Qualification as at 24/02/2024
U10 Boys (S23-24) - Division 08
Name Team Played Remaining
 
 
Xiaotian Bi Comets Tigers 7 Qualified
Lucas Men Comets Tigers 7 Qualified
Zach Yang Comets Tigers 7 Qualified
Ethan Zhang Comets Tigers 7 Qualified
Jacky Zhou Comets Tigers 7 Qualified
Senuth Premaratne Comets Tigers 6 Qualified
Yumeth Premaratne Comets Tigers 6 Qualified
Derek Ding Comets Tigers 5 Qualified
Nathan Liu Comets Tigers 1 4 Remaining
Eric Yang Comets Tigers 1 4 Remaining
Kyson Ye Comets Tigers 1 4 Remaining
Tim Yue Comets Tigers 1 4 Remaining
 
 
Edward Betros Solway Nets 9 Qualified
Leroy Davies Solway Nets 9 Qualified
Jude Horbury Solway Nets 9 Qualified
Xavier Panetta Solway Nets 9 Qualified
Jordan Petrovski Solway Nets 9 Qualified
Harvey See Solway Nets 9 Qualified
Noah Chung Solway Nets 8 Qualified
Freddie Skafte Solway Nets 8 Qualified
Ben Turvey Solway Nets 8 Qualified
 
 
Ed Baxter Solway Thunder 9 Qualified
William Hamblin Solway Thunder 9 Qualified
Edward Jess Solway Thunder 9 Qualified
Ashton Mapstone Solway Thunder 9 Qualified
Luke Molnar Solway Thunder 9 Qualified
Dominic Place Solway Thunder 9 Qualified
Leonardo Zambruno Solway Thunder 9 Qualified
Thomas Hamilton Solway Thunder 8 Qualified
 
 
Alexander Bain Stonnington Piranhas 9 Qualified
Elliot King Stonnington Piranhas 9 Qualified
Lucas Tran Stonnington Piranhas 9 Qualified
Leo Watson Stonnington Piranhas 9 Qualified
Harrison Skudar Stonnington Piranhas 8 Qualified
Hugo Smibert Stonnington Piranhas 8 Qualified
William Udy Stonnington Piranhas 8 Qualified
Fitzpatrick Hennessy Stonnington Piranhas 1 4 Remaining
 
 
Harry Dodgin Tigers Aqua 9 Qualified
Luka Fatovic Tigers Aqua 9 Qualified
William Garvey Tigers Aqua 9 Qualified
Freddy McDonald Tigers Aqua 9 Qualified
Walter Bristow Tigers Aqua 8 Qualified
Benjamin Hazell Tigers Aqua 8 Qualified
Maxwell Lynch Tigers Aqua 7 Qualified
Jesse McCubbin Tigers Aqua 5 Qualified
 
 
Griffin Gerstman Tigers Grey 9 Qualified
EMERSON HESKIN Tigers Grey 9 Qualified
Jack Jesse Tigers Grey 9 Qualified
William Malkin Tigers Grey 9 Qualified
Oliver van Haandel Tigers Grey 9 Qualified
Eddison Cramond Tigers Grey 8 Qualified
PEIRSON NGAN Tigers Grey 8 Qualified
Lucas Xu Tigers Grey 7 Qualified
 
 
Fung Chan Timberwolves Cavs 9 Qualified
Fraser Grenfell Timberwolves Cavs 9 Qualified
Beau Janc Timberwolves Cavs 9 Qualified
Gai Mabil Timberwolves Cavs 9 Qualified
Sammy Peck Timberwolves Cavs 9 Qualified
Oscar Quach Timberwolves Cavs 9 Qualified
SUBHAN Riyasdeen Timberwolves Cavs 8 Qualified
Leo van Klaveren Timberwolves Cavs 7 Qualified