Qualification as at 24/02/2024
U12 Boys (S23-24) - Division 05
Name Team Played Remaining
 
 
Arlo Eskander Alma Park Piranhas 9 Qualified
Ari Izic Alma Park Piranhas 9 Qualified
Harvey Makin Alma Park Piranhas 9 Qualified
Ari Landau Alma Park Piranhas 8 Qualified
Noah Morley Alma Park Piranhas 8 Qualified
Angus Gavin Alma Park Piranhas 7 Qualified
Joe Kennedy Alma Park Piranhas 7 Qualified
Victor Barbyannis Alma Park Piranhas 1 4 Remaining
Michael Bonadio Alma Park Piranhas 0 5 Remaining
Marcel Eskander Alma Park Piranhas 0 5 Remaining
 
 
Toby Gordon Maccabi Ducks 9 Qualified
Jesse Krite Maccabi Ducks 9 Qualified
Moses Monheit Maccabi Ducks 9 Qualified
Levi Sholl Maccabi Ducks 9 Qualified
Jake Steiner Maccabi Ducks 9 Qualified
Jack Lew Maccabi Ducks 8 Qualified
Eden Michaels Maccabi Ducks 8 Qualified
Ollie Rattray Maccabi Ducks 8 Qualified
 
 
Jude Beggs Maccabi Falcons 9 Qualified
AIDEN ROSENBAUM Maccabi Falcons 9 Qualified
Noah Bensky Maccabi Falcons 8 Qualified
Tal Butbul Maccabi Falcons 8 Qualified
RYAN GUNN Maccabi Falcons 7 Qualified
Levi Teperman Maccabi Falcons 7 Qualified
Max Zimmet Maccabi Falcons 6 Qualified
Wilbur Gauvin Maccabi Falcons 5 Qualified
Zac Butbul Maccabi Falcons 2 3 Remaining
 
 
Noah Dougall Scorpions Raven 9 Qualified
Harry Ferrier Scorpions Raven 9 Qualified
Davy Johnstone Scorpions Raven 9 Qualified
Ewan Langdon Scorpions Raven 9 Qualified
TYLER LEARMONTH Scorpions Raven 9 Qualified
FERAS MEETHAL Scorpions Raven 9 Qualified
Charles Millerd Scorpions Raven 8 Qualified
BRENDAN WATTS Scorpions Raven 8 Qualified
Billy Betts Scorpions Raven 1 4 Remaining
Lachie Cooper Scorpions Raven 1 4 Remaining
 
 
HARRY BREESE Solway Bulls 9 Qualified
Howard Chau Solway Bulls 9 Qualified
Edward Holden Solway Bulls 9 Qualified
Lachlan Humble Solway Bulls 9 Qualified
ARNAV BAHUKHANDI Solway Bulls 8 Qualified
Sebastian De Propertis Solway Bulls 8 Qualified
OLIVER PRICE Solway Bulls 8 Qualified
Colin Waters Solway Bulls 8 Qualified
 
 
JACK LAMBERT Solway Cubs 9 Qualified
Archer Morrison Solway Cubs 9 Qualified
THOMAS PERCEY Solway Cubs 9 Qualified
Jesse Curtis Solway Cubs 8 Qualified
WILLIAM HO Solway Cubs 8 Qualified
Archer Johnson Solway Cubs 8 Qualified
Lachlan Gleeson Solway Cubs 7 Qualified
SEBASTIAN SPEEKMAN Solway Cubs 6 Qualified
 
 
Hudson Achilles Timberwolves Bullets 9 Qualified
Tehan De Mel Timberwolves Bullets 9 Qualified
Jasper Dimitracopoulos Timberwolves Bullets 9 Qualified
Edward Barnett-Smith Timberwolves Bullets 8 Qualified
DARIUS BHOTE Timberwolves Bullets 8 Qualified
Harvey Lanham Timberwolves Bullets 6 Qualified
Lachlan Fuller Timberwolves Bullets 5 Qualified
OSCAR LI Timberwolves Bullets 5 Qualified
Elia Dimitracopoulos Timberwolves Bullets 2 3 Remaining
Blake Courtney Timberwolves Bullets 1 4 Remaining
Flynn Garry Timberwolves Bullets 1 4 Remaining
 
 
Steven Chen Timberwolves Colts 9 Qualified
OWEN EDWARDS Timberwolves Colts 9 Qualified
Lincoln Meseha Timberwolves Colts 9 Qualified
Yousef Mofreh Timberwolves Colts 9 Qualified
Keaton Tsoi Timberwolves Colts 9 Qualified
Riley Jarvis Timberwolves Colts 8 Qualified
PATRICK MULLER Timberwolves Colts 8 Qualified
roger tao Timberwolves Colts 8 Qualified
 
 
Andrew Borromeo Timberwolves Heat 9 Qualified
Michael Borromeo Timberwolves Heat 9 Qualified
Seniru Jayalath Timberwolves Heat 9 Qualified
TYLER LYONS Timberwolves Heat 9 Qualified
Yichen Shen Timberwolves Heat 9 Qualified
Benjamin Ikin Timberwolves Heat 8 Qualified
TOBY SIM Timberwolves Heat 8 Qualified
Sean Eroglu Timberwolves Heat 5 Qualified
Angus Elliott Timberwolves Heat 0 5 Remaining
Elia Dimitracopoulos Timberwolves Heat 0 5 Remaining
Wyatt Lam Timberwolves Heat 0 5 Remaining
Tsung-Ching Austin Cheng Timberwolves Heat 0 5 Remaining
Ethan Fernando Timberwolves Heat 0 5 Remaining