Qualification as at 24/02/2024
U12 Girls (S23-24) - Division 02
Name Team Played Remaining
 
 
ARIANA BOUDOU Ashy Green 9 Qualified
RACHEL DE RAUCH Ashy Green 9 Qualified
AVA MORTIMER Ashy Green 9 Qualified
Mia Essex-Roe Ashy Green 8 Qualified
Ava Gune Ashy Green 8 Qualified
Grace Gune Ashy Green 8 Qualified
Amira Taylor Ashy Green 8 Qualified
ELLEN GONZALEZ Ashy Green 7 Qualified
SOPHIE GONZALEZ Ashy Green 7 Qualified
 
 
Eva Comerci Bayside Warriors 7 Qualified
Edie de Souza Bayside Warriors 7 Qualified
Isobel Sangster Bayside Warriors 7 Qualified
Belinda Su Bayside Warriors 7 Qualified
Avni Jain Bayside Warriors 6 Qualified
Stella Bleeker Bayside Warriors 5 Qualified
Ella Hoggan Bayside Warriors 5 Qualified
Sophie Loillet Bayside Warriors 5 Qualified
Vivienne Boras Bayside Warriors 1 4 Remaining
Aofie Louche Bayside Warriors 1 4 Remaining
 
 
MAIA GEORGOULAS Cato Park Piranhas 9 Qualified
RILEY TARDIF Cato Park Piranhas 9 Qualified
edwina yuen williamson Cato Park Piranhas 9 Qualified
Sienna Folkard Cato Park Piranhas 8 Qualified
Tyesha Guer Cato Park Piranhas 8 Qualified
AMELIA RIGHETTI Cato Park Piranhas 8 Qualified
PIPER FENNESSY Cato Park Piranhas 7 Qualified
LUCY TEIXEIRA Cato Park Piranhas 7 Qualified
 
 
CHARLOTTE FREEMAN Tigers Red 9 Qualified
Kate Kemp Tigers Red 9 Qualified
Saskia Licciardi Tigers Red 9 Qualified
Evie Sherman Tigers Red 9 Qualified
Olivia Tham Tigers Red 9 Qualified
Lola Becker Tigers Red 8 Qualified
MISSONI BYRNE Tigers Red 8 Qualified
GRACE HUNT Tigers Red 8 Qualified
ABBY AKKERMAN Tigers Red 2 3 Remaining
CLAUDIA HUNT Tigers Red 2 3 Remaining
 
 
KEIRA CRAWFORD Tigers White 9 Qualified
Eliza Doig Tigers White 9 Qualified
Emily Harrison Tigers White 9 Qualified
SAMANTHA JESSE Tigers White 9 Qualified
Paige Stevens Tigers White 9 Qualified
ISABELLA ADAIR Tigers White 8 Qualified
Chloe Georgopoulos Tigers White 7 Qualified
Sarah Stevens Tigers White 7 Qualified
 
 
CHARLOTTE BEKIARIS Tigers Yellow 9 Qualified
NINA BELL Tigers Yellow 9 Qualified
JESSICA CAMPBELL Tigers Yellow 9 Qualified
GRACE FREEMAN Tigers Yellow 9 Qualified
Grace Goss Tigers Yellow 9 Qualified
EMMA LEONG Tigers Yellow 9 Qualified
SUNDAY LEHMAN Tigers Yellow 8 Qualified
Isle Petrie Tigers Yellow 3 2 Remaining
 
 
Georgia Addison Timberwolves Strikers 9 Qualified
Olivia Ciorciari Timberwolves Strikers 9 Qualified
Danielle Fan Timberwolves Strikers 9 Qualified
Celeste Molinari Timberwolves Strikers 9 Qualified
Katarina Penman Timberwolves Strikers 9 Qualified
NIKITA VASDEKIS Timberwolves Strikers 9 Qualified
Jade Ashton Timberwolves Strikers 8 Qualified
Sariaha Gorey Timberwolves Strikers 8 Qualified