Qualification as at 25/07/2024
U12 Boys (S23-24) - Division 04
Name Team Played Remaining
 
 
JACK SOLLY Scorpions Nettleton 11 Qualified
JAMES BROWN Scorpions Nettleton 10 Qualified
Thomas Culley Scorpions Nettleton 10 Qualified
ALEX LIBERTA Scorpions Nettleton 10 Qualified
WILL STAFFORD Scorpions Nettleton 10 Qualified
Michael West Scorpions Nettleton 10 Qualified
Sebastian Gasparotto Scorpions Nettleton 9 Qualified
Ira Marks Scorpions Nettleton 1 4 Remaining
Owen Xgg Scorpions Nettleton 1 4 Remaining
Billy Betts Scorpions Nettleton 0 5 Remaining
 
 
Angus Green Solway Leopards 11 Qualified
Eddie Miller Solway Leopards 11 Qualified
Oliver Noakes Solway Leopards 11 Qualified
ARCHIE PAPE Solway Leopards 11 Qualified
Hugo Skanthalingam Solway Leopards 11 Qualified
George Symmons Solway Leopards 10 Qualified
Parker Williams Solway Leopards 10 Qualified
 
 
Dylan Howard Tigers Blue 11 Qualified
Leonidas Karabelas Tigers Blue 11 Qualified
TATE MUNCASTER Tigers Blue 11 Qualified
KOA ORD-D'CRUZ Tigers Blue 11 Qualified
Harvey Ravensdale Tigers Blue 11 Qualified
Dylan Sia Tigers Blue 11 Qualified
Finn Mason Tigers Blue 10 Qualified
TED TAYLOR Tigers Blue 10 Qualified
Archie Dorg Tigers Blue 2 3 Remaining
Charlie Reader Tigers Blue 2 3 Remaining
 
 
Maximus Laing Tigers Green 11 Qualified
Krish Sharma Tigers Green 11 Qualified
Ethan Banks Tigers Green 10 Qualified
TOBY FINNEY Tigers Green 10 Qualified
NED MANN Tigers Green 10 Qualified
Milan Raffoul Tigers Green 10 Qualified
Jimmy Sun Tigers Green 10 Qualified
ALBERT SYME Tigers Green 9 Qualified
 
 
Max Lally Tigers Orange 11 Qualified
FLETCHER PRIDEAUX Tigers Orange 11 Qualified
RAPHAEL SAMUEL Tigers Orange 11 Qualified
Louis Shanahan Tigers Orange 11 Qualified
Liam Moylan Tigers Orange 10 Qualified
ARCHIE SPATT Tigers Orange 10 Qualified
Wesley Collins Tigers Orange 9 Qualified
MAX GILFILLAN Tigers Orange 9 Qualified
 
 
ATTICUS BALDOCK Tigers White 11 Qualified
LUKE BURKE Tigers White 11 Qualified
HARVEY KOLIBA Tigers White 11 Qualified
VIHAAN RANGRAY Tigers White 11 Qualified
HUGH STUCKEY Tigers White 10 Qualified
SAMUEL AKKERMAN Tigers White 9 Qualified
BEAUFORD SANGHVI Tigers White 9 Qualified
FELIX YARNALL Tigers White 9 Qualified
 
 
Joshua Borg Toorak Tomcats 10 Qualified
Jackson Hooper Toorak Tomcats 10 Qualified
Mitang Huang Toorak Tomcats 10 Qualified
Emmanuel Kim Toorak Tomcats 10 Qualified
Maxmilian Sackl Toorak Tomcats 10 Qualified
Karma Singe Toorak Tomcats 9 Qualified
Angus Sava Parker Toorak Tomcats 8 Qualified
Daniel Lee Toorak Tomcats 6 Qualified
Dimitri Brumtis Toorak Tomcats 4 1 Remaining
Arun Hay Toorak Tomcats 2 3 Remaining
Hunter Idzes Toorak Tomcats 2 3 Remaining
Krish Parekh Toorak Tomcats 2 3 Remaining