Qualification as at 24/02/2024
U10 Boys (S23-24) - Division 01
Name Team Played Remaining
 
 
Benjamin Chiew Ashy Gold 9 Qualified
Caleb Enojas Ashy Gold 9 Qualified
WILLIAM MEEK Ashy Gold 9 Qualified
Callan Moloney Ashy Gold 9 Qualified
Nick Sabz-zada Ashy Gold 9 Qualified
Elliot Wilkins Ashy Gold 8 Qualified
Zeke Meyerson Ashy Gold 7 Qualified
William Morris Ashy Gold 7 Qualified
 
 
Mason Appel Maccabi Warriors 7 Qualified
Dylan Jankie Maccabi Warriors 7 Qualified
Blake Kagan Maccabi Warriors 7 Qualified
Samuel Levy Maccabi Warriors 7 Qualified
Jordan Michaels Maccabi Warriors 7 Qualified
Oz Onas Maccabi Warriors 7 Qualified
Hudson Sherr Maccabi Warriors 7 Qualified
Dylan Isaacs Maccabi Warriors 5 Qualified
 
 
Billy Betts Scorpions Ferndale 9 Qualified
Lachie Cooper Scorpions Ferndale 9 Qualified
Christopher Kyriakou Scorpions Ferndale 9 Qualified
BAILEY PIRZAS Scorpions Ferndale 9 Qualified
JAMES WHITE Scorpions Ferndale 9 Qualified
ALEX LIM Scorpions Ferndale 8 Qualified
Ira Marks Scorpions Ferndale 8 Qualified
Satch Senadipathy Scorpions Ferndale 2 3 Remaining
Charliet Tran Scorpions Ferndale 2 3 Remaining
Emilio Kennedy Scorpions Ferndale 0 Disqualified
 
 
WILLIAM DREW Solway Pacers 9 Qualified
CHARLES GLOBAN Solway Pacers 9 Qualified
TOM JENKINSON Solway Pacers 9 Qualified
Alexander Koval Solway Pacers 9 Qualified
LACHLAN MCMANAMEY Solway Pacers 9 Qualified
Kurt WILSON Solway Pacers 9 Qualified
Arjen Dixit Solway Pacers 8 Qualified
 
 
Orlando Dukcevic Tigers Black 9 Qualified
HUGO FOLEY Tigers Black 9 Qualified
Charlie Frigo Tigers Black 9 Qualified
Charlie Reader Tigers Black 9 Qualified
EDDIE TEIXEIRA Tigers Black 9 Qualified
Robert Thompson Tigers Black 9 Qualified
William Scheele Tigers Black 8 Qualified
Jeremiah Urio Tigers Black 8 Qualified
 
 
MAX CAUGHEY Tigers Red 9 Qualified
Benjamin Gaidzkar Tigers Red 9 Qualified
Charlie Mitchell Tigers Red 9 Qualified
EDWARD MOON Tigers Red 9 Qualified
Phineas Hall Tigers Red 8 Qualified
Oscar Keily Tigers Red 6 Qualified
Hugo Teasdale Tigers Red 6 Qualified
Frederick Hunt Tigers Red 3 2 Remaining
Angus Mitchell Tigers Red 3 2 Remaining
William Scheele Tigers Red 3 2 Remaining
 
 
Arun Hay Toorak Tigersnakes 9 Qualified
James Hayward Toorak Tigersnakes 9 Qualified
Hunter Idzes Toorak Tigersnakes 9 Qualified
Alexander Andrieri Toorak Tigersnakes 8 Qualified
Arthur Vanni Pitanga Santos Toorak Tigersnakes 8 Qualified
Josh Sorrenti Toorak Tigersnakes 7 Qualified
Xavier Sorrenti Toorak Tigersnakes 7 Qualified