Qualification as at 24/02/2024
U10 Boys (S23-24) - Division 03
Name Team Played Remaining
 
 
Dashiell Costello Heywood Park Piranhas 9 Qualified
Marcel Eskander Heywood Park Piranhas 9 Qualified
Thomas Jeffkins Heywood Park Piranhas 9 Qualified
Michael Bonadio Heywood Park Piranhas 8 Qualified
Luke McCarty Heywood Park Piranhas 8 Qualified
Jasper Kai Tran Heywood Park Piranhas 8 Qualified
Zac Wolfe Heywood Park Piranhas 7 Qualified
Mason Bonadio Heywood Park Piranhas 1 4 Remaining
 
 
Thomas Golshevsky Maccabi Celtics 8 Qualified
Ryder Janovic Maccabi Celtics 8 Qualified
Daniel McGregor Maccabi Celtics 8 Qualified
Nicholas Perlman Maccabi Celtics 8 Qualified
Jonah Taft Maccabi Celtics 8 Qualified
Jake Weisz Maccabi Celtics 8 Qualified
Levi Borowski Maccabi Celtics 7 Qualified
Harvey Davidson Maccabi Celtics 7 Qualified
 
 
Noah Tuszynski Maccabi Ducks 9 Qualified
Nadav Beckman Maccabi Ducks 8 Qualified
Jonah Krawitz Maccabi Ducks 8 Qualified
Matan Rath Maccabi Ducks 8 Qualified
Osher Reti-Waks Maccabi Ducks 8 Qualified
Jamie Shulman Maccabi Ducks 8 Qualified
Jacob Azoulay Maccabi Ducks 7 Qualified
Axel Rosenfeld Maccabi Ducks 7 Qualified
ALE Bo Maccabi Ducks 0 Disqualified
 
 
Maxim Desira Solway Force 9 Qualified
Freddie Grenville Solway Force 9 Qualified
Thomas Hendry Solway Force 9 Qualified
Thomas McIlroy Solway Force 9 Qualified
Guy McLean Solway Force 9 Qualified
Spencer Silk Solway Force 9 Qualified
Oliver Ward Solway Force 9 Qualified
Zachary Nicol Solway Force 7 Qualified
Ari Costa Solway Force 6 Qualified
 
 
Vaughn de Silva Tigers White 9 Qualified
Lachie Haydon Tigers White 9 Qualified
Angus McDonald Tigers White 9 Qualified
Jordan Peterson Tigers White 9 Qualified
William Stuckey Tigers White 9 Qualified
Victor Cleves Tigers White 8 Qualified
Austin Townsing Tigers White 8 Qualified
Ollie O'Rourke Tigers White 7 Qualified
 
 
Elia Dimitracopoulos Timberwolves Crusaders 9 Qualified
Angus Elliott Timberwolves Crusaders 9 Qualified
Ethan Fernando Timberwolves Crusaders 9 Qualified
Flynn Garry Timberwolves Crusaders 9 Qualified
Wyatt Lam Timberwolves Crusaders 9 Qualified
Tsung-Ching Austin Cheng Timberwolves Crusaders 8 Qualified
Blake Courtney Timberwolves Crusaders 8 Qualified
Darcy Tanner Timberwolves Crusaders 8 Qualified
 
 
Jaishan Chandrakumar Timberwolves Pistols 9 Qualified
Wade Clowes Timberwolves Pistols 9 Qualified
David Coleman Timberwolves Pistols 9 Qualified
Miles Stewart Timberwolves Pistols 9 Qualified
Archer Sutphin Timberwolves Pistols 9 Qualified
CHARLIE TAYLOR Timberwolves Pistols 9 Qualified
Oscar Ricciuti Timberwolves Pistols 8 Qualified
Morgan Taing Timberwolves Pistols 8 Qualified