Qualification as at 24/02/2024
U12 Girls (S23-24) - Division 03
Name Team Played Remaining
 
 
Taylor Air Ashy White 9 Qualified
MADDIE DICKSON Ashy White 9 Qualified
Mabel Roodenburg Ashy White 9 Qualified
Ara Sabz-Zada Ashy White 9 Qualified
Kiera Somaia Ashy White 9 Qualified
Stephanie Newton Ashy White 8 Qualified
Jemima Rys Ashy White 8 Qualified
Aavya Bakshi Ashy White 2 3 Remaining
Matilda Bremner Ashy White 0 5 Remaining
Georgia Mcfarlane Ashy White 0 5 Remaining
 
 
Rachel Liberman Darling Park Piranhas 9 Qualified
Clara O'Sullivan Darling Park Piranhas 9 Qualified
Mae Williams Darling Park Piranhas 9 Qualified
Willow Foote Darling Park Piranhas 8 Qualified
Mieke O'Shea Darling Park Piranhas 8 Qualified
Georgia Thomson Darling Park Piranhas 8 Qualified
Molly Tivendale Darling Park Piranhas 8 Qualified
Eloise Walsh Darling Park Piranhas 8 Qualified
 
 
Madeleine Mittelman Maccabi Bucks 9 Qualified
Jessica Elsner Maccabi Bucks 7 Qualified
Jessica Factor Maccabi Bucks 7 Qualified
Tara Geiger Maccabi Bucks 7 Qualified
NINA GEJUBINI Maccabi Bucks 7 Qualified
Aria Gilmore Maccabi Bucks 7 Qualified
Emily Landau Maccabi Bucks 7 Qualified
Georgia Sztar Maccabi Bucks 6 Qualified
ELLI SOLOMON Maccabi Bucks 1 4 Remaining
ANGUS MORRISON Maccabi Bucks 0 Disqualified
CLEO PYRLIS Maccabi Bucks 0 Disqualified
 
 
Ally David Maccabi Celtics 9 Qualified
Alma Hechtman Maccabi Celtics 9 Qualified
Hannah Mark Maccabi Celtics 9 Qualified
Amber Mymin Maccabi Celtics 9 Qualified
Erica Cohen Maccabi Celtics 6 Qualified
Ella Carroll Maccabi Celtics 5 Qualified
Sophia Sable Maccabi Celtics 5 Qualified
Layla Cohen Maccabi Celtics 4 1 Remaining
 
 
MIMI HOTCHIN Scorpions Gardiner 9 Qualified
CHARLOTTE KELLY Scorpions Gardiner 9 Qualified
Serena Pan Scorpions Gardiner 9 Qualified
WILLOW STEER Scorpions Gardiner 9 Qualified
Annabel Cotterell Scorpions Gardiner 8 Qualified
ZOE FRANC Scorpions Gardiner 8 Qualified
Alyssa Munafo Scorpions Gardiner 8 Qualified
Lara Nicholson Scorpions Gardiner 8 Qualified
 
 
Charlotte Kuzmicki Solway Hawks 9 Qualified
PETA LIARAKOS Solway Hawks 9 Qualified
ZAINAB SHAIKH Solway Hawks 9 Qualified
Sarah Sheikh Solway Hawks 9 Qualified
CHARLIE BROWN Solway Hawks 8 Qualified
Grace Hamilton Solway Hawks 7 Qualified
Pari Madaan Solway Hawks 7 Qualified
Elise Davies Solway Hawks 6 Qualified
 
 
Roberta Catanese Solway Ravens 9 Qualified
PIPPA LEE Solway Ravens 9 Qualified
Stella Middleton Solway Ravens 9 Qualified
MADELEINE TREVASKIS Solway Ravens 9 Qualified
JESSICA GEBKA REID Solway Ravens 8 Qualified
MATILDA JENKINSON Solway Ravens 8 Qualified
HANNAH ORAM Solway Ravens 7 Qualified
Evie Roche Solway Ravens 6 Qualified
Saskia Chow Solway Ravens 0 5 Remaining
 
 
Amy Barclay Solway Rollers 9 Qualified
Violet Chow Solway Rollers 9 Qualified
Clare Hicks Solway Rollers 9 Qualified
ISABELLA KERR Solway Rollers 9 Qualified
Harriet McIlroy Solway Rollers 9 Qualified
SANNE McMILLAN Solway Rollers 9 Qualified
Pippa Sheffield Solway Rollers 9 Qualified
Ava Standfield Solway Rollers 9 Qualified
 
 
Ivy Manley Timberwolves Thunder 9 Qualified
Hana El-Khub Timberwolves Thunder 8 Qualified
Mia Lazic Timberwolves Thunder 8 Qualified
Isabelle Nguyen Timberwolves Thunder 8 Qualified
Samaira Saxena Timberwolves Thunder 8 Qualified
Irene Giacometti Timberwolves Thunder 7 Qualified
Swara Chalgeri Timberwolves Thunder 6 Qualified
Taya Lazic Timberwolves Thunder 3 2 Remaining
Paige A Timberwolves Thunder 2 3 Remaining
Caelyn Jarvis Timberwolves Thunder 1 4 Remaining
Dabianca Mehta Timberwolves Thunder 0 5 Remaining
EMILY SEMMENS Timberwolves Thunder 0 5 Remaining