Qualification as at 24/02/2024
U10 Boys (S23-24) - Division 07
Name Team Played Remaining
 
 
Leroy Boudou Ashy White 9 Qualified
Saveth Costa Ashy White 9 Qualified
Oscar Edwards Ashy White 9 Qualified
Axel Renato Ashy White 9 Qualified
Ethan Taylor Ashy White 9 Qualified
Peymon Zou Ashy White 9 Qualified
Vincent Wang Ashy White 7 Qualified
Eric Zhang Ashy White 4 1 Remaining
Sean Lai Ashy White 2 3 Remaining
 
 
Lachie Guy Fawkner Park Piranhas 9 Qualified
Miles Nave Fawkner Park Piranhas 9 Qualified
Jack Perkins Fawkner Park Piranhas 9 Qualified
Jake Thompson Fawkner Park Piranhas 9 Qualified
Ted Bicknell Fawkner Park Piranhas 8 Qualified
Benjamin Cai Fawkner Park Piranhas 8 Qualified
Maxwell Cheetham Fawkner Park Piranhas 8 Qualified
Charlie Deague Fawkner Park Piranhas 8 Qualified
Leo Holland Fawkner Park Piranhas 8 Qualified
Ted Sanghvi Fawkner Park Piranhas 7 Qualified
 
 
Levi Besser Maccabi Falcons 9 Qualified
Elliot Scharf Maccabi Falcons 9 Qualified
Rafael Segev Maccabi Falcons 9 Qualified
Reuben Eydlish Maccabi Falcons 8 Qualified
Joey Gold Maccabi Falcons 8 Qualified
Edward Moss Maccabi Falcons 7 Qualified
Billy Norich Maccabi Falcons 7 Qualified
freddie pollak Maccabi Falcons 7 Qualified
Amit Ben Giat Maccabi Falcons 6 Qualified
Raphael Carmi Maccabi Falcons 0 Disqualified
 
 
Levi Friedman Maccabi Giants 9 Qualified
George Grinberg Maccabi Giants 9 Qualified
Daniel Leibovich Maccabi Giants 9 Qualified
Eden Miller Maccabi Giants 8 Qualified
Judah Taylor Maccabi Giants 8 Qualified
Jethro Rzechta Maccabi Giants 7 Qualified
Jonah Slezak Maccabi Giants 7 Qualified
Benjamin Voskoboinik Maccabi Giants 7 Qualified
Reuben Eydlish Maccabi Giants 4 1 Remaining
Levi Besser Maccabi Giants 3 2 Remaining
 
 
Benjamin Sacks Maccabi Lakers 9 Qualified
Michael Sacks Maccabi Lakers 9 Qualified
Aidan Green Maccabi Lakers 7 Qualified
Hank Kamien Maccabi Lakers 7 Qualified
Matan Harari Maccabi Lakers 6 Qualified
Zachary Protektor Maccabi Lakers 6 Qualified
Nate Sternson Maccabi Lakers 6 Qualified
Atticus Zetzer Maccabi Lakers 0 5 Remaining
 
 
Rafael Heynes Scorpions Nettleton 9 Qualified
Harry McLaughlin Scorpions Nettleton 9 Qualified
Fraser Pocock Scorpions Nettleton 9 Qualified
OWEN SUN Scorpions Nettleton 9 Qualified
Charlie Theodore Scorpions Nettleton 9 Qualified
Max Anderson Scorpions Nettleton 8 Qualified
River Hampson Scorpions Nettleton 8 Qualified
Jasper sun Scorpions Nettleton 5 Qualified
 
 
James Bilney Solway Swish 9 Qualified
OLIVER GEE Solway Swish 9 Qualified
Cameron Ma Solway Swish 9 Qualified
Kian Moore Solway Swish 9 Qualified
Hugo Robertson Solway Swish 9 Qualified
Aidan Seconnino Solway Swish 9 Qualified
Harry Ogilvy Solway Swish 8 Qualified
Jayden Ly Solway Swish 6 Qualified
 
 
Jack Ackermann Tigers Maroon 9 Qualified
Hugo Hoffmann Tigers Maroon 9 Qualified
Noah McKeown Tigers Maroon 9 Qualified
Leo Volpato Tigers Maroon 9 Qualified
Parker White Tigers Maroon 9 Qualified
ISAAC HOBSON Tigers Maroon 8 Qualified
Arthur Tehan Tigers Maroon 8 Qualified
Henry Verhoeven Tigers Maroon 8 Qualified
 
 
Luke Ashton Timberwolves Chargers 9 Qualified
Caleb Barwick Timberwolves Chargers 9 Qualified
Lachlan Mentlikowski Timberwolves Chargers 9 Qualified
Riley Morrison Timberwolves Chargers 9 Qualified
Toby Pryde Timberwolves Chargers 9 Qualified
Kyrie Wiki Timberwolves Chargers 9 Qualified
Jacob Xu Timberwolves Chargers 9 Qualified
Jacob Yip Timberwolves Chargers 9 Qualified
Crius Zimo Li Timberwolves Chargers 1 Disqualified