Qualification as at 24/02/2024
U10 Boys (S23-24) - Division 05
Name Team Played Remaining
 
 
Kaveen De Silva Central Park Piranhas 8 Qualified
Evaan Fernando Central Park Piranhas 8 Qualified
Niveyn Fernando Central Park Piranhas 8 Qualified
Theodore Toscano Central Park Piranhas 8 Qualified
James Bell Central Park Piranhas 7 Qualified
Matthew Mount Central Park Piranhas 7 Qualified
Jonah-Anthony Andrawis Central Park Piranhas 6 Qualified
Tevaan Fernando Central Park Piranhas 3 2 Remaining
 
 
Nathan Liu Comets Eagles 7 Qualified
William Peng Comets Eagles 7 Qualified
Junxian Wu Comets Eagles 7 Qualified
Eric Yang Comets Eagles 7 Qualified
Kayden Yang Comets Eagles 7 Qualified
Alexander De Niese Comets Eagles 6 Qualified
Roy Son Comets Eagles 6 Qualified
Tim Yue Comets Eagles 6 Qualified
Rilliam Eeea Comets Eagles 1 4 Remaining
 
 
Noah Krampel Maccabi Hawks 9 Qualified
Sonny Lipp Maccabi Hawks 9 Qualified
Max Michaels Maccabi Hawks 9 Qualified
Jack Scher Maccabi Hawks 9 Qualified
Toby Segal Maccabi Hawks 9 Qualified
Jake Fried Maccabi Hawks 8 Qualified
Alexander Perlman Maccabi Hawks 6 Qualified
 
 
Owen Day Scorpions Gardiner 9 Qualified
Tully Potter Scorpions Gardiner 9 Qualified
Satch Senadipathy Scorpions Gardiner 9 Qualified
Kristian Tran Scorpions Gardiner 9 Qualified
Ashton Wetherall Scorpions Gardiner 9 Qualified
Gabe de Vos Scorpions Gardiner 8 Qualified
Jakey Malki Scorpions Gardiner 8 Qualified
Matthew Zhang Scorpions Gardiner 8 Qualified
 
 
James Hamilton Tigers Blue 9 Qualified
Will Jones Tigers Blue 9 Qualified
Lucas Ma Tigers Blue 9 Qualified
SAMUEL NICOLAKOPOULOS Tigers Blue 9 Qualified
JACK PULLAR Tigers Blue 9 Qualified
DOUGLAS TARDIF Tigers Blue 9 Qualified
Carter Wade Tigers Blue 8 Qualified
Aiden Cen Tigers Blue 3 2 Remaining
 
 
Padraic Edwards Tigers Brown 9 Qualified
Ben Hanger Tigers Brown 9 Qualified
Louis Kent Tigers Brown 9 Qualified
Billy Beaumont Tigers Brown 8 Qualified
Edward Martin Tigers Brown 8 Qualified
Hudson Jellis Tigers Brown 7 Qualified
Louis Phillips Tigers Brown 5 Qualified
Noah Msonda-Johnson Tigers Brown 4 1 Remaining
 
 
Rehan de Fonseka Timberwolves Bucks 9 Qualified
Axel Georgiou Timberwolves Bucks 9 Qualified
Zion Gurguis Timberwolves Bucks 9 Qualified
Zayaan Kotadia Timberwolves Bucks 9 Qualified
William Li Timberwolves Bucks 9 Qualified
Jordan Alimonakis Timberwolves Bucks 8 Qualified
Ethan Xie Timberwolves Bucks 8 Qualified
Austin Baillon Timberwolves Bucks 7 Qualified