Qualification as at 24/02/2024
U12 Boys (S23-24) - Division 03
Name Team Played Remaining
 
 
Henry Bryson Ashy Gold 9 Qualified
Louis Bryson Ashy Gold 9 Qualified
Corentin Chevalier Ashy Gold 9 Qualified
RONAN KEATING Ashy Gold 9 Qualified
George Mitchell Ashy Gold 9 Qualified
Samuel Rowlands Ashy Gold 9 Qualified
THOMAS CROOKS Ashy Gold 8 Qualified
Sebastian Goodwin Ashy Gold 7 Qualified
 
 
Hunter Galashchuk Comets Lightning 7 Qualified
SPENCER McCARTHY Comets Lightning 7 Qualified
Xavier Kalamaras Comets Lightning 6 Qualified
Prabsidak Makkar Comets Lightning 6 Qualified
Xavier Papasotiriou Comets Lightning 6 Qualified
Lucas SCARDAMAGLIA Comets Lightning 6 Qualified
Devhan Wood Comets Lightning 6 Qualified
Cayden Seck Comets Lightning 5 Qualified
Kumar Dhruv Comets Lightning 1 4 Remaining
Nassour Zch Comets Lightning 1 4 Remaining
 
 
Tom Buchanan Glen Iris Piranhas 9 Qualified
OLIVER HAND Glen Iris Piranhas 8 Qualified
ARPAD HAUSSEGGER Glen Iris Piranhas 8 Qualified
SEBASTIAN KELP Glen Iris Piranhas 8 Qualified
ALBIE TURTON Glen Iris Piranhas 8 Qualified
THOMAS ZSEMBERY Glen Iris Piranhas 8 Qualified
JOSHUA GILLINGHAM Glen Iris Piranhas 7 Qualified
Mitch Gilingham Glen Iris Piranhas 1 4 Remaining
PATRICK ROUFOS Glen Iris Piranhas 1 4 Remaining
 
 
Zac Stub Maccabi Eagles 9 Qualified
Jordan Kotlyar Maccabi Eagles 8 Qualified
Asher Onas Maccabi Eagles 8 Qualified
Gideon Schwartz Maccabi Eagles 8 Qualified
Jordan Wiser Maccabi Eagles 8 Qualified
Kobe Lewski Maccabi Eagles 7 Qualified
Lenny Blustein Maccabi Eagles 5 Qualified
Blake Kagan Maccabi Eagles 1 4 Remaining
Jeremy Szylit Maccabi Eagles 1 4 Remaining
 
 
NATHAN HATTERS Solway Bobcats 9 Qualified
AIDEN HUM Solway Bobcats 9 Qualified
SHERHAN KUMARAGE Solway Bobcats 9 Qualified
CHARLIE PEARSON Solway Bobcats 9 Qualified
Mo Zhou Solway Bobcats 9 Qualified
ISAAC FOO Solway Bobcats 8 Qualified
Finlay Tran Solway Bobcats 8 Qualified
BENJAMIN WHATELEY Solway Bobcats 8 Qualified
 
 
SID DENDLE Solway Lions 9 Qualified
CHARLIE EDWARDS Solway Lions 9 Qualified
GABRIEL GIACOMANTONIO Solway Lions 9 Qualified
JENSEN MCLEAN Solway Lions 9 Qualified
SEBASTIAN MOLNAR Solway Lions 9 Qualified
Aiden Smith Solway Lions 9 Qualified
JAMES HENDRY Solway Lions 8 Qualified
CHARLIE GROVES Solway Lions 3 2 Remaining
 
 
Tom Davey Solway Wolverines 9 Qualified
Guilherme Dos Reis Tavares Solway Wolverines 9 Qualified
LEO GLEESON Solway Wolverines 9 Qualified
HENRY GLOBAN Solway Wolverines 9 Qualified
HENRY SCOTT Solway Wolverines 9 Qualified
BENEDICT STYRING Solway Wolverines 9 Qualified
HARVINDER BAINS Solway Wolverines 8 Qualified
JACK COWAN Solway Wolverines 6 Qualified