Qualification as at 24/02/2024
U10 Boys (S23-24) - Division 06
Name Team Played Remaining
 
 
Sean Lai Ashy Yellow 9 Qualified
Lachlan Peng Ashy Yellow 9 Qualified
Will Skelton Ashy Yellow 9 Qualified
Julian Greaves Ashy Yellow 8 Qualified
Lachlan Greaves Ashy Yellow 8 Qualified
Lucas Zhao Ashy Yellow 8 Qualified
Eric Zhang Ashy Yellow 6 Disqualified
Evan Stafford Ashy Yellow 4 1 Remaining
Eric Zheng Ashy Yellow 2 3 Remaining
Oscar Henshaw-Uliando Ashy Yellow 1 4 Remaining
Vincent Wang Ashy Yellow 1 4 Remaining
 
 
Max Blain Balaclava Piranhas 8 Qualified
Max Feld Balaclava Piranhas 8 Qualified
Frank Haley Balaclava Piranhas 8 Qualified
Fitzpatrick Hennessy Balaclava Piranhas 8 Qualified
Jack Jamieson Balaclava Piranhas 8 Qualified
Edward Sklenar Balaclava Piranhas 8 Qualified
Renato Been Balaclava Piranhas 7 Qualified
Austin Kerezsi Balaclava Piranhas 7 Qualified
Maanveer Kohli Balaclava Piranhas 7 Qualified
 
 
Orlando Feder Maccabi Jaguars 8 Qualified
Jae Grosman Maccabi Jaguars 8 Qualified
Toby Michaels Maccabi Jaguars 8 Qualified
Benjamin Ritterman Maccabi Jaguars 8 Qualified
Jamie Ritterman Maccabi Jaguars 8 Qualified
Saul Esakoff Maccabi Jaguars 7 Qualified
Samuel Friedland Maccabi Jaguars 7 Qualified
Alexander Smorgon Maccabi Jaguars 7 Qualified
 
 
Jacob Yuxuan Cham Solway Boomers 9 Qualified
Harry Gowland Solway Boomers 9 Qualified
Jack Gowland Solway Boomers 9 Qualified
Charles Rowe Solway Boomers 9 Qualified
Finn Sheffield Solway Boomers 9 Qualified
Nixon Brown Solway Boomers 8 Qualified
Patrick Symmons Solway Boomers 8 Qualified
 
 
Liam Fonseca Tigers Lime 9 Qualified
Jack Hubbard Tigers Lime 9 Qualified
Sebastian McIntyre Tigers Lime 9 Qualified
Edward Rieniets Tigers Lime 9 Qualified
George Tuffery Tigers Lime 9 Qualified
Spencer Gregory Tigers Lime 8 Qualified
Charlie Pound Tigers Lime 8 Qualified
Lucien Liu Tigers Lime 6 Qualified
 
 
Rupert Cleland Tigers Purple 9 Qualified
Darcy Holman Tigers Purple 9 Qualified
Jay Newitt Tigers Purple 9 Qualified
Hugo Pfab Tigers Purple 9 Qualified
James Rennex Tigers Purple 9 Qualified
Louis Richardson Tigers Purple 9 Qualified
Harvey Wilson Tigers Purple 9 Qualified
Jimmy Thomas Tigers Purple 8 Qualified
 
 
Joel Newman Timberwolves Pups 9 Qualified
Erez Rachamim Timberwolves Pups 9 Qualified
Nikash Varatharajan Timberwolves Pups 9 Qualified
Spencer Jenkins Timberwolves Pups 8 Qualified
Nicholas Speakman Timberwolves Pups 8 Qualified
Luca Metzger Timberwolves Pups 7 Qualified
Evan Brudenell Timberwolves Pups 6 Qualified
Vehaan Gill Timberwolves Pups 4 1 Remaining
CHRISTOPHER JOHNSTONE Timberwolves Pups 1 4 Remaining
Joshua Kha Timberwolves Pups 1 4 Remaining
 
 
Flynn Camilleri Warrawee Piranhas 9 Qualified
Asher Cowan Warrawee Piranhas 9 Qualified
Eamon Cheung Warrawee Piranhas 8 Qualified
Henry Hutchings Warrawee Piranhas 8 Qualified
Finley Kim Warrawee Piranhas 8 Qualified
Mitchell Shaw Warrawee Piranhas 8 Qualified
Zhihong Chen Warrawee Piranhas 7 Qualified
Isaiah Guer Warrawee Piranhas 6 Qualified
Raaj Jaggi Warrawee Piranhas 5 Qualified
 
 
Victor Barbayannis Wilson Piranhas 9 Qualified
Oliver Comninos Wilson Piranhas 9 Qualified
Xavier Comninos Wilson Piranhas 9 Qualified
Henry Lloyd Wilson Piranhas 9 Qualified
Gillon Truong Wilson Piranhas 8 Qualified
Alfie MacKay Wilson Piranhas 7 Qualified
Edward Malseed Wilson Piranhas 7 Qualified