Tractors 9 Qualified
Jack Maloney Toorak Tractors 9 Qualified
Noah Guirguis Toorak Tractors 7 Qualified
Ethan Jager Toorak Tractors 7 Qualified
John Kalantzis Toorak Tractors 7 Qualified
Na’ole Tamirat Toorak Tractors 6 Qualified
Arlo Monk Toorak Tractors 5 Qualified
Nexis Lam Toorak Tractors 4 1 Remaining
Jarrod Corr Toorak Tractors 1 4 Remaining
Krish Parkh Toorak Tractors 1 4 Remaining